Siber Pazartesi İndirimleri 2020

Cyber Monday 2020

Siber Pazartesi 2020 İndirimlerinden Haberdar Ol

Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm markaların Siber Pazartesi 2020 indirimlerini derliyoruz, email adresinizi bırakın, sizi haberdar edelim.

181

Gün

16

Saat

5

Dakika

6

Saniye

Siber Pazartesi Nedir?

Siber Pazartesi veya Cyber Monday, ABD'de Şükran Günü'nden sonraki ilk pazartesiyi ifade etmek için kullanılan bir pazarlama terimidir. İlk olarak perakende şirketleri tarafından alışverişi teşvik etmek için kullanılmış olan bu terim, ABD'li perakendeciler Ellen Davis ve Scott Silverman tarafından ortaya atılmış; ABD Ulusal Perakende Federasyonu tarafından yönetilen Shop.org'un 28 Kasım 2005 tarihli bülteninde yazılı olarak ilk defa yer edinmiştir. Günümüzde, Siber Pazartesi tüm dünyada gerçekleşen, Black Friday ve 11.11 indirimleri ile birlikte dünyanın en büyük alışveriş festivallerindendir. Her yıl daha çok markanın katılımda bulunduğu Cyber Monday indirimleri, 2018 yılında tek bir günde 8 milyar dolarlık satış yapılmasına olanak sağlamış; bu rakam, Siber Pazartesi'yi ABD'de tüm zamanların en büyük internet alışverişinin gerçekleştiği gün yapmıştır.

Siber Pazartesi İndirimi Ne Zaman?

Siber Pazartesi indirimleri, her yıl Şükran Günü'nden sonraki ilk pazartesi günü gerçekleşmekte olup, genellikle kasım ayına denk gelmektedir. Siber Pazartesi 2020, 30 Kasım 2020'ye denk gelmektedir.

Siber Pazartesi İndirimleri 2020 Başlamasına Kaç Gün Kaldı?

Siber Pazartesi 2020'un başlamasına 181 Gün kaldı.

Siber Pazartesi İndirimi Ne Zaman Bitiyor?

Siber Pazartesi indirimleri genellikle tek gün ile sınırlandırılmaktadır. 2020 yılındaki Siber Pazartesi veya Cyber Monday indiriminin aynı zamanda başladığı gün de olan 30 Kasım 2020'de sonlanması beklenmektedir.

Siber Pazartesi İndirimi Nerelerde Var?

Siber Pazartesi indirimleri tüm dünyadaki ve dolayısıyla Türkiye'deki markalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Türkiye'de, geçtiğimiz yıllarda en büyük Siber Pazartesi indirimi yapan firmalar genellikle teknoloji firmaları olmuştur. Bu firmalardan en çok ses getiren kampanyaları yapanlar ise Media Markt ve Trendyol olmuştur. Bu yıl büyük Siber Pazartesi kampanyası yapması beklenen bir diğer marka ise Amazon Türkiye'dir. Amazon Türkiye, 2018 yılında Cyber Monday indirimini en iyi pazartesi adı ile yapmış olup, özellikle telefonlarda büyük indirimler gerçekleştirmiştir. Bir diğer büyük indirim yapan firma ise Black Friday döneminde de en çok kampanyası olan firmalardan birisi olan Hepsiburada'dır. Ayrıca alan adı ve hosting satışı yapan firmalardan GoDaddy ve barındırma hizmeti sağlayan DigitalOcean'ın da Cyber Monday kapsamında indirim yapması beklenmektedir.

Siber Pazartesi Türkiye İndirimlerini Nerede Bulabilirim?

Siber Pazartesi 2020 indirimlerini her gün güncellediğimiz bu sayfadan siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz. Tüm Cyber Monday indirimlerini 30 Kasım 2020'de sayfamızda bulabilirsiniz.

Siber Pazartesi'de Ne Alınır?

2020 yılında Siber Pazartesi ya da Cyber Monday gününde en çok teknoloji ürünleri indirime girmektedir. Eğer yeni laptop, telefon veya tablet almayı planlıyorsanız, Siber Pazartesi indirimlerini beklemeniz sizin için daha iyi olabilir. Benzer şekilde, buzdolabı, çamaşır makinesi veya herhangi bir beyaz eşya ihtiyacınız varsa Cyber Monday indirimleri cebinizi rahatlatabilir.