Decathlon Promosyon Kodu

Ocak 2020

Decathlon İndirim Kataloğu

4 saat sonra bitecek.

17 Ocak 2020, Cuma günü faydalanabileceğiniz Decathlon ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Decathlon Ürün Kataloğu

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Decathlon'a ait ürünlerin ve bu ürünlere ait indirimlerin listelendiği Decathlon katalog sayfasına gitmek için tıkla.

Decathlon İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Decathlon'a ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Decathlon indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Decathlon Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Decathlon'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Decathlon kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Decathlon Hakkında

Türkiye’nin ve dünyanın en popüler spor malzemeleri satıcılarından olan Decathlon, 1976’dan beri spor severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Decathlon Nedir?

Decathlon Ürünleri

Decathlon, Yalı Spor gibi bir spor malzemeleri satıcısı olup, 49 ülkede 1.500'den fazla mağazasıyla dünyanın en çok tanınan spor perakendecilerindir. 80’den fazla milletten 80.000’den fazla çalışanı ile multikültürel bir yapıya sahip olan firma, her geçen gün popülerliğini arttırmakta, dünya genelinde daha çok mağaza açmaktadır. 

Çantalardan çadırlara, tüplü dalış ekipmanlarından bisikletlere, hemen hemen her kategoride ürün bulabileceğiniz Decathlon’da geçerli olan birçok kampanya ve Decathlon indirim kodu fırsatını bulmak da mevcuttur. Genellikle 4.000 metrekareyi aşan büyüklükteki mağazaları ile dikkat çeken marka, daha çok AVM tarzı yerlerde bulunabilir olup, online mağazası aracılığı ile her çeşit spor malzemesini satmaktadır.

Decathlon Hangi Ülkenin Markası?

Decathlon Fransa

Decathlon bir Fransız markasıdır. Michel Leclercq tarafından 1976'da kurulan Decathlon, ilk mağazasını Fransa'nın Lille kentinde açmıştır. Yenilikçi tasarımları ile Fransa’da her yıl birçok patent tescil ettiren firma, aynı zamanda birçok alt markanın da sahibidir.

Decathlon Hangi Ülkelerde Var?

Decathlon Yer Alan Ülkeler

Nisan 2019 itibariyle, 54 ülkedeki 870 şehirde 1.520 Decathlon mağazası vardır. Decathlon hangi ülkelerde var diye merak edenler için, Decathlon şu ülkelerde yer almaktadır: Fransa, Çin, İspanya, İtalya, Polonya, Rusya, Hindistan, Almanya, Portekiz, Belçika, Birleşik Krallık, Brezilya, Türkiye, Macaristan, Romanya, Çekya, Hollanda, Tayland, Bulgaristan, Fas, Hırvatistan, Slovakya, Meksika, İsveç, Singapur, Malezya, Slovenya Fildişi Sahili, Kolombiya, Gana, Filipinler, İsviçre, İsrail, Güney Afrika, Tunus, Amerika Birleşik Devletleri, Endonezya, Avustralya, Şili, Kanada, Mısır, Kongo, Kamboçya, Avusturya, Senegal, Güney Kore, Kenya, Sri Lanka, Litvanya, Yunanistan, Ukrayna, Japonya, Vietnam.

Decathlon Hangi İllerde Var?

Decathlon Seri Sonu İndirimleri

Decathlon, Marmara Bölgesi içerisinde İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ’da bulunabilir. Ege Bölgesi’nde İzmir’de ve Bodrum’da; Akdeniz Bölgesi içerisinde Mersin, Adana, İskenderun ve Antalya’da; İç Anadolu Bölgesi’nde Ankara, Eskişehir ve Kayseri’de; Karadeniz’de ise Samsun’da yer almaktadır.

Decathlon İstanbul’da Nerede Var?

Decathlon Mağazaları

2019 itibarıyla Decathlon İstanbul mağazalarının yerleri: Bakırköy Marmara Forum ve Carousel AVM, Sarıyer Vadistanbul AVM, Maltepe Ritim İstanbul AVM, Esenyurt Torium AVM, Pendik Viaport AVM, Ataşehir Brandium AVM, Bayrampaşa Forum İstanbul AVM, Başakşehir Mall of İstanbul, Levent Metrocity AVM, Ümraniye Buyaka AVM, Ataşehir Optimum Outlet, Taksim Demirören AVM, Etiler Akmerkez.

Decathlon Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Decathlon Teslimat

İnternet mağazası aracılığıyla Decathlon’dan alışveriş yapanlar, ürünlerini nasıl teslim alabileceklerini merak ederler. Dileyen kişilerin en yakın Decathlon mağazasından ürünlerini teslim alabilecekleri gibi, kargo ile de ürünlerine ulaşabilirler. Decathlon hangi kargo ile çalışıyor diye merak ediyorsanız, 2019’da Decathlon’un MNG, Inter by MNG ve Aras kargo ile anlaşmaları mevcut olup, ürünler 600 kilometreden az mesafelerde genellikle 1 gün içerisinde teslim edilmekte; aksi takdirde bu süre 5 iş gününe kadar çıkabilmektedir.

Decathlon İndirim Kampanyaları

Decathlon Kargo Kampanyası

Genellikle seri sonu ve promosyon ürünler için Decatlon indirim kampanyası bulabilmek mümkündür. Boyner indirim kodu gibi belirli sepet tutarını aşan alışverişlerde indirim sağlayan kampanyalar ise pek sık bulunamamaktadır. Öte yandan, Black Friday gibi dönemlerde Decathlon indirimleri oldukça dikkat çekici olabilmektedir. Kasım ayında olan bu indirimlerden önce geçtiğimiz yıllarda Decathlon farklı indirimler gerçekleştirmiştir. Örneğin 2019 yılında 18 Kasım ile 20 Kasım arasında ücretsiz kargo kampanyası yapan firma, kış ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Decathlon İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Decathlon Sepet

Quechua ürünleri ile dikkat çeken marka, Decathlon indirim kodu ile sepette indirim fırsatı sunmaktadır. Decathlon promosyon kodu fırsatından faydalanabilmek için, öncelikle internet mağazası üzerinden hesap oluşturmanız ve oluşturduğunuz bu hesap ile alışveriş yapmanız gerekir. Hesabınıza giriş yapıp, beğendiğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra, ödeme aşamasından önce indirim kodu yazılabilen koda sahip olduğunuz Decathlon indirim kodunu yazıp, bu kuponun sağladığı indirimi sepetinize uygulayabilir, indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.