Hotels.com İndirim Kodu

Ocak 2020

Hotels.com İndirim Kataloğu

20 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Hotels.com ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Hotels.com Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Hotels.com'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Hotels.com kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Hotels.com Hakkında

Hotels.com, telefonla veya online olarak otel rezervasyonu yapabileceğiniz bir internet sitesidir. 30’dan fazla dilde, 80’den fazla bölge için, 10 binlerce lokasyondaki 300.000’den fazla otelin listelendiği internet sitesinde, otellerin haricinde pansiyonlar da yer almaktadır. 2001’den itibaren Expedia’nın bir parçası olan şirket, 2002 yılından beri Hotels.com adı ile yayın hayatına evam etmekte olup, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirkettir. Şirketin 2019 yılındaki en büyük rakibi ise, ülkemizde kullanılamayan Booking.com'dur.

Hotels.com Kimin?

Hotels.com Giriş Sayfası

Hotels.com, 1991 yılında David Litman ve Robert Diener tarafından Otel Rezervasyon Ağı (HRN) adı ile kurulmuş, telefon numarası aracılığı ile otel rezervasyon imkânı sunmuştur. Şirket, 2001 yılında ABD’de oldukça popüler bir online seyahat rezervasyon şirketi olan Expedia tarafından satın alınmıştır. 

2002 yılından itibaren adını Hotels.com olarak değiştiren firma, ABD’de 1-800-2-Hotels ismi ile yayın yapmıştır. Şirket, Kuzey, Orta ve Güney Amerika, Avrupa, Avustralya, Japonya, Çin ve Pasifik Kıyıları, Orta Doğu, Güney Afrika, Endonezya ve Vietnam için farklı internet sitelerine sahiptir. Tüm ülkelerde, müşteriler online olarak rezervasyon yapabilecekleri gibi çok dilli çağrı merkezlerinden birini arayarak da rezervasyon yaptırabilirler.

Hotels.com Güvenilir Mi?

Hotels.com Rezervasyon

Birçok insan hotels.com’un nasıl bir site olduğunu merak etmekte ve güvenilir olup olmadığını öğrenmek istemektedir. Türkiye’deki kullanıcıları tarafından kimi zaman oldukça fazla eleştirilse de, hotels.com ABD’de oldukça güvenilir bir firmadır. Ancak Türkiye'de şüpheleri bulunan kişiler Etstur indirim kodu avantajı ile Ets ile otel rezervasyonu yapabilirler.

Hotels.com Müşteri Hizmetleri

Hotels.com Gizli Fiyatlar

Hotels.com ile iletişim kurmak istiyorsanız Hotels.com müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0212 375 5226, haftanın 7 günü saat 09.00 ile 22.00 arası arayabileceğiniz Hotels.com müşteri hizmetleri telefon numarasıdır.

Hotels.com İndirim Kampanyaları

Hotels.com İndirim Kampanyası

UEFA Şampiyonlar Ligi'nin Resmi Seyahat Ortağı olarak tanınan Expedia Group’un bir yatırımı olan Hotels.com, sık sık kampanya düzenlemektedir. 2019 yılında Mastercard ile yaptığı kampanya ile %10 indirim sağlayan firma, her mevsimde yaptığı büyük indirimleri ile de dikkat çekmekte, en büyük indirimlerini ise her kasım ayının dördüncü cuma günü gerçekleşen Black Friday döneminde ypamaktadır. 

En büyük Hotels.com indirimi ise, şirketin sadakat programı aracılığı ile olmaktadır. Hotels.com aracılığı ile sık rezervasyon yapan müşteriler, sonraki rezervasyonlarında indirimler kazanmaktadırlar. Eski adı Hoş Geldiniz Ödülleri olan, günümüzde Hotels.com Rewards olarak bilinen bu sadakat programı ile, müşteriler Hotels.com üzerinden rezervasyon yaptığı sürece, kendilerine özel indirim kampanyalarından faydalanabilirler. 2019 yılında Hotels.com Rewards programında her 10 gecelik rezervasyonda 1 gecelik ücretsiz rezervasyon kazanabilir, Hotels.com gizli fiyat avantajlarından faydalanarak, her zaman ve her yerde kampanya şartlarına uyan otellerde uygun fiyatlar ile tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hotels.com İndirim Kodu Nasıl Bulabilirim?

Hotels.com İndirim Kodu Bul

Otel rezervasyonları için Hotels.com oldukça uygun bir seçenektir. Türkiye'de en çok indirim kodu aranan tatil ve seyahat firmalarından birisi Ucuzabilet'tir, öte yandan, Amerika Birleşik Devletleri’nde en çok indirim kodu aranan tatil ve seyahat firmalarından birisi ise Hotels.com'dur. Firmanın, indirim kuponu fırsatlarına sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sitemiz haricinde, Hotels.com müşterilerine e-bülteni aracılığı ile indirim kodu yollayabilmektedir, bu yüzden Hotels.com indirim kodu fırsatlarından sürekli olarak haberdar olmak istiyorsanız, Hotels.com bültenine kayıt olmanız sizin için iyi bir tercih olabilir.

Hotels.com İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Hotels.com İndirim Kodu

Hotels.com indirim kodu fırsatından faydalanmak ise oldukça basittir. Öncelikle, konaklamak istediğiniz şehri ve tarihleri seçip otel aramanız gerekir. Karşınıza çıkan sonuçlar arasından, ihtiyacınıza göre otelleri yıldız sayısı veya kahvaltısı olup olmadığı gibi çeşitli seçenekler ile filtreledikten sonra, bütçeniz için uygun olanlar arasındaki en beğendiğini seçip, rezervasyon yap butonuna basarak rezervasyon sayfasına gelebilirsiniz. Bu sayfada, sağ alt kısımda “Kupon kodu uygula” yazısına basıp, kupon kodu kullan yazan kısmın altına sahip olduğunuz kodu yazıp, kullan butonuna basmanız gerekir. Ancak unutmamalısınız ki, her rezervasyonda indirim kuponu kullanamayabilir, sadakat programının sağladığı indirimlerden faydalanamayabilirsiniz. Diğer yandan, unutmamalısınız ki hotels.com indirim kodu fırsatları tek seferlik geçerli olup, birden fazla sefer kullanılamamaktadır.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.