IKEA İndirim Kodu

Ocak 2020

IKEA İndirim Kataloğu

19 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz IKEA ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

IKEA Ürün Kataloğu

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

IKEA'ya ait ürünlerin ve bu ürünlere ait indirimlerin listelendiği IKEA katalog sayfasına gitmek için tıkla.

IKEA Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

IKEA'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği IKEA kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

IKEA İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

IKEA'ya ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği IKEA indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

IKEA Hakkında

IKEA, 2019 yılında 50’den fazla ülkedeki 400’ü aşkın mağazası, 200 binden fazla çalışanı, 40 milyar Euro’yu aşkın yıllık geliri ile dünyanın en çok tanınan uluslararası mobilya mağazalarından birisidir. Ayrıca IKEA, Türkiye'de Koçtaş indirim kodu ile birlikte en çok indirim kodu aranan mobilya kategorisindeki firmalardandır.

IKEA Kimin?

IKEA Kuruluşu

IKEA 28 Temmuz 1943’te Ingvar Kamprad tarafından kurulmuş, günümüzde Kamprad’ın oğullarının önderliğinde yönetilmekte olan, birçok ülkeden yatırımcının yer aldığı çok uluslu bir firmadır. Markanın adı, kurucusunun ad ve soyadının baş harfleri olan I ve K ile kurucusunun büyüdüğü yer olan Elmtaryd ve Agunnaryd’in baş harfleri olan E ve A’nın birleştirilmesi ile elde edilmiş, herhangi bir özel anlamı olmayan bir kelimedir.

IKEA Hangi Ülkeye Ait Bir Markadır?

IKEA Mağazası Olan Ülkeler

IKEA 2018 yılında dünyanın en zengin 10 kişisinden birisi olan, 2018 yılında vefat etmiş Ingvar Kamprad tarafından İsveç’te kurulduğu için bir İsveç markasıdır; ancak firma Amsterdam, Hollanda’dan yönetilmektedir. 

Türkiye’de IKEA Hangi Şehirlerde Var?

IKEA Türkiye Mağaza Listesi

Türkiye’de IKEA’nın 2 tanesi sipariş ve teslim noktası olmak üzere 9 adet mağazası mevcuttur. Bu mağazalardan Adana ve Bodrum’da olanlar sipariş ve teslim noktası iken; İstanbul’daki 3 mağaza olan Bayrampaşa, Kartal ve Ümraniye ile, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir mağazaları IKEA’nın Türkiye’deki temsilcileridir.

IKEA Restoranı

IKEA Restoran Kampanyası

IKEA’yı diğer mobilya mağazalarından farklı kılan özelliklerinden birisi de sahip olduğu restoranlarıdır. İsveç ve Türk mutfağından çeşitli yemeklerin olduğu IKEA restoranında en çok tercih edilen yemekler ise İsveç köftesi ve somon tabağıdır.

IKEA Aile Kart

IKEA Aile Kart

Büyük IKEA indirimlerinden faydalanmak isteyenlerin sahip olması gereken en önemli nesne IKEA Aile Kart’tır. Bir sadakat programı objesi olan bu kartın sahipleri, tüm mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde IKEA aile para kaazanabilir, vade farksız taksit seçeneklerinden faydalanarak alışveriş yapabilir, IKEA Aile Kartlılara özel indirimlerden yararlanabilirler. Ayrıca bu kartın sahipleri, IKEA restoranında saat 10’a kadar tüm sıcak içecekleri ücretsiz alabilir, tüm IKEA indirimleri ve yeniliklerinden öncelikli olarak haberdar olabilirler.

IKEA Kampanyaları ve İndirimli Ürünleri

IKEA Kanepe Kampanyası

Yıl boyu indirimleri ve fırsat köşesi ile IKEA en sık kampanya düzenleyen mobilya markalarından birisidir. Yıl içerisinde Evidea gibi, masalardan kitaplıklara, dolaplardan koltuklara, hemen hemen her kategoride birçok ürün için geçerli kampanyalar yapan firma, bu kampanyaları sadece IKEA mağazaları ile sınırlamayıp, internet mağazasında da geçerli kılmaktadır. Örneğin, IKEA, Ekim 2019’da oturma odası ve TV mobilyalarında 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %15 indirim kampanyası yapmış ve bu kampanyası ile büyük yankı uyandırmıştır. Konforlu FRIHETEN kanepelerdeki de geçerli olan bu indirimle, birçok kişi büyük indirimlerle yataklı kanepe sahibi olmuştur.

IKEA, fırsat ürünlerinden ziyade yeni ürünlerini internet sitesi üzerinden katalog halinde sunmaktadır. Her ne kadar bu yeni ürünlerde genellikle kampanya olmasa da, indirimli ürünler için IKEA’nın kampanyalı ürünler sayfası incelenebilir.

IKEA Black Friday Kampanyası

Tüm dünyada, en çok alışverişin yapıldığı günlerden birisi olan Black Friday, her yıl kasım ayının dördüncü cuma gününde kutlanmaktadır. Alışveriş severlerin iple çektiği bu günde, genellikle her marka özel indirimler yapmaktadır. IKEA da Black Friday kapsamında indirim yapan firmalardan birisi olsa da, her ülkede bu indirimleri yapmamaktadır. Örneğin IKEA, 2018 yılında Birleşik Krallık’ta Black Friday indirimi yapmamış olsa da, Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük indirimler yapmıştır. Türkiye’de ise IKEA aile kartlılara hediye çeki fırsatı tanımış, ancak Trendyol gibi herkesi mutlu edecek büyük bir indirim yapmamıştır.

Bu yıl 29 Kasım 2019’a denk gelen Black Friday 2019 indirimleri boyunca IKEA indirimlerine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey ise sayfamızı kontrol etmektir.

Öte yandan, bir başka kasım ayı indirimi olan 11.11 indirimleri için IKEA’nın önceki yıllarda özel bir indirimi olmamıştır, ancak aksi bir durum gerçekleşmesi halinde, bu sayfa üzerinden IKEA 11.11 indirimlerini yayınlıyor olacağız.

IKEA İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

IKEA İndirim Kodu

Sitemizden ya da IKEA internet sitesinden bulabileceğiniz veya hesabınıza tanımlanmış IKEA indirim kodunu kullanmak oldukça basittir. Beğendiğiniz IKEA ürünülerini sepetinize ekledikten sonra, alışveriş sepeti sayfasında, “İndirim Kodu Yaz” yazan kutucuğa IKEA indirim kodunu yazmanız, devamında da Ekle butonuna basmanız gerekir. Ancak burada unutmamalısınız ki, farklı kampanyalardan kazanılan kupon kodları birleştirilemediği gibi, her bir indirim kodu tek bir alışverişte kullanılabilmektedir.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.