Dekopasaj İndirim Kodu

Eylül 2019

Dekopasaj İndirim Kataloğu

22 saat sonra bitecek.

20 Eylül 2019, Cuma günü faydalanabileceğiniz Dekopasaj ve diğer 267 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Dekopasaj E-Bülten Üyeliği Kampanyası

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Dekopasaj e-bültenine üye olan herkes ilk alışverişlerinde geçerli %5 indirim kazanıyor.

Dekopasaj İndirimli Ürünler

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Dekopasaj'a ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Dekopasaj indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Dekopasaj Kampanyaları

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Dekopasaj'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Dekopasaj kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Dekopasaj Hakkında

Dekopasaj, yaşam ortamına tarz katmak isteyen insanların faydalanabileceği, ikinci el mobilya pazarıdır. Dekopasaj İstanbul, İzmir, Ankara, İzmir, Bursa gibi şehirlere nakliye hizmeti vermekte olup, üye olmadan da alışveriş yapılabilen bir internet sitesidi. Satıcıların ürün bilgilerini girerek, mobilyaları hakkında detaylı bilgiler verdiği Dekopasaj'da, mobilyaların ürün fotoğrafları, alıcılar için büyük önem arz etmektedir. 

Dekopasaj'da, yatak, masa, koltuk, sandalye gibi ürünler satılmakta olup, bir ürünün satılabilmesi için en az 50 TL'lik satış fiyatının belirtilmesi gerekmektedir. Dekopasaj'da satılan bu ürünler ise üç ana kategoride değerlendirilmektedir. Bunlar, kutusundan yeni çıkmış kadar yeni, kullanım sonucu fazla eskimemiş olanlar için kullanılmış, ve tadilat gerektirebilecekler için ise eskidir. Satıcıların bizzat fiyatları belirlediği, ancak Dekopasaj'ın ürünlerin daha hızlı satılabilmesi için fiyat önerisinde bulunabildiği bu ürünler, alıcıların ilgisini çekmeyi bekler. Sonrasında alıcılar, ürün için satıcıya, alıcının belirlediği fiyat üzerinden yeni bir fiyat teklifi gönderebilir ve sonrasında alıcı ile satıcı anlaşırsa, ürün satılır. Ürünün satılmasından sonra alıcı tarafından nakliye ücreti de ödenir ve ürün satıcı tarafından alıcıya gönderilir. Ürünlerin montaja ihtiyacı olması durumunda, montaj işlemi Dekopasaj ekibi tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Eğer alıcı, ürünü iade etmek isterse, ürün eline geçtikten sonra 48 saat içerisinde ürünü iade edebilir. Diğer taraftan, eğer, satıcı ürünü sattıktan sonra ürünü satmaktan vazgeçerse, bu kullanıcıların profili ve tüm ilanları silinir.

Dekopasaj'da kişisel iletişim bilgilerini paylaşmak yasak olup, alıcılarla iletişim kurmak isteyen kullanıcılar, ilanların yorum kısmından iletişim kurabilirler.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Dekopasaj İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Dekopasaj indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Dekopasaj sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Dekopasaj sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Dekopasaj tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Dekopasaj İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Dekopasaj Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Dekopasaj kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Dekopasaj ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Dekopasaj Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Dekopasaj tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Dekopasaj tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Dekopasaj Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Dekopasaj ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Dekopasaj indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Koçtaş indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.