SPX İndirim Kodu

Eylül 2019

SPX İndirim Kataloğu

22 saat sonra bitecek.

20 Eylül 2019, Cuma günü faydalanabileceğiniz SPX ve diğer 267 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

SPX Ücretsiz Kargo Kampanyası

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

SPX'ten yapacağınız 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

SPX İndirimli Ürünler

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

SPX'e ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği SPX indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

SPX Hakkında

Yeni Maceralara Hazır Mısınız mottosuyla 1989 yılında kurulmuş olan SPX, doğa tutkusu her şeyin önünde olan kişileri hedefleyen outdoor ürünler satan bir markadır. Türkiye'de sadece SPX'in sattığı Burton ve Rossignol gibi outdoor ürünlerin en çok tanınan markaları haricinde, Salomon, Columbia, Merrell, Quiksilver, Roxy, Billabong, Skechers, The North Face, Bogner Fire+Ice, Phenix, Spyder ve Flow gibi doğa tutkunlarının aşina olduğu birçok markanın en güzel ürünü SPX mağazalarında doğaseverlere uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. 

SPX'te en çok öne çıkan ürünler, ayakkabı, kayak ve montlar olup, hem erkek, hem kadın hem de çocuklar için birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Yılın neredeyse her döneminde indirimlerin olduğu SPX'de özellikle kış aylarında büyük indirimler olmaktadır. SPX indirim kodu ve SPX kampanyalarını listelediğimiz bu sayfa ile doğa tutkusuna sahip, outdoor sporlar ile ilgilenen ziyaretçilerimize en iyi fırsatları sunmaya çalışıyoruz.

SPX'ten satın alacağınız ürünler UPS Kargo ile üç ile beş iş günü arasında gönderilmektedir. SPX'ten satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, 14 gün içerisinde ürünü herhangi bir gerekçe göstermeden iade edebilirsiniz.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

SPX İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. SPX indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken SPX sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp SPX sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda SPX tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

SPX İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

SPX Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. SPX kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden SPX ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

SPX Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi SPX tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi SPX tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

SPX Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. SPX ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer SPX indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Trendyol indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.