Tatil Sepeti İndirim Kodu

Ocak 2020

Tatil Sepeti İndirim Kataloğu

20 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Tatil Sepeti ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Tatil Sepeti Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Tatil Sepeti'ye ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Tatil Sepeti kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Tatil Sepeti Hakkında

2002’de kurulmuş bir tatil sitesi olan tatilsepeti.com, hızlı büyüyerek 2004 yılında 50 milyonu aşkın ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin tatil konusundaki en büyük web portallarından birisi haline gelmiştir. Dünyanın en büyük seyahat sitelerinden olan Amerikan şirketi Expedia ile 2009 yılında imzalamış olduğu anlaşmanın ardından yurt dışına satış yapmaya başlayan firma, 2013 yılında Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak tatil ve konaklama sektöründe vites arttırmıştır. En kapsamlı tatil seçeneği, en doğru bilgi ve en uygun ödeme koşullarının yanında sunmuş olduğu Tatilsepeti indirim kodu ve kampanyaları ile Etstur indirim kodu fırsatları ile rekabet eden şirket; müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin en sevilen firmalarındandır.

Tatil Sepeti ile En Uygun Fiyatlı Oteller

Tatil Sepeti Otel Kampanyaları

Tatil sebebin varsa tatil sepetin var sloganı ile 7’den 70’e tüm Türkiye’nin tanıdığı TatilSepeti.com, en uygun fiyatlı otelleri, erken rezervasyon fırsatları ile birlikte internet sitesi üzerinden listelemektedir. Yurt içinde 3.000’den fazla otelin listelendiği internet sitesinde, yurt dışı tatil rezervasyonu için Booking alternatifi arayanları oldukça memnun edecek biçimde 100.000’den fazla otel listelemesi yapan Tatil Sepeti, yıllar boyunca anlatacakları unutulmaz anılar biriktirmek isteyen ziyaretçilerine yurt içi ve yurt dışı uçak bileti ile araç kiralama hizmeti de sağlamaktadır. 

Yurt dışında geçireceğiniz bir yılbaşı turu yerine, kış tatilinizi Uludağ’da mı geçirmek istiyorsunuz? Tatil Sepeti ile en uygun fiyatlı Uludağ otellerini bulmak oldukça kolay. İnternet sitesi aracılığı ile, ya da Android veya IOS uygulamaları üzerinden otel rezervasyonu yapabileceğiniz gibi; 444 44 20 numaralı 7 gün 24 saat hizmet veren TatilSepeti müşteri hizmetleri hattı ile firmanın tatil danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Tatil Sepeti İndirim Kampanyaları

Tatil Sepeti İndirim Kampanyaları

Uzun süredir beklediğiniz ve kesinlikle hak ettiğiniz tatil için gerekli her şey Tatil Sepeti’nde. Üstelik belirli aralıklarla sağlamış olduğu Tatil Sepeti indirim kodu ve kampanyaları ile bu tatili oldukça uygun bir fiyata getirmek oldukça mümkün. 2019 yılında rakibi Jolly Tur gibi Tatil Sepeti’nin de çeşitli kampanyaları olmuştur. Kış Erken Rezervasyon Kampanyası boyunca Marmaris ve Antalya otelleri gibi çeşitli bölgelerin otellerinde indirimler sağlayan firma, Son Dakika Otelleri ile de özellikle Kıbrıs otellerinde ciddi indirimler sunmuştur. Bir diğer dikkat çekici Tatil Sepeti indirimi ise Ücretsiz Gecelemeli Otel Kampanyaları ile olmuş, firma Afyon ve Abant otellerinde birçok müşteriyi memnun edecek indirimler gerçekleştirmiştir. İnternete Özel İndirimli kampanyalar ise Erken Rezervasyon Kampanyası gibi tüm Türkiye’deki otellerde önemli indirimler sağlamış, Banka Kampanyaları ile Belek otellerinde Tatil Sepeti tarafından ciddi indirimler yapılmıştır.

Tatil Sepeti Black Friday Kampanyası

Tatil Sepeti Black Friday Kampanyası

Bir diğer Tatil Sepeti indirim kampanyası ise Black Friday dönemindedir. Her yıl kasım ayının dördüncü cuma gününe denk gelen Kara Cuma boyunca birçok firma büyük kampanyalar düzenlemektedir. Tatil Sepeti de bu firmalardan birisi olup, özellikle indirimli turları ile dikkat çekmektedir. Bulgaristan kayak turları veya herhangi bir başka Avrupa turu mu düşünüyorsunuz? Yoksa aradığınız şey Uzakdoğu’da mükemmel bir tatil mi? Tatil Sepeti Black Friday turları, %45’e varan indirimler ile her bütçeye uygun ekonomik tatil fırsatı sunmaktadır. Eğer yurt dışı turu değil de yurt içi turu tam olarak aradığınız şeyse; Tatil Sepeti Kapadokya, GAP veya Karadeniz turları özellikle Black Friday döneminde sizin için oldukça uygun olabilir.

Tatil Sepeti İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Tatil Sepeti İndirim Kodu

Eğer kullanabileceğiniz Tatil Sepeti indirim kupon kodunuz varsa, bu koddan faydalanmak oldukça kolaydır. Rezervasyon yapmak istediğiniz otel veya tur ya da uçak bileti arasından herhangi bir hizmeti seçtikten sonra, rezervasyon bilgilerini girmeli, ardından ödeme aşamasında “Kupon Kampanyalarından Faydalanmak İstiyorum” yazısına tıklamalısınız. Bu yazıya tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan Kampanya veya İndirim kodu kutucuğuna sahip olduğunuz Tatil Sepeti promosyon kodunu yazmalı, ardından Kodu Kullan butonuna tıklamalısınız. Tüm bu işlemin ardından, eğer sahip olduğunuz indirim kodu geçerliyse, kodun size sağlamış olduğu indirimin sepetinize uygulandığını görecek, ucuza tatilin keyfini çıkaracaksınız.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.