Sportive İndirim Kodu

Ocak 2020

Sportive İndirim Kataloğu

4 saat sonra bitecek.

17 Ocak 2020, Cuma günü faydalanabileceğiniz Sportive ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Sportive Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Sportive'den yapacağınız 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Sportive İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Sportive'ye ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Sportive indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Sportive Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Sportive'ye ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Sportive kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Sportive Hakkında

Spor kategorisinde dünyaca ünlü birçok markanın en güzel ve en özel ürünlerinin bulunduğu Sportive, Türkiye’nin en büyük spor malzemeleri perakendecilerindendir. 10’dan fazla ilde 20’den fazla mağazası bulunan firma, Türkiye genelindeki mağazaları ile her yıl milyonlarca müşterisine kapılarını açmaktadır. Sportive indirim kodu da kullanabileceğiniz Sportive online mağazası ise, Korayspor ile birlikte Türkiye’nin spor malzemeleri satan en büyük online portallarındandır. 

Sportive’de Neleri Bulabilirsiniz?

Sportive Ürünleri

Sağlıklı bir beden ve yaşam için spor olmazsa olmazlardandır. Sportive, sağlıklı kalmak ve iyi hissetmek isteyen bireyler için en iyi spor ürünlerini satmakta; birçok spor dalına özel spor malzemesini internet sitesi ve mağazaları aracılığı ile müşterilerine sunmaktadır.

Kadınlar, erkekler ve çocuklar için giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünülerini bulabileceğiniz Sportive’de, futbol, basketbol, yüzme, tenis, vücut geliştirme, fitness, kış sporları, sporcu sağlığı, sporcu elektroniği, boks, atletizm, outdoor, masa tenisi, badminton, beyzbol, hentbol gibi branşlar için özel ürünler yer almaktadır. 

Sportive’de ürünlerini bulabileceğiniz markalar ise genellikle oldukça tanınmış olanlardır. 2019 yılında Sportive’de ürünleri yer alan markalar arasında Adidas, Nike, Puma, Skechers, Asics, Hummel, Lacoste, Reebok gibi kalitesini ispatlamış markalar yer almaktadır.

Sportive İndirim Kampanyaları

Sportive İndirim Kampanyaları

2019 yılında birçok kişi spor kategorisindeki alışverişlerini Trendyol indirim kodu gibi çeşitli indirim fırsatlarından faydalanarak büyük e-ticaret platformlarından yapsa da; son yıllarda spor mağazaları online’a özel yaptıkları yatırımlar ve indirimler ile pazardaki paylarını oldukça arttırmışlardır. Sportive de bu mağazalardan birisi olup, indirim kampanyaları ile son yıllarda oldukça öne çıkan bir markadır. Son yıllarda birçok indirim kampanyası düzenleyen firmanın en büyük indirim kampanyası ise Black Friday döneminde gerçekleşmektedir. “Spor Ayakkabı ve Giyimde Çok Marka Çok Mağaza!” mottosuna sahip olan firma, geçtiğimiz yılda “İndirim Maratonu” adını verdiği indirimleri ile sezon ürünlerinde sepette %25 indirim yapmış, Nike ürünlerinde ise %70’e varan indirimler yaparak birçok kişiyi şaşırtmıştır. 

Gençlerbirliği ürünlerini de bulabileceğiniz, %100 orijinal ürünler satan firmanın 11.11 gibi dönemlerde de indirimi mevcuttur. Öte yandan, özel gün olmayan zamanlarda da markanın çeşitli indirimleri olmaktadır. Büyük beden ürünler de satan Sportive’in fırsatlar reyonunda, outlet erkek, kadın, çocuk ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerde ciddi indirimler olduğu gibi, listelenen ürünler düzenli olarak değişmektedir.

Sportive İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Sportive İndirim Kodu

Çeşitli platformlar üzerinden basılı ya da dijital formatta elde edebileceğiniz Sportive indirim kodu veya hediye çeki, Sportive’in en çok indirim sağlayan ve talep edilen, sporseverler için en büyük avantajıdır. Sportive indirim kuponu fırsatından faydalanmak için, ödeme aşamasında “İndirim kuponu kullanın” yazısına tıklayıp, ardından çıkan kısımda “Kupon kodunu girin” bölümüne sahip olduğunuz indirim kuponu kodunu yazmanız gerekir. Eğer sahip olduğunuz bu promosyon kodu geçerliyse, kodun sağladığı indirim tutarı sepet tutarınızdn düşülecektir. Ancak, eğer indirim kodunun sağladığı indirim tutarı, sipariş tutarından yüksek ise Sportive hediye çeki fırsatından faydalanmanız mümkün değildir. Ayrıca, hediye çekleri parçalı kullanılamadığı gibi, sadece tek seferlik kullanımlarda geçerlidir.

Eğer Sportive’den indirim kodu kullanarak alışveriş yaptıysanız ve bu alışverişi iptal etmek istiyorsanız, siparişin iptal eidlmesinin ardından kullanmış olduğunuz hediye çeki size geri iade edilmektedir. Ancak hediye çeki tutarı para yerine geçmemekte ve para iadesi olarak hesabınıza gönderilememektedir.

Son olarak, Sportive ürünlerini sadece kendi internet sitesi üzerinden yapmaktadır. Hepsiburada ve GittiGidiyor gibi büyük platformlarda ürünlerini bulabileceğiniz firmanın ürünlerini, Hepsiburada hediye çeki veya GittiGidiyor indirim kuponu aracılığı ile de indirimli olarak alabilirsiniz

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.