Booking İndirim Kodu | Eylül 2018

Booking Hakkında Detaylar

Booking nedir? Booking hediye çeki ile hangi ürünleri daha ucuza alabilirsiniz?

Booking.com, konaklama yerlerinin ücretlerinini bir araya getirildiği, seyahatleriniz için online olarak otel ve hostel gibi konaklama yerlerinde rezervasyon yapabileceğiniz Hollanda menşeli konaklama arama motorodur. Hemen hemen tüm ülkelere ait otellerin listelendiği Booking'te, milyonlarca odaya ait fiyatlar listelenmektedir. Birçok dilde hizmet sunan Booking, ilk olarak Hollanda'ya hizmet verecek şekilde, online rezervasyon amaçlı olarak kurlmuştur. 2005 yılı itibariyle, büyük bir yatırım alan Booking, en çok Google Adwords reklamları yapan internet sitelerinden birisidir.

2017 yılında, Türkiye'de yaşayan kişilere Booking'ten yurt içi otel ve pansiyonlarda rezervasyon yapmaları yasaklanmıştır. Bu yasak Türkiye'nin uzunca bir süre gündemini işgal etmiştir, 2018 yılında da bu yasak devam etmektediri. Ancak Türkiye'de yaşayan kullanıcılar Booking.com aracılığı ile yurt dışındaki yerler için rezervasyon yapabilmektedir.

Booking'te birçok konaklama yeri ücretsiz rezervasyon imkanı sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, siteyi ziyaret ettikten sonra, konaklama yapmayı planladığınız yer için rezervasyon yapma isteğini yollamanızdır. Birçok yer için yapacağınız rezervasyonlar anlık olarak onaylanmaktadır. Dilerseniz sonrasında rezervasyonunuzu iptal edebileceğiniz Booking aracılığı ile birçok yorumu okuyarak, bütçeniz için en uygun ve en ideal konaklama yerini bulabilir, seyahat deneyinimizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Booking İndirim Kuponu

Sitemizde Booking markasına ait her gün yenilenen ve güncellenen, Booking indirim kuponu, kupon kodu, Booking kampanyaları, bedava kargo fırsatları, hediye çeki ve fırsat ürünlerini derleyerek listeler ve kullanımınıza sunarız. Siz de internetten alışveriş yapmadan önce ödeme esnasında sitemizde yayınlanan bu fırsatları kullanarak alışverişinizi daha ucuza getirirsiniz. Aynı ürünü daha ucuza alır, ucuza alabileceğiniz ürünler hakkında kolayca farkındalık sahibi olur, ya da aynı parayı harcayarak daha fazla ürün alma imkânına sahip olursunuz. Sadece indirim kodu ve indirim kuponlarının yer almadığı sitemiz sayesinde, direkt olarak markaların indirim kataloğu ve indirimli ürünlerini listeledikleri sayfalarına da hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.

Booking mağazası hakkında yorum yaz

Booking indirimleri hakkında hiçbir şey kaçırmamak için mail grubumuza abone ol

indirime.com Booking alışverişlerinizden maksimum oranda verim alabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiyi derler ve basitçe kullanmanız için size sunar. Tüm markalara ait en güncel indirim bilgilerine sahip olmak için aşağıdaki formu doldurarak mail grubumuza abone olmanız yeterli. E-postanıza asla spam gönderilmez ve bilgileriniz kesinlikle 3. Şahıslarla paylaşılmaz.

İndirim Bülteni

En iyi fırsatlardan derlediğimiz, en güncel indirim kuponları ve kampanyaları kaçırmamak için bültenimize kayıt olun!