Watsons İndirim Kodu

Ocak 2020

Watsons İndirim Kataloğu

20 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Watsons ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Watsons Ürün Kataloğu

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Watsons'a ait ürünlerin ve bu ürünlere ait indirimlerin listelendiği Watsons katalog sayfasına gitmek için tıkla.

Watsons Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Watsons'tan yapacağınız 75 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Watsons Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Watsons'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Watsons kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Watsons Hakkında

Kendinize bakmak hiç bu kadar indirimli olmamıştı! Watsons indirim ürünleri sayesinde vücut, saç, yüz ve el bakım ürünlerine daha fazla rağbet söz konusu. Kadın ve erkek bakım ürünlerinde binlerce seçenek bulunması da cabası. Parfüm, deodorant, şampuan ve saç şekillendiriciler daha güzel kokmanızı daha güzel görünmenizi sağlar. Bu, aslında basit bir durum gibi gözükse de kendine bakan herkes, kendini olduğundan çok daha iyi hisseder. Üstelik bir de en kaliteli kişisel bakım ürünlerini indirim avantajıyla almışsa. O zaman değmeyin Watsons müşterilerinin keyfine.

Erkek ve kadın bakım ürünlerinde herkes, mutlaka kendine uygun bir seçenek bulabilir. Örneğin kadınlar ipeksi saçlara sahip olmak isterken erkekler gür saçlara sahip olmak isteyebilir. Üstelik bu ürünleri %50’ye varan Watsons indirimi ile alabilirler! Bu kadar geniş ürün yelpazesini en uygun bütçelerle satın almak için yapmak gereken şey ise online mağazayı ziyaret etmektir.

Makyaj Ürünlerinde Watsons İndirimleri

Watsons Makyaj Ürünleri

Her zaman daha iyi hissetmenizi, kokmanızı, görünmenizi sağlamak için daha fazla ürün almanıza olanak tanışan indirimler Watsons’ta. İndirim ürünlerinde özellikle kadınları memnun edecek birçok seçenek var! Ancak onlar içinden özellikle bir tanesi ayrı mutluluk sebebi. Tabii ki makyaj malzemeleri. Makyaj ürünlerinde Watsons indirim seçeneklerinin yer alması, birçok kadının en beğendiği ruju alırken daha çok mutlu olmasını sağlar. Hele de ruju yeni bitmişken böyle bir indirim yakalamışsa. Her zaman kullandığı fondöteni biten bir kadın Gratis indirimi veya Avon indirimi gibi bir Watsons indirimi ile karşılaştığında sokakta para bulmuş kadar sevinebilir. Kirpiklerine istediği hacmi daha ucuza verebilecek olduğunu bilen kadın kadar mutlusu yoktur. Çünkü kullandığı maskara indirimdedir. En kullanışlı makyaj bazı da Watsons makyaj ürünleri arasında indirimli haliyle satışa hazırdır.

Akmayan göz kalemi ile gecelere akan en güzel kadın olmak da isteyebilirsiniz. Online Watsons mağazaları size bu konuda büyük kolaylıklar sağlar. Kozmetik ürünlerde sahip olabileceğiniz bu kadar çok çeşidin bu kadar indirimli olması, güzel bir rüyada gibi hissettirebilir. Ancak Watsons indirimleri hayal değil. En güzel olan rüyalar değil, siz olabilirsiniz! Bunun için çok istediğiniz ruju, rimeli, farı, ojeyi ve daha bilumum ürünü almanın tam sırası. Akmayan fondöteninizle havuzda bile yüzerken bir de onu ne kadar ucuza aldığınızı düşünün! Kalite ucuz değildir, ancak pahalı da olmak zorunda değildir! Çok para verip çok az ürün almayı tercih etmektense Watsons kalitesini daha indirimli bir halde almak çok daha kazançlı çıkmanızı sağlar.

Kişisel Bakım Ürünlerinde Watsons İndirimleri

Watsons Kişisel Bakım Ürünleri

Diş macunundan, vücut losyonuna kadar birçok ürün kişisel bakım kategorisinde yer alır. Hem erkeklerin hem de kadınların kendilerine bakmak ve daha iyi görünmek için tercih ettiği yüzlerce ürün bulunur. Bunlardan bir tanesi de deodoranttır. Mevsim fark etmeksizin her zaman kullanılması gereken deodorantlar, terin kötü kokusunu engeller. Bu sayede hem kadınlar hem de erkekler her ortamda daha rahat hareket edebilirler. Ayrıca kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı üretilmiş olan parfüm seçenekleri vardır. Bunlar da güzel kokmak ve insanlar üzerinde güzel etkiler bırakmak için kullanılır.

Watsons indirim ürünleri arasında yer alan en önemli kişisel bakım ürünlerinden birkaçı şampuan, duş jeli, sabundur. Bunların her biri temizlik için son derece önemlidir. Ayrıca bazı sabun içerikleri, vücuttaki yaraları, alerjileri ve kötü görünümleri geçirmeye yardımcıdır. Bu yönüyle Watsons ürünleri, kişisel bakımdaki kalitesini bir kez daha ortaya koyar. Temiz olmanın yanında kendine güvenli olmak isteyen herkes, günlük duşunu alırken bu en güzel kokulu ürünleri kullanır. Banyodan sonra kolay tarama amacıyla kullanılan özel saç kremleri, spreyleri ve losyonlar ise güzel görünümlü saçlar elde etmeyi sağlar. İşte Watsons promosyon ürünlerinden faydalanmak için bir sebep daha. Saç dökülmesini de azaltmak adına bu krem ve losyonlar kullanılabilir. Kolay tarama aynı zamanda saçların daha az çekilmesini ve daha az kopmasını sağlar.

Watsons Sonbahar İndirimi

Watsons Sonbahar İndirimi

Her mevsim başkadır, sonbahar başka. Sonbaharda aşk herkes için farklıdır, indirim ise bambaşkadır. Hüzünlü olduğu iddia edilen sonbaharı, bahara çevirmek, birkaç Watsons ürünü ile çok kolaydır. En güzel tonlara sahip olan Watsons allık çeşitleri, kadınlara baharın en güzel halini getirmeye yeter. Güzel bir göz makyajı yapabilmek kadınları mutluluktan deliye döndürebilir. Güzel bir koku sürmek, Güneş kremini sürmeyi unutmamak bazen mutlulukların en güzelidir. Bütün bunlardan faydalanabilmek için ise Watsons sonbahar indirimi en güzel araçtır. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz küçük el kremleri, diş macunları, minyatür niyetine yapılmış rujlar. Daha niceleri. Bütün bu ürünler hem oldukça işlevseldir, hem de Watsons indirim ürünleri arasında son derece popülerdir. Sonbaharda da her zaman iyi görünmek için Watsons online mağaza seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu size, daha fazla indirim daha fazla mutluluk daha fazla kişisel bakım sağlar. Watsons olduğu sürece sonbaharın kurutucu etkisi size ne yapabilir ki?

Watsons Black Friday İndirimleri

Watsons Black Friday İndirimleri - Efsane Cuma

Efsane Cuma Haftası adı altında Black Friday boyunca indirim yapan Watsons, 2019 yılında da, önceki yıllarda olduğu gibi indirim yapacaktır. Bu yıl 29 Kasım 2019'a denk gelen Black Friday dönemi boyunca Watsons'ın makyaj ürünlerinden cilt bakım ürünlerine, hemen hemen her kategoride büyük indirimler yapması beklenmektedir. 2018 yılında %50'ye varan indirimler yapan Watsons, 21 ile 26 Kasım arasında indirimler yaparak, Black Friday indirimlerini tek günle sınırlandırmamıştır.

Watsons 11.11 İndirimi

Watons 11.11 İndirimi

Kasım ayındaki bir başka büyük Watsons indirimi ise Watsons 11.11 indirimidir. 11.11 Online Alışveriş Festivali adını verdiği indirimlerle, Watsons, 11 Kasım'a özel çok büyük indirimler yapmaktadır. En sevilen markaların en sevilen ürünlerinde büyük indirimler yapan Watsons, kimi markaların ürünleri için kargoyu ücretsiz yapmakta, %50+%50 indirimi ile gönüllerde taht kurmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda makyaj, cilt bakım, saç bakımı, kişisel bakım ürünlerinde %50'ye varan, parfümlerde ise %65'e varan indirimler yapan Watsons, ayrıca elektrikli ürünlerde de çeşitli kampanyalar yapmıştır. Watsons 11.11 indirimleri için yapmanız gereken tek şey ise 11 Kasım 2019'da saat 00:00 ile 23:59 arasında sayfamızı veya Watsons internet sitesini kontrol etmektir.

Watsons İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Watsons İndirim Kodu

İndirim güzel de bir de üzerine indirim kodu eklenirse? Watsons indirim kodu, alışveriş bittikten sonra sepette uygulanan indirim kampanyasıdır. Alınan indirimli ürünlere ek olarak bir de tanımlanan indirim kodu ile alışveriş yapmak, alışveriş keyfini zirveye çıkarır. İndirim kodunu uygulamak için yapmanız gereken tek şey, sepetinizi onaylamadan önce İndirim Kodu Kullan butonuna basıp, altta çıkan kutucuğa Watsons indirim kodunuzu yazmaktır.

Her zaman iyi görünümlü, bakımlı, kendine değer veren insanlar, Watsons ürünlerinden vazgeçemez. Bunun en önemli sebeplerinden biri marka çeşidinin çokluğudur. Bu sayede kişisel bakımda ihtiyaç duyulabilen birçok şey, aynı mağaza içinde kolaylıkla bulunabilir. Bu durum hem kadınları hem de erkekleri oldukça memnun eder. Üstelik bir de alışveriş online yapılıyorsa gezinti çok daha keyifli olur. Hem erkek kişisel bakım ürünleri hem de kadın kişisel bakım ürünleri, tek bir alışveriş sepetinde kolaylıkla alınabilir.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.