Yves Rocher İndirim Kodu

Şubat 2020

Yves Rocher İndirim Kataloğu

13 saat sonra bitecek.

24 Şubat 2020, Pazartesi günü faydalanabileceğiniz Yves Rocher ve diğer 71 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Yves Rocher Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Yves Rocher'den yapacağınız 140 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Yves Rocher Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Yves Rocher'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Yves Rocher kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Yves Rocher Hakkında

Yves Rocher, 1959 yılında Fransız girişimci Yves Rocher tarafından kurulmuş, kozmetik ve parfüm üretiminde uzmanlaşmış Fransız kozmetik firmasıdır. Dünya genelinde 1700'den fazla mağazası ve 13500'den fazla çalışanı ve 2 milyar Euro'ya yakın yıllık geliri olan Yves Rocher, Fransa'nın en popüler markalarından birisi olup, aynı zamanda Türkiye'de geniş bir müşteri hacmine sahiptir.

Yves Rocher Nasıl Bir Marka?

Yves Rocher Nasıl Bir Marka

Yves Rocher tüm dünyada oldukça popüler bir marka olup, The Body Shop indirim kodu ile birlikte indirim kodu en çok firmalardan birisidir. Kadınların güzelliği ve doğaya saygı için çalışıyoruz sloganı ile Türkiye'de cilt bakımı, makyaj, parfüm, vücut ve güneş, saç, banyo kategorilerinde satış yapmakta olan firma, en çok şampuan, parfüm, krem, nemlendirici, fondöten ve göz kremi ürünlerini satmaktadır. Son günlerde yaşlanma karşıtı serumları ve Türkçesi Gençlik İksiri olan Elixir Jeunesse ürünleri ve saç dökülmesine karşı şampuanları oldukça talep gören Yves Roche, sevgilisi için hediye arayan kişilerce de sıklıkla tercih edimektedir. Yves Rocher'deki ürünler, %100 bitkisel aktif olup, sürdürülebilir ormanlardan elde edilen ambalajlar ile üretilmektedir. 

Yves Rocher Nasıl Okunur?

Yves Rocher Saç Bakım Ürünleri

Yves Rocher kullananlar tarafından Yves Rocher okunuşu nasıl sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Cilt bakım ve kozmetik markası olan Yves Rocher hangi ülkenin sorusunun cevabı Fransa olduğuna göre, doğru okunuşu da Fransızcaya uygun olacak biçimde, “İv Roşe” şeklindedir.

Yves Rocher Sadakat Kartı Nedir?

Yves Rocher Sadakat Kartı

WatsonsGratis ve diğer kozmetik firmaları gibi, Yves Rocher de kendisinden sıklıkla alışveriş yapan müşterilerini ödüllendirmektedir. 2000 yılından beri aktif olan Sadakat Kartı adını verdiği uygulaması ile, Yves Rocher müşterileri cilt yaşına göre deneme boy cilt bakım ürünleri içeren hoşgeldiniz paketi kazanmaktadır. Ayrıca Yves Rocher Sadakat Kartı sahipleri tüm yıl devam eden ve sadece üyelere özel olan yüksek indirimler ve sürpriz hediyeler kazanmaktadır. Son olarak, kart sahipleri her alışverişte kazandıran puan sistemi ile her 20 TL’lik alışverişte, bir yıl boyunca geçerli, başka alışverişlerde kullanabilecekleri 1 TL kazanmaktadırlar.

Yves Rocher Kampanyaları

Yves Rocher Kampanyaları - Cansu Akın

Yılın her döneminde birçok kampanyası olan bitkisel kozmetik uzmanı Yves Rocher, kozmetik kampanyaları denilince akla ilk gelen markalardandır. Cosmetica kampanyaları gibi, sadece internet sitesine özgün kampanyaların da olduğu Yves Rocher, 2019 yılında birçok kampanya yapmıştır. Firma, ekim ayında “Nefes alan cildin gün boyu taptaze” sloganı ile tanıttığı gözenek sıkılaştırıcı nemlendirici jel kremi Sebo Vegetal ürününün global kampanyasında ise güzelliği ile dikkat çeken YouTuber Cansu Akın’ı kullanmıştır.

Yves Rocher kampanyaları sadece cilt bakım ürünleri sınırlı değildir. Saç bakım ürünlerinde, parfüm serilerinde, makyaj ürünlerinde ve vücut ürünlerinde de kampanyası olan firmanın, indirim oranı kampanyadan kampanyaya değişse de, %50’ye kadar ulaşabilmektedir. Ayrıca, bazı Yves Rocher kampanyalarında belirli bir fiyatın üzerindeki alışverişlerde bedava ürün fırsatı sunulmaktadır.

Yves Rocher Black Friday Kampanyası

Yves Rocher Black Friday Kampanyası - Happy Friday

Black Friday kapsamında indirim yapan büyük kozmetik firmalarından birisi de Yves Rocher’dir. Happy Friday adını verdiği indirimleri ile geçtiğimiz yıllarda adından oldukça söz ettiren firma, yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinde, cilt bakım ürünlerinde, makyaj ürünlerinde, erkek ve kadın parfümlerde, vücut banyo ve saç ürünlerinde büyük indirimler yapmıştır. 2019 yılında 29 Kasım 2019 gününe denk gelen Black Friday veya Yves Rocher kampanyasının adı ile Happy Friday indirimleri için yapmanız gereken tek şey sayfamızı kontrol etmektir.

Bir başka büyük kasım ayı indirimi olan 11.11 indirimleri içinse Yves Rocher’nin geniş çaplı indirim fırsatları önceki yıllarda olmamıştır. Ancak bu durumun değişmesi durumunda sayfamızadan tüm Yves Rocher 11.11 indirimlerine de ulaşabilirsiniz.

Yves Rocher İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Yves Rocher İndirim Kodu

Act Beatiful sloganı ile birçok insanın TV reklamları sebebiyle kulak aşinası olduğu Yves Rocher, diğer kozmetik ve kişisel bakım firmalarına nazaran daha sık indirim kodu sunmakta olan bir markadır. Sitemizden bulabileceğiniz Yves Rocher indirim kodu fırsatından faydalanmak içinse takip etmeniz gereken adımlar oldukça basittir. 

Yves Rocher indirim kodunu kullanabilmek için, internet sitesinde beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, sepetim sayfasında, kupon kodunuzu girin yazan kısma, Yves Rocher kupon kodunu girmeniz; ardından OK butonuna basmanız gerekir. Eğer indirim kodunuz geçerli ise, indirim kodunun sağladığı indirim tutarının sepetinize uygulanmış olduğunu görecek, alışveriş sepetinizi onayladıktan sonra, sipariş tutarınızın indirimli hale kavuştuğunu göreceksiniz.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.