Booking İndirim Kodu | Kasım 2018

Booking İndirim Kataloğu

14 Kasım 2018, Çarşamba günü faydalanabileceğiniz Booking ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

15 saat sonra bitecek.

Booking Kampanyaları

Booking'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Booking kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Booking Nedir?

Booking.com, konaklama yerlerinin ücretlerinini bir araya getirildiği, seyahatleriniz için online olarak otel ve hostel gibi konaklama yerlerinde rezervasyon yapabileceğiniz Hollanda menşeli konaklama arama motorodur. Hemen hemen tüm ülkelere ait otellerin listelendiği Booking'te, milyonlarca odaya ait fiyatlar listelenmektedir. Birçok dilde hizmet sunan Booking, ilk olarak Hollanda'ya hizmet verecek şekilde, online rezervasyon amaçlı olarak kurlmuştur. 2005 yılı itibariyle, büyük bir yatırım alan Booking, en çok Google Adwords reklamları yapan internet sitelerinden birisidir.

2017 yılında, Türkiye'de yaşayan kişilere Booking'ten yurt içi otel ve pansiyonlarda rezervasyon yapmaları yasaklanmıştır. Bu yasak Türkiye'nin uzunca bir süre gündemini işgal etmiştir, 2018 yılında da bu yasak devam etmektediri. Ancak Türkiye'de yaşayan kullanıcılar Booking.com aracılığı ile yurt dışındaki yerler için rezervasyon yapabilmektedir.

Booking'te birçok konaklama yeri ücretsiz rezervasyon imkanı sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, siteyi ziyaret ettikten sonra, konaklama yapmayı planladığınız yer için rezervasyon yapma isteğini yollamanızdır. Birçok yer için yapacağınız rezervasyonlar anlık olarak onaylanmaktadır. Dilerseniz sonrasında rezervasyonunuzu iptal edebileceğiniz Booking aracılığı ile birçok yorumu okuyarak, bütçeniz için en uygun ve en ideal konaklama yerini bulabilir, seyahat deneyinimizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Booking İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Booking indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Booking sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Booking sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Booking tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Booking İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Booking Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Booking kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Booking ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Booking Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Booking tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Booking tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Booking Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Booking ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Booking indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Hotels.com indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.