Trendyol İndirim Kodu

Nisan 2020

En Popüler Trendyol İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim Detaylar Geçerlilik
30 TL Paraf İle Trendyol'da 30 TL İndirım! 30/04/2020

Trendyol İndirimleri 2020

Kobi Destek

TRENDYOLMİLLA & TRENDYOLMAN - Çok Satanlar

Hotiç - Yaz & Kış Fırsatı

Twist - Yeni Sezon

Dericompany

Pijamanı Seç - Kadın & Erkek

TRENDYOLMİLLA & TRENDYOL MAN - Yeni Sezon

Evde Rahat Giyim - Kadın & Erkek

TRENDYOLMİLLA & TRENDYOLMAN - Kaçırılmayacak Fırsatlar

LILY & ROSE X TRENDYOL

Crocs - Terlik & Sandalet Yaz Koleksiyonu

Defacto - Limon Günleri

Trendyol Hakkında

Baharı bekleyen kumrular gibi indirim bekleyen alışveriş severler olduğunu biliyoruz. Bu nedenle yeni sezonda da Trendyol indirim kodu fırsatları sizlerle. Trendyol, birden çok markanın bir arada bulunduğu, farklı birçok kıyafet, aksesuar ve elektronik ürün satışının yapıldığı online platformdur. Erkek, kadın, çocuk, ayakkabı & çanta, saat & aksesuar, kozmetik, ev & yaşam, elektronik, süpermarket kategorileri bulunur. Her bir kategori için farklı markaların birçok üründe yaptığı indirimler, yapılan alışverişin tutarına göre değişir. Genellikle yüzde üzerinden bir ürünün ne kadar indirimli olduğu vurgusu yapılır.

Kategori çeşidi yanında ürün çeşidinin son derece fazla olması, Trendyol indirim kodu kullanılabilecek ürünlerin de artmasını sağlar. Böylece yeni sezonda birçok markada yapılan %10-90 arası indirimden kolaylıkla faydalanılabilir. İster kredi kartı ya da banka havalesi ister kapıda ödeme olsun alışverişin en indirimli hali Trendyol 'da.

Trendyol İndirim Kampanyaları

Trendyol İndirim Kampanyaları

Türkiye'nin en büyük firmalarından olan Trendyol, aynı zamanda Türkiye'nin en büyük kampanyalarını yapan markalardandır. Her yıl Kasım ayında yapmış olduğu indirimlerden hemen hemen herkesin haberdar olduğu firmanın, Black Friday döneminde yapmış olduğu Efsane Günler indirimleri ile 11.11 döneminde yapmış olduğu 11 Kasım indirimleri, her yıl çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca ürünün satılmasına vesile olmaktadır.

Trendyol Efsane Günler İndirimleri 2020

Trendyol Efsane Günler İndirimleri

Trendyol, indirim kodu ve kampanyası olan mağazalar arasında en tanınmış olanlarından birisidir. Düzenli olarak, belirli aralıklarla büyük kampanyaların olduğu Trendyol'da, geçtiğimiz yıllarda en çok dikkat çeken indirim ise Black Friday indirimleri kapsamındaki Trendyol Efsane Günler indirimleri olmuştur. Trendyol'a özel ürünlerin, Trendyol'a özel fiyatlar ile sunulduğu bu indirim döneminde, her gün, farklı markaların, yeni koleksiyon ürünleri de dahil olmak üzere, birçok üründe büyük indirimler olmaktadır. Saatlik indirimler ile alışveriş severlerin her zaman tetikte olduğu bu dönemde, sosyal medya yarışmaları ile birçok ödüller dağıtılmaktadır. Eğer 2019 yılında Trendyol efsane günler indirimleri ne zamandı diye merak ediyorsanız, Trendyol Efsane Günler indirimleri 24 Kasım 2019 günü saat 22:00'da başlamıştır. Trendyol Efsane Günler indirimi ne zaman bitiyor sorusunun cevabı ise 29 Kasım 2019'dur. Ancak, Trendyol'un Black Friday'i takip eden pazartesi günü için de bazı indirimler hazırlayıp, Siber Pazartesi kapsamında bunları sunması beklenmektedir.

Toparlayacak olursak, Trendyol Efsane Günler nedir diyorsanız; Efsane Günler, büyük indirimlerin olduğu, 25 Kasım 2019 ile 29 Kasım 2019 günleri arasında gerçekleşen Trendyol Black Friday kampanyasıdır.

Trendyol 11 Kasım İndirimleri

Trendyol 11 Kasım İndirimleri

Büyük indirim günleri başlığında gerçekleşen Trendyol 11 Kasım indirimleri, 11.11 indirimleri kapsamında her yıl gerçekleşmektedir. Geleneksel olarak her yıl Çin'de yalnızlar günü olarak kutlanan 11 Kasım, dünya genelinde milyarlarca dolarık alışverişin yapıldığı bir gündür. Türkiye'de 11 Kasım indirimleri denilince akla gelen en önemli markalar, n11.com ile birlikte Trendyol'dur. Trendyol'da 9 Kasım 2019'da başlayan Büyük İndirim Günleri, 12 Kasım 2019 gününün ilk ışıklarına kadar sürmüş, bu tarihler arasında gerçekleşen fırsatlarla dolu alışveriş günlerinde, büyük indirimler ve sürprizler Trendyol müşterlerilerini şaşırtmıştır. Trendyol 11.11 indirimleri için 11 Kasım 2020, Çarşamba günü geri dönecektir.

Trendyol İndirimli Kadın Giyim Ürünleri

Trendyol Kadın Giyim Kampanyaları

Kadın giyim eşyalarında indirimli olan markalara baktığımızda birçok ürün için indirim ve kampanya olduğunu görürüz. Bunlar arasında kadın giyimin vazgeçilmezleri olan etek, gömlek, ceket, pantolon, tayt, şort, hırka, elbise yer alır. Ayrıca aksesuarlar, ayakkabılar da çeşitli ürünlerde indirim bulunan kategorilerdir. Diğer birçok markada da olduğu gibi, Trendyol indirim kodu kazanabilmek için markanın belirttiği belli tutarda alışveriş yapmak yeterlidir. Mağaza düzenli müşterilerine ve indirim zamanlarını kaçırmayan üyelerine oldukça avantajlı alışveriş seçenekleri sunar. Trendyol indirim kodu kazanan kişiler, kadın giyimde bu kodu, belirtilen tarihlerde kullanarak bir sonraki alışverişlerinde indirim kazanır. Böylece birden fazla ürünü daha avantajlı fiyatlarla satın almak mümkün olur. Bahar sezonunda özellikle kadın giyimde indirimli olan ürünler güzel havalar için uygun olan elbiselerdir. Bunların yanında baharın mutluluk verici havasını yansıtan renkli gömlekler indirimli ürünler arasında yerini alır. Her bir indirim için belli bir süre bulunur. Bu sebeple sepete atılıp alınmayan ürünler için acele edilmesi gerekir.

Trendyol İndirimli Erkek Giyim Ürünleri

Trendyol ERkek Giyim Kampanyaları

Kadın giyimde indirim olur da erkek giyim için de olmaz mı? Erkek giyimde Trendyol indirim kodu da kadın giyimde olduğu gibi belli bir alışveriş tutarına karşılık verilir. 3 al 2 öde gibi avantajlı seçenekleri bulunan kıyafet mağazaları ile Trendyol, erkekler için de müthiş bahar kombinleri tasarlamıştır Kozmetik ürünleri, ayakkabı, aksesuar gibi birçok üründe de erkek giyim ve aksesuarlar indirimli satılır. Yeni dönemde parfüm kokusunu değiştirmek isteyen erkekler için indirimli erkek parfüm seçenekleri onların bu isteklerine yönelik olarak yeni raflarda yerini bulur.

Trendyol Hakkında Sık Sorulan Sorular


Trendyol İndirim Kodu Nedir?

Trendyol indirim kodu, genellikle belirli tutarın üzerindeki alışverişlerde geçerli olan, sepetinize direkt olarak indirim uygulayan bir indirimdir.

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Trendyol indirim kodunu almak için sürekli güncel tutulan sitemizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, Trendyol sık alışveriş yapan kullanıcılarının hesabına belirli dönemlerde indirim kodu tanımlayabilmektedir.

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Trendyol uygulaması veya internet sitesinde, sepet sayfasında yer alan “İndirim Kodu Gir” kısmına Trendyol indirim kodunu yazarak bu indirimden faydalanabilirsiniz.

Trendyol İndirim Kodu Kaç Kere Kullanılabilir?

Her indirim kodu aksi belirtilmediği sürece 1 defa geçerlidir.

İndirim Bülteni

En güncel indirim kodu ve kampanyalar ile indirimli ürünler, indirim bülteni ile ayağına gelsin.