Öğretmenler Günü İndirimleri 2020

Öğretmenler Günü Kampanyaları

Öğretmenler Günü 2020 İndirimlerinden Haberdar Ol

Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm markaların Öğretmenler Günü 2020 indirimlerini derliyoruz, email adresinizi bırakın, sizi haberdar edelim.

175

Gün

14

Saat

5

Dakika

37

Saniye

Öğretmenler Günü Nedir?

Öğretmenler Günü, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, 11 Kasım 1928 Bakanlar Kurulu toplantısı sonucunda kendisine bahşedilen Millet Mektepleri Başöğretmeni ünvanını kabul ettiği 24 Kasım 1928 gününü referans alarak öğretmenlik mesleğini icra edenlerin onurlandırıldığı bir kutlama günüdür.

Öğretmenler Günü Ne Zaman?

Öğretmenler Günü, 1981'den beri Türkiye'de kutlanmakta olup, her yıl 24 Kasım'da gerçekleşmektedir. Öğretmenler Günü 2020, 24 Kasım 2020, Salı günüdür.

Öğretmenler Günü Ne Zaman Kutlanmaya Başlandı?

Öğretmenler Günü, 1981'den beri Türkiye'de kutlanmaktadır. 1981'den beri kutlanmasının sebebi, 1981 yılının Başöğretmen Atatürk'ün doğumunun 100. yılı olması ve dönemin Türkiye Cumhuriyeti hükümetinin bunu anmak istemesidir.

Öğretmenler Günü Hediyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir sorusu öğretmenler günü yaklaştıkça aklımızı kurcalayan sorulardan birisidir. Onların mütevazı tavırları aslında en çok hoşumuza giden taraflarıdır. Mesleklerini hediye bekledikleri için yapmazlar. Ama yine de Öğretmenler Günü hediyeleri değerli öğretmenlerimizi mutlu eden güzel jestlerdendir. Bir de içine ince ruh ve sevgi katılarak alınmışsa güzel kokulu bir parfüm kokudan çok daha fazlasını ifade edebilir. Canlı bir çiçek almak güzel bir öğretmenler günü hediyesi olabilir. Bir çiçek bakılıp sulandığında daha fazla çiçek açar, güzelleşir ve güzel günlerin anısını yaşatır. Öğretmeninizin ruhunu okşayacak en güzel hediye seçenekleri için alışveriş merkezlerinin indirimlerle dolup taştığını görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken onun için doğru hediye seçeneğini bulmaktır. Öğretmenler günü indirimleri ile dilerseniz birkaç arkadaş bir araya gelip hediye almayı da tercih edebilirsiniz. Bu sayede harçlıklarınızdan biriktirdiğiniz paralarla hiç zorlanmadan en güzel hediye seçeneklerini değerlendirmiş olursunuz.

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

24 Kasım'a adım adım yaklaşırken Öğretmenler Günü indirimleri ile birlikte alternatif hediye seçenekleri çoğalıyor. Giyim, kozmetik, takı-aksesuar gibi birçok farklı alanda Öğretmenler Günü hediyesi bulmak mümkün. Güzel bir çiçek, öğretmeninizi en çok mutlu edecek hediyelerden birisidir. Ancak, eğer giyim söz konusu ise hediye alınacak öğretmenin giyim zevkini bilmek gerek. Bu konuda riske girmek istemeyenler, erkek öğretmenler için kravat almayı seçebilirler. Şık bir gömlek tercihi de erkek öğretmenler için güzel bir hediye alternatifidir. Öğretmenler günü indirimleri, en güzel hediye seçeneklerini alabilmek için çeşitli yüzdelik oranlarda birçok mağazada kasım ayı boyunca uygulanıyor. Üstelik, Öğretmenler Günü indirimi bulmak Black Friday 2020 sebebi ile çok daha kolay. Öğretmeninizin en hoşuna gidecek hediye seçeneğini bütçenize uygun şekilde alabilmek sizin de mutluluğunuzu katbekat arttırır. İsterseniz öğretmeniniz adına hazırlanmış bir kalem isterseniz özel hediye kartları tasarlayabilirsiniz. Bütün bunları yapabilmeniz çeşitli hediyelik eşya dükkanları, bijuteriler, kuyumcular, kozmetik ve giyim mağazaları aracılığıyla mümkündür. Haydi, öğretmeniniz için en iyisini seçin!

Öğretmenler Günü için Hediyelik Eşya Önerileri Nelerdir?

Hediyelik eşyalar denilince akla ilk olarak çeşitli baskı resimli eşyalar gelir. Öğretmenler günü için hediyelik eşyalar arasında üstü özel baskı resimli bardaklar, saatler, takvimler, kalemler, defterler ve ajandalar bulunur. Öğretmeninizle çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı bu eşyalardan herhangi birine bastırarak ona hediye edebilirsiniz. Ayrıca kadın veya erkek öğretmenleriniz için sonbahara en çok uygun olan ayakkabı seçeneklerinden bir tanesini hediye edebilirsiniz. Şık bir kemer, çanta, broş, saat öğretmenler günü için alınabilecek en güzel hediyeler arasında bulunur. Aldığınız hediyelerde yaşanabilecek herhangi bir sorun olursa hediye paketlerinde değişim kartı da bulunur. Bu sayede işe yarar, gönle hitap eden, manevi değeri yüksek güzel bir hediye alabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Kampanyalarını Nerede Bulabilirim?

Kampanyalar, alışverişlerin vazgeçilmezleridir. Öğretmenler günü kampanyaları da hediye almak isteyenlere güzel alternatifler sunar. Öğretmenler günü indirimleri sayesinde eşiniz, akrabanız, anneniz ve babanız için en güzel hediyeleri rahatlıkla alabilirsiniz. Bize öğrenmenin getirdiği mutluluğunu, meslek edinmenin güzelliğini ve para kazanmanın rahatlığını öğreten öğretmenlerimiz. Onların hakkı maddi bedellerle ödenemeyecek kadar kıymetlidir. "Yarım elma gönül alma" niyetiyle alacağınız her hediye onların kalbinde unutulmayacak en güzel hatıralara yer açar. Öğretmenler günü için sınıfça alınan harika sürpriz hediyeler de bulunabilir. Bu bazen değerli bir takı, bazen isme özel yaptırılmış bir hediye kutusu olabilir. Çiçek, çanta, çikolata, özel tasarım hediyeler, kıyafetler ve daha birçoğu. Bu güzel hediyelerin hemen hemen hepsi internet ortamından kolaylıkla alınabilen en şahane seçenekleri bir arada bulundurur. En güzel hediyelik eşyalar için alışveriş sitelerinden kolay ve hızlıca hediye seçimi yapabilirsiniz. 2019 Öğretmenler Günü indirimi için şu siteleri inceleyebilirsiniz:

  • Öğretmeniniz için giyim kategorisinde bir ürün almayı düşünüyorsanız, Trendyol indirim kodu fırsatlarına göz atabilirsiniz.
  • Çiçek veya çikolata almayı planlıyorsanız ÇiçekSepeti'ni inceleyebilirsiniz.
  • Ayakkabı almayı planlıyorsanız FLO indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
  • Kitap almayı planlıyorsanız D&R uygun bir seçenek olabilir
  • Özel tasarım hediyeler veya diğer hediyelik eşyalar için, Hepsiburada'nın indirimleri mevcut olabilir.
  • Öğretmen olan eşiniz veya sevdiğiniz bir kişi için takı ve mücevher almayı planlıyorsanız Atasay kampanyalarını kontrol edebilirsiniz.

Öğretmenler Gününde Yapılabilecek Sürprizler Nelerdir?

Bir öğretmen için çoğunlukla yapılabilecek en güzel sürpriz ona sevginizi ve saygınızı sunmaktır. Ancak yine de öğretmenler gününde yapılan sürprizler sayesinde öğretmeninizin hiç unutmayacağı sayılı zamanlardan birine imza atabilirsiniz. En güzel öğretmenler günü sürprizi için sınıfınızda özel süslemeler yapmayı tercih edebilirsiniz. Bunun için vaktiniz yoksa sınıfa ya da ev adresine gönderebileceğiniz anlamlı bir hediye ile öğretmeninize güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz maddi değeri düşük ama manevi değeri yüksek hediyeler için bol indirimli seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Hayatınızın bir döneminde size ışık olmuş, bazen sadece derslerinizde değil, sorunlarınızı çözmede ve çıkış yolu sağlamanızda size yardım etmiş öğretmenleriniz vardır. İşte bu günlerin hatırına öğretmenlerinizin bu özel gününde onları unutmadığınızı göstermenin en güzel şekli onlara alacağınız ufak tefek hediyelerdir.