Dekopasaj İndirim Kodu | Eylül 2018

Dekopasaj Günün İndirime Giren Fırsat Ürünleri

Dekopasaj fiyatı düşen fırsat ürünleri listesi.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Dekopasaj İlk Alışverişte %5 İndirim

Dekopasaj mail listesine fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresini bırak, ilk alışverişin için %5 indirim hesabına yüklensin!

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Süresi Geçmiş İndirim Kuponları ve Kampanya Fırsatları

%15 İndirim

250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli, %15 indirim

3 ay önce geçerlilik süresi bitmiş.

%20 Dekopasaj İndirim Kodu

Bu kuponu kullanarak 250 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde %20 indirim kazanırsınız.

5 ay önce geçerlilik süresi bitmiş.

Dekopasaj Ücretsiz Kargo İndirim Kodu

Dekopasaj'dan yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bedava kargo indirim kodu!

9 ay önce geçerlilik süresi bitmiş.

%10 Dekopasaj İndirim Kodu

Dekopasaj'dan yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerinizde %10 indirim kodu!

9 ay önce geçerlilik süresi bitmiş.

%15 Dekopasaj İndirim Kodu

Dekopasaj'dan yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde %15 indirim kodu!

9 ay önce geçerlilik süresi bitmiş.

Dekopasaj Hakkında Detaylar

Dekopasaj nedir? Dekopasaj hediye çeki ile hangi ürünleri daha ucuza alabilirsiniz?

Dekopasaj, yaşam ortamına tarz katmak isteyen insanların faydalanabileceği, ikinci el mobilya pazarıdır. Dekopasaj İstanbul, İzmir, Ankara, İzmir, Bursa gibi şehirlere nakliye hizmeti vermekte olup, üye olmadan da alışveriş yapılabilen bir internet sitesidi. Satıcıların ürün bilgilerini girerek, mobilyaları hakkında detaylı bilgiler verdiği Dekopasaj'da, mobilyaların ürün fotoğrafları, alıcılar için büyük önem arz etmektedir. 

Dekopasaj'da, yatak, masa, koltuk, sandalye gibi ürünler satılmakta olup, bir ürünün satılabilmesi için en az 50 TL'lik satış fiyatının belirtilmesi gerekmektedir. Dekopasaj'da satılan bu ürünler ise üç ana kategoride değerlendirilmektedir. Bunlar, kutusundan yeni çıkmış kadar yeni, kullanım sonucu fazla eskimemiş olanlar için kullanılmış, ve tadilat gerektirebilecekler için ise eskidir. Satıcıların bizzat fiyatları belirlediği, ancak Dekopasaj'ın ürünlerin daha hızlı satılabilmesi için fiyat önerisinde bulunabildiği bu ürünler, alıcıların ilgisini çekmeyi bekler. Sonrasında alıcılar, ürün için satıcıya, alıcının belirlediği fiyat üzerinden yeni bir fiyat teklifi gönderebilir ve sonrasında alıcı ile satıcı anlaşırsa, ürün satılır. Ürünün satılmasından sonra alıcı tarafından nakliye ücreti de ödenir ve ürün satıcı tarafından alıcıya gönderilir. Ürünlerin montaja ihtiyacı olması durumunda, montaj işlemi Dekopasaj ekibi tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Eğer alıcı, ürünü iade etmek isterse, ürün eline geçtikten sonra 48 saat içerisinde ürünü iade edebilir. Diğer taraftan, eğer, satıcı ürünü sattıktan sonra ürünü satmaktan vazgeçerse, bu kullanıcıların profili ve tüm ilanları silinir.

Dekopasaj'da kişisel iletişim bilgilerini paylaşmak yasak olup, alıcılarla iletişim kurmak isteyen kullanıcılar, ilanların yorum kısmından iletişim kurabilirler.

Dekopasaj İndirim Kuponu

Sitemizde Dekopasaj markasına ait her gün yenilenen ve güncellenen, Dekopasaj indirim kuponu, kupon kodu, Dekopasaj kampanyaları, bedava kargo fırsatları, hediye çeki ve fırsat ürünlerini derleyerek listeler ve kullanımınıza sunarız. Siz de internetten alışveriş yapmadan önce ödeme esnasında sitemizde yayınlanan bu fırsatları kullanarak alışverişinizi daha ucuza getirirsiniz. Aynı ürünü daha ucuza alır, ucuza alabileceğiniz ürünler hakkında kolayca farkındalık sahibi olur, ya da aynı parayı harcayarak daha fazla ürün alma imkânına sahip olursunuz. Sadece indirim kodu ve indirim kuponlarının yer almadığı sitemiz sayesinde, direkt olarak markaların indirim kataloğu ve indirimli ürünlerini listeledikleri sayfalarına da hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.

Dekopasaj mağazası hakkında yorum yaz

Dekopasaj indirimleri hakkında hiçbir şey kaçırmamak için mail grubumuza abone ol

indirime.com Dekopasaj alışverişlerinizden maksimum oranda verim alabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiyi derler ve basitçe kullanmanız için size sunar. Tüm markalara ait en güncel indirim bilgilerine sahip olmak için aşağıdaki formu doldurarak mail grubumuza abone olmanız yeterli. E-postanıza asla spam gönderilmez ve bilgileriniz kesinlikle 3. Şahıslarla paylaşılmaz.

İndirim Bülteni

En iyi fırsatlardan derlediğimiz, en güncel indirim kuponları ve kampanyaları kaçırmamak için bültenimize kayıt olun!