Airbnb İndirim Kodu

Ocak 2020

Airbnb İndirim Kataloğu

10 saat sonra bitecek.

25 Ocak 2020, Cumartesi günü faydalanabileceğiniz Airbnb ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

100 TL
İndirim

100 TL Airbnb İndirim Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Arkadaşlarınızı Airbnb'ye davet ederek en az 100 TL indirim kazanın.

Airbnb Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Airbnb'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Airbnb kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

En Popüler Airbnb İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim Detaylar Son Gün
100 TL 100 TL Airbnb İndirim Kampanyası Belirtilmemiş

Airbnb Hakkında

Airbnb’nin hikayesi 2007 yılında San Francisco’ya yeni taşınmış olan kurucularının kiralarını ödemekte güçlü çekmesi ile başlamıştır. Brian Chesky ve Joe Gebbia, çok fazla katılımcısı olan bir konferans sebebi ile şehirdeki tüm otellerin dolduğunu fark etmiş, kalacak yer arayan üç kişiyi evlerindeki şişme yataklarda ücreti karşılığında misafir etmişler, devamında bunu bir iş modeline çevirerek AirBed & Breakfast adını verdikleri girişimleri ile Airbnb’nin doğuşuna olanak sağlamışlardır.

Airbnb Nedir?

Airbnb İnternet Sitesi

Hiç bilmeyenler için Airbnb konaklama sektörünün Boyner'i olup, konaklama deneyimine yeni bir boyut katmış, insanların seyahetlerinde başkalarının evlerinde konaklamasına olanak sağlayan, aynı şekilde mekân sahiplerinin oda veya daire kiralamalarını sağlayan online bir hizmet sağlayıcısıdır. Ekim 2019 itibarıyla, her gece 2 milyon insan Airbnb aracılığı ile bir yerde konaklamaktadır.

İnternet sitesi ve mobil uygulamaları aracılığı ile ev sahiplerinin kısa süreli konaklama ve çeşitli turizm aktiviteleri için konaklama imkânı sunduğu servis, Airbnb indirim kodu ve yeni üyelerinin faydalanabildiği indirim kampanyaları ile birçok gezginin favori uygulaması haline gelmiştir.

Airbnb Nasıl Kullanılır? 

Airbnb Kalacak Yer Ara

Kullanıcılar, misafir sayısı, tarih, konum ve fiyat gibi filtreleri kullanarak Airbnb’de kalacak yer arayabilir, rezervasyon yapabilirler. Dileyen kullanıcılar, konaklanılan yerlerin kahvaltısı olup olmadığını da filtrelerine dahil edebilir, aramalarını sadece yazlıklar için gerçekleştirebilirler. Rezervasyonu tamamlamadan önce, kullanıcılar konaklayacak kişiler ile ilgili bilgileri paylaşmalı, ödeme bilgilerini sisteme girmelidir. Devamında, ev sahibi rezervasyonu kabul edip etmeyeceğine karar verir ve bu sonuçla ilgili e-mail bildirimi sistem tarafından yapılır. Öte yandan, bazı zamanlarda, ev sahipleri rezervasyonu kabul etmeden önce, rezervasyon yapmak isteyen kişiler ile Airbnb’nin mesajlaşma sistemi aracılığı ile iletişime geçerek çeşitli konular ile ilgili teyit isteyebilir.

Airbnb Ödeme Nasıl Yapılır?

Airbnb Rezervasyon Yap

Airbnb nasıl kullanılır kısmında belirttiğimiz gibi, rezervasyon isteği göndermeden önce sisteme ödeme bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Ev sahibi, rezervasyon isteğinizi kabul ederse, ödeme tutarı, rezervasyon isteğini tamamlamadan önce belirttiğiniz ödeme yöntemine göre, o anda tahsil edilmektedir. Ödemeleri kredi kartı, banka kartı veya Airbnb kredisi ile yapabileceğiniz gibi, eğer Türkiye dışında başka bir ülkede yaşıyorsanız ve PayPal hesabınız varsa, PayPal aracılığı ile de yapabilirsiniz.

Airbnb Ne Kadar Komisyon Alıyor?

Airbnb Ev Sahibi Ol

Fiyatlandırmanın ev sahibi tarafından Airbnb’nin önerileri ile belirlendiği sistemde, Airbnb 2019 yılında çoğu ev sahibinden hizmet bedeli adı altında %3 komisyon alırken, misafirlerden rezervasyon ara toplamı üzerinden, %13’ün altında bir tutarı komisyon olarak almaktadır. Ayrıca deneyim sunan ev sahiplerinden %20 komisyon almaktadır.

Airbnb İndirim Kampanyaları

Airbnb İndirim Kampanyası

Odamax kampanyaları kadar sık olmasa da, Airbnb indirim kampanyaları da mevcuttur. En çok bilinen Airbnb kampanyası arkadaşını davet etmek üzerine kuruludur. Her üyenin sahibi olduğu arkadaşını davet et linki ile, kullanıcılar arkadaşlarını Airbnb’ye davet ederek 100 TL tutarında tasarruf sağlayabilir. Davet edilen kişilerin ilk seyahetlerinde geçerli yaklaşık 175 TL indirim kazandığı sistemde, davet eden kişi, rezervasyonda yer alan kişi sayısına bağlı olarak en az 100 TL kazanmaktadır.

Konaklama tanımını değiştiren Airbnb, çeşitli havayolu firmaları ile ortaklaşa kampanyalar da  düzenlemektedir. Örneğin Türkiye’de 2019 yılında Pegasus ile ortaklaşa kampanya düzenlemiş olan firma, Airbnb ile konaklayan Pegasus BolBol üyelerine yapacakları her konaklama için, kullanıcıların ücretsiz uçak bileti kazanabilmelerini sağlayan 500 BolPuan kazandırtmaktadır.

Airbnb Black Friday Kampanyası

Her ne kadar konaklama sektöründe Booking Black Friday kampanyası gibi Kara Cuma için özel kampanyalar olsa da, Airbnb önceki yıllarda bu furyaya dahil olmamış, ve Black Friday için özel bir kampanya düzenlememiştir. Ancak bu durumun değişmesi halinde, sayfamız üzerinden Airbnb Black Friday kampanyası ile ilgili bilgilere ulaşabilir, daha ucuza rezervasyon yapabilirsiniz.

Airbnb İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Eğer bir sonraki konaklamanızda Airbnb indirim kodu kullanarak, daha ucuza rezervasyon yapmak istiyorsanız, izlemeniz gereken adımlar oldukça basittir. Airbnb indirim kuponu fırsatından faydalanabilmek için ödeme sayfasında sitemiz veya herhangi bir başka siteden bulduğunuz indirim kodunu yazmanız gerekir. Kuponu kullanmak için ödeme yönteminin altında yer alan Kupon kullan yazısına tıklamanız, ardından çıkan kutucuğa kodunuzu girmeniz, son olarak da Uygula’ya tıklamanız gerekir. Burada unutmamanız gereken önemli bir husus, kuponların mevcut rezervasyonlar veya deneyimler için kullanılamayacak olduğu, ve genellikle tek kullanımlık olmasıdır.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.