Adidas İndirim Kodu

Şubat 2020

Adidas İndirim Kataloğu

35 dakika sonra bitecek.

16 Şubat 2020, Pazar günü faydalanabileceğiniz Adidas ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Adidas İlk Üyelik Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Adidas'a üye olan herkes ilk alışverişlerinde geçerli %15 indirim kazanıyor.

Adidas Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Adidas'tan yapacağınız 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Adidas İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Adidas'a ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Adidas indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Adidas Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Adidas'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Adidas kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Adidas Hakkında

20 milyar Euro’yu aşan yıllık geliri ile en önemli Alman markalarından olan Adidas, ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarlayıp üreten dünya çapında tanınmış bir şirkettir. Nike'den sonra Avrupa'nın en büyük spor üreticisi ve dünyanın en büyük ikinci üreticisidir. 

Adidas Tarihçesi

Adidas Hakkında

Günümüzde Reebok’ın sahibi olup, Alman futbol kulübü Bayern Münih'in ortakları arasında olan Adidas’ın temelleri Adolf Adi Dassler tarafından Dassler’in annesinin Almanya, Herzogenaurach'daki evinde atılmıştır. Başlangıçta çok sayıda çivili koşu ayakkabı geliştiren Adolf ve Rudolf adındaki Dassler kardeşler, bu ayakkabıların tasarımında devrim yapmış, meşhur ABD’li atlet Jesse Owens'ın 1936 Yaz Olimpiyatları'nda kendi tasarladıkları ayakkabıları kullanması için ikna etmişlerdir. Owens’ın 1936 Münih Olimpiyatlarında gösterdiği dört altınlık efsanevi başarısının ardından, yılda 200 bine kadar ulaşan ayakkabı çifti satan Dassler kardeşler, II. Dünya Savaşı’nın patlak vermesi ile ayakkabı fabrikalarını tanksavar fabrikasına dönüştürmek zorunda kalmışlardır. Savaşın sonunda yok olmaktan son anda kurtulan Dassler kardeşlerin ayakkabı firması bir süre Amerikan askerlerinin en çok ayakkabı satın aldığı yerlerden birisi olmuştur. 1949'da Dassler kardeşler arasındaki problemler yaşanmış; bu durum Adolf’un Adidas markasını, Rudolf’un ise Puma markasını yaratması ile sonuçlanmıştır.

Günümüzde global bir şirket olan Adidas'ın genel merkezi Almanya’da olup; Portland, Hong Kong, Toronto, Tayvan, İngiltere, Japonya, Avustralya ve İspanya’da ofisleri bulunmaktadır. 

Adidas Türkiye

Adidas Black Friday

Fin spor markası olan Karhu’dan iki şişe viski ve yaklaşık 1600 Euro’ya satın aldığı üç şeritli veya üç çizgili logosu ile oldukça tanınan Adidas, Türkiye’de de oldukça popüler olup, hem erkekler hem de kadınlar tarafından ayakkabı ve giyimde sıklıkla tercih edilmektedir. Trendyol indirim kodu ile uygun fiyatlara ayakkabılarını satın alabileceğiniz markanın kendi online mağazası da bulunmaktadır. Bu indirimli mağazası üzerinden birçok kampanya yapan markanın, Türkiye’nin birçok ilinde nicelik olarak oldukça fazla mağazası da mevcuttur.

Adidas İndirim Kampanyaları

Adidas İndirim Kuponu

Online mağazası üzerinden oldukça büyük indirimler yapan firmalardan birisi de Adidas’tır. Adidas internet sitesi üzerinden, hem kadınlar hem de erkekler ayakkabı ve giyim alışverişlerini oldukça uygun fiyatlar ile Adidas outlet üzerinden yapabilirler. Öte yandan Türkiye’ye oldukça yayılmış olan Adidas mağazaları da belirli dönemlerde çeşitli indirim kampanyaları düzenlemektedir. Tüm bu imkânların haricinde Boyner indirim kodu gibi fırsatlar ile de Adidas ürünlerini indirimli olarak almak mümkündür.

Adidas’ın en büyük kampanyaları genellikle Black Friday döneminde olmaktadır. Her yıl, kasım ayının dördüncü cuma günü gerçekleşen ve ülkemizde de çeşitli indirimler bulabileceğiniz Kara Cuma döneminde, Adidas indirim kodu gibi fırsatlar da sağlayabilmektedir. 

Adidas İndirim Kodu Nasıl Kazanılır ve Kullanılır?

Adidas İndirim Kodu

Ayakkabıda indirim kuponu denilince akla gelen ilk mağazalar Adidas ve Adidas ürünlerini de satan FLO'dur. Peki Adidas indirim kodu nasıl kazanılır? Sitemizi de takip ederek var olması durumunda haberdar olabileceğiniz bu kodları 2019 yılında kazanmanın en kolay yolu Adidas bültenine kayıt olmaktır. Adidas, kendi bültenine ilk kez abone olanlar için sağladığı bu indirim kuponu ile, müşterilerine 14 gün boyunca geçerli Adidas indirim kuponu sağlamaktadır. Her müşterinin bir kere kullanabileceği bu kodlar, başka promosyon, indirim veya kuponlarla birleştirilememektedir.

Adidas indirim kodu fırsatından faydalanmak için ise izlemeniz gereken adımlar oldukça basittir. Satın almak istediğin giyim veya ayakkabı ürününü sepetinize ekledikten sonra, sepeti görüntüleme sayfasında Promosyon Kodu yazan kısma tıklayınca karşınıza çıkacak olan kutucuğa, sahip olduğunuz Adidas indirim kupon kodunu büyük harflerle yazıp, uygula butonuna basmanız gerekir. Bu işlemi tamamladıktan sonra, kupon kodunun sağlamış olduğu indirimin sepetinize uygulandığını görecek, Adidas’tan yapılmış indirimli alışverişin keyfini doyasıya çıkarabileceksiniz.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.