Setur İndirim Kodu

Kasım 2019

Setur İndirim Kataloğu

17 saat sonra bitecek.

21 Kasım 2019, Perşembe günü faydalanabileceğiniz Setur ve diğer 300 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

200 TL
İndirim

200 TL Setur İndirim Kodu

Eklenme Tarihi: 2 gün önce

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Uçak rezervasyonları haricinde, 4.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda 200 TL indirim sağlayan Setur indirim kodunu almak için tıkla.

100 TL
İndirim

100 TL Setur İndirim Kodu

Eklenme Tarihi: 2 gün önce

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Uçak rezervasyonları haricinde, 2.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda 100 TL indirim sağlayan Setur indirim kodunu almak için tıkla.

50 TL
İndirim

50 TL Setur İndirim Kodu

Eklenme Tarihi: 2 gün önce

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Uçak rezervasyonları haricinde, 1.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda 50 TL indirim sağlayan Setur indirim kodunu almak için tıkla.

30 TL
İndirim

30 TL Setur İndirim Kampanyası – Uçak Bileti

1 hafta sonra bitecek.

Setur internet sitesi ve Setur mobil uygulaması üzerinden World Card ile yapılan 100 TL ve üstü uçak bileti alımlarında 30 TL indirim sunulacaktır.

Setur Hopi Kampanyası

1 hafta sonra bitecek.

Setur üzerinden seçili yurt dışı ve gemi turu rezervasyonlarına 200’e varan Hopi Paracık hediye.

%5
İndirim

%5 Setur İndirim Kampanyası – Ankara Otelleri

1 hafta sonra bitecek.

Setur internet sitesi ve Setur mobil uygulamada yapılaca Ankara oteli rezervasyonlarında tüm indirimlere ek %5 indirim ve 0-12 yaş arası 1 çocuk ücretsiz fırsatı Setur’da sizi bekliyor.

Setur Taksit Kampanyası – Worldcard

1 ay sonra bitecek.

Worldcard ile World üye işyeri olan seyahat acentelerinde 100 TL ve üzeri yurt içine yönelik taksitli alışverişlerde vade farksız 12 taksit; yurt dışına yönelik işlemlerde ise 6 taksit fırsatı.

%10
İndirim

%10 Setur İndirim Kampanyası – Yapı Kredi

1 ay sonra bitecek.

Yapı Kredi internet şubesi veya Yapı Kredi mobile ile Setur internet sitesi veya Setur uygulamalarından seçili otellerde yapılacak rezervasyonlarda %10 indirim kazanın.

Setur Avis İndirim Kampanyası

1 ay sonra bitecek.

Setur'dan yapılacak tüm yurt içi tatil, şehir otelleri ve Kıbrıs otel konaklamalarında AVIS üzerinden yapılacak araç kiralama rezervasyonlarında %30 indirim sunulacaktır.

%5
İndirim

%5 Setur İndirim Kampanyası – Türk Telekom

1 ay sonra bitecek.

Setur internet sitesi ve Setur mobil uygulamada Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine mevcut indirimlere ek %5 indirim fırsatı.

Setur Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Setur'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Setur kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

En Popüler Setur İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim Detaylar Son Gün
200 TL 200 TL Setur İndirim Kodu Belirtilmemiş
100 TL 100 TL Setur İndirim Kodu Belirtilmemiş
50 TL 50 TL Setur İndirim Kodu Belirtilmemiş
30 TL 30 TL Setur İndirim Kampanyası – Uçak Bileti 28/11/2019
%5 %5 Setur İndirim Kampanyası – Ankara Otelleri 30/11/2019

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Setur İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Setur indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Setur sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Setur sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Setur tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Setur İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Setur Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Setur kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Setur ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Setur Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Setur tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Setur tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Setur Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Setur ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Setur indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Airbnb indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.