Yves Rocher İndirim Kodu

Ekim 2019

Yves Rocher İndirim Kataloğu

1 saat sonra bitecek.

23 Ekim 2019, Çarşamba günü faydalanabileceğiniz Yves Rocher ve diğer 283 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Yves Rocher Kampanyaları

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Yves Rocher'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Yves Rocher kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Yves Rocher Hakkında

Yves Rocher, 1959 yılında Fransız girişimci Yves Rocher tarafından kurulmuş, kozmetik ve parfüm üretiminde uzmanlaşmış bir Fransız kozmetik firmasıdır. Dünya genelinde 1700'den fazla mağazası ve 13500'den fazla çalışanı ve 2 milyar Euro'ya yakın yıllık geliri olan Yves Rocher, Fransa'nın en popüler markalarından birisidir, aynı zamanda Türkiye'de de geniş bir müşteri hacmine sahiptir.

Yves Rocher Türkiye'de cilt bakımı, makyaj, parfüm, vücut ve güneş, saç, banyo kategorilerinde satış yapmakta olup, en çok tercih edilen ürünleri şampuan, parfüm, krem, nemlendirici, fondöten ve göz kremi ürünleridir. Son günlerde ise yaşlanma karşıtı serumları ile Türkçesi Gençlik İksiri olan Elixir Jeunesse ürünleri en çok satan Yves Rocher ürünlerindendir. Ayrıca kız arkadaşı/erkek arkadaşı için hediye arayan birçok kişilerce de Yves Rocher ürünleri sıklıkla tercih edimektedir.

Yılın her döneminde birçok kampanyası olan Yves Rocher'deki ürünler, %100 bitkisel aktif olup, sürdürülebilir ormanlardan elde edilen ambalajlar ile üretilmektedir. Sadece internet sitesine özgün kampanyaların da olduğu Yves Rocher, diğer firmalara nazaran daha sık indirim kodu sunmaktadır. Bu sayfamızda derlediğimiz Yves Rocher indirim kodu ve Yves Rocher kampanyalarının yanı sıra sadece internet sitesinde yapılan alışverişlerde belirli limitlerin üzerindeki alışverişlerinizde duş jeli vb. hediyeler siparişinizin yanında belirli dönemlerde, ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Kredi kartı ile alışveriş yapabileceğiniz Yves Rocher'de, ürünleriniz üç iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yves Rocher ürünlerinde 100 TL ve altındaki alışverişlerinizde 7.5 TL kargo ücreti ödemeniz gerekirken, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Yves Rocher İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Yves Rocher indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Yves Rocher sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Yves Rocher sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Yves Rocher tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Yves Rocher İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Yves Rocher Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Yves Rocher kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Yves Rocher ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Yves Rocher Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Yves Rocher tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Yves Rocher tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Yves Rocher Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Yves Rocher ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Yves Rocher indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de ebebek indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.