Evidea Hediye Çeki

Mart 2019

Evidea İndirim Kataloğu

18 saat sonra bitecek.

25 Mart 2019, Pazartesi günü faydalanabileceğiniz Evidea ve diğer 248 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Evidea İndirimli Ürünler

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Evidea'ya ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Evidea indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Evidea Kampanyaları

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Evidea'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Evidea kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Süresi Geçmiş İndirim Kuponları ve Kampanya Fırsatları

%10 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Battaniye

Bu kampanya kapsamında Evidea online mağazasındaki Battaniye ürünleri sepette %10 ucuzluyor.

4 gün önce bitmiş.

%10 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Diamond - Organizer

Diamond markalı Organizer ürünlerinde geçerli %10 indirim kampanyası bu linke tıklayarak gideceğiniz sayfada Evidea online mağazasında.

1 hafta önce bitmiş.

%30 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Tablo

Bu kampanya kapsamında Evidea online mağazasındaki Tablo ürünleri sepette %30 ucuzluyor.

1 hafta önce bitmiş.

%10 Evidea İndirimli Yapışkanlı Tablo Kampanyası

Evidea %10 indirimli Yapışkanlı Tablo ürünleri kampanya sayfasına bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 hafta önce bitmiş.

%30 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Duvar Saatleri

Bu kampanya kapsamında Evidea online mağazasındaki Duvar Saatleri ürünleri sepette %30 ucuzluyor.

1 hafta önce bitmiş.

%20 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Arow

Bu linke tıklayarak gideceğiniz Evidea sayfasında seçili ürünlerinde sepette %20 indirim kampanyası uygulanmakta.

1 hafta önce bitmiş.

%25 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Bosphorus - Banyo

Bosphorus markalı Banyo ürünlerinde geçerli %25 indirim kampanyası bu linke tıklayarak gideceğiniz sayfada Evidea online mağazasında.

1 hafta önce bitmiş.

%15 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Banyo

Bu kampanya kapsamında Evidea online mağazasındaki Banyo ürünleri sepette %15 ucuzluyor.

1 hafta önce bitmiş.

%15 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Bosphorus - Mutfak

Bosphorus markalı Mutfak ürünlerinde geçerli %15 indirim kampanyası bu linke tıklayarak gideceğiniz sayfada Evidea online mağazasında.

1 hafta önce bitmiş.

%20 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Tablo Center

Bu linke tıklayarak gideceğiniz Evidea sayfasında seçili ürünlerinde sepette %20 indirim kampanyası uygulanmakta.

2 hafta önce bitmiş.

%30 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Decorlux - Tablo

Decorlux markalı Tablo ürünlerinde geçerli %30 indirim kampanyası bu linke tıklayarak gideceğiniz sayfada Evidea online mağazasında.

2 hafta önce bitmiş.

%25 Evidea Sepette İndirim Kampanyası - Arte

Bu linke tıklayarak gideceğiniz Evidea sayfasında seçili ürünlerinde sepette %25 indirim kampanyası uygulanmakta.

2 hafta önce bitmiş.

Evidea Hakkında

Evidea, evini baştan yaratmak isteyen müşterileri için, yapısal ve dekoratif 350 binden fazla ürün satan, Türkiye'nin öncül mobilya ve ev dekorasyon online mağazalarından birisidir. Tüm ürünlerin sadece internet üzerinden satıldığı Evidea'da en iyi fiyat garantisi sunulmakta olup, müşteri memnuniyetine önem verilmektedir. İlk olarak 2008 yılında malzemem.com adıyla kurulan Evidea, 2011 yılında bugünkü ismini almış ve yatırım almıştır. 2014 yılında ihracata başlayan Evidea, 2017 yılı itibariyle, 250'den fazla çalışanı ve günlük 5000 ve üzeri sipariş sayısı ile Türkiye'nin önde gelen mobilya mağazalarından birisidir. Yılda 40 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği Evidea, evim için her şey Evidea'da sloganını benimsemiştir.

Avize, tablo, lambader, dolap, sehpa ve kitaplık gibi çeşitli kategorilerde geniş ürün yelpazesi sunan Evidea'da, ücretsiz iade ve değişim garantisi sunulmaktadır. Evidea'dan yapacağınız alışverişlerde, üründen memnun olmazsanız, cayma hakkınızı kullanarak 21 gün içerisinde ürünü iade edebilirsiniz. Birçok banka ile özel antlaşması olan Evidea'da, birçok banka kredi kartı için taksit seçeneği mevcuttur. Bu kredi kartları, Bonus, World, CardFinans, Paraf, Maximum ve Axess kartlarıdır.

Hızlı kargolu ürünlerin de bulunduğu Evidea'da, eğer ürün hızlı kargo ile gönderiliyorsa, 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Hızlı kargo özelliği olmayan ürünler ise, tedarikçinin ürünü teslim edeceği tarihe göre çeşitlilik gösterebilmektedir.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Evidea İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Evidea indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Evidea sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Evidea sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Evidea tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Evidea İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Evidea Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Evidea kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Evidea ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Evidea Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Evidea tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Evidea tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Evidea Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Evidea ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Evidea indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Trendyol indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.