Kitapseç İndirim Kodu

Ocak 2020

Kitapseç İndirim Kataloğu

9 saat sonra bitecek.

21 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Kitapseç ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kitapseç Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Kitapseç'ten yapacağınız 75 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Kitapseç İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Kitapseç'e ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Kitapseç indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Kitapseç Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Kitapseç'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Kitapseç kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kitapseç Hakkında

2009’dan beri Türkiye’nin en iyi online kitap alışveriş sitesi olmak için çalışan Kitapseç, birçok kitapta en ucuz fiyatı sunan bir internet sitesidir. İnsan odaklı, bilimselliğin ön planda olduğu, öğrenmeyi öğrenmeyi hedefleyen, dürüstlüğü benimsemiş bir ekip ile çalışmayı önemseyen firma Türkiye’nin en büyük online kitap sitelerindendir. Kitapseç, D&R indirim kodu ile birlikte en çok indirim kodu aranan kitap satışı firmalarından birisi olup, 7 bin metrekarelik alanı, 2 milyon kitap stoğu, 120’den fazl personeli, 5 farklı kargo seçeneği ve aylık 150 bin paket ile 750 binden fazla ürün gönderim hizmeti ile 2019’da da Türkiye’nin en çok ziyaret edilen kitap sitelerinden birisii olmuştur.

Kitapseç İndirim Kampanyaları

Kitapseç İndirim Kampanyaları

Genellikle her dönem kampanya yapan bir firma olan Kitapseç, geçtiğimiz yıllarda Kidega ile birlikte kitaplarda en çok indirimi olan kitapçılardan birisi olmuştur. Kitapseç kampanyaları hemen hemen her kategoride olmaktadır. Okula yardımcı kitaplardan AYT kitaplarına, kırtasiye ürünlerinden KPSS kitaplarına her şeşit kitapta kampanyasını bulabileceğiniz Kitapseç, 0,01 TL’ye dahi kitap satmakta olup; en çok TYT ve YKS kitabı satmaktadır. Kürk Mantolu Madonna gibi, çok bilinen ve okunan kitaplarda  da büyük indirimler yapan firma, 2019 yılında açıköğretim kitaplarında öne sürmüş olduğu fiyatlar ile online kitap sektöründe adından oldukça söz ettirmiştir.

2019 yılında Fırsat yağmuru adı altında da kampanyalar düzenleyen firma, edebiyat, çocuk kitapları, kırtasiye, oyuncak ve elektronik kategorilerindeki birçok üründe 7 gün 7 gece büyük indirimlere imza atmıştır. Ayrıca Kitapseç, belirli bir miktarın üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sağlayarak kitapseverleri oldukça memnun etmiştir. 

Bir diğer Kitapseç indirimi ayın yazarı kampanyasıdır. Her ay belirli bir yazarın kitaplarını öne çıkaran firma, bu yazarın kitaplarını ekstra indirimli olarak sunmaktadır. Ayrıca yeni çıkan kitaplarda da dönem dönem indirimi olan firmanın, çok satanlar bölümünde de kaçırılmayacak indirimlere imza attığı dönemler olmuştur. 

Kitapseç Hediye Çeki

Kitapseç Hediye Çeki

Hediye çeki bizden kitap seçmesi bizden sloganı ile 2018 yılında Black Friday kapsamında inanılmaz indirimlere imza atan Kitapseç, 2.600 yayınevine ait 180 bin kitabı Kitapseç hediye çeki fırsatları ile satışa sunmuştur. 150 TL’lik alışveriş 75 TL, 300 TL’lik alışverişe 150 TL ve 500 TL’lik alışverişe 250 TL hediye çeki seçenekleri ile 23 Kasım’dan 30 Kasım’a kadar kitapseverleri memnun etmiştir. Devamında, Kitapseç hediye çei kullanan kullanıcılar sonarsında herhangi bir zamanda kullanabilecekleri Kitapseç indirim kodu kazanarak indirimli kitap alışverişinin tadını çıkarmışlardır.

Kitapseç’in 2019 yılında da hediye çeki fırsatları sunması beklenmektedir. Kasım ayında diğer birçok firma gibi, büyük indirimler yapması beklenen firmanın, geçtiğimiz yıllardaki gibi hediye çeki sunması veya 11.11 gibi bir dönemde geniş çağlı indirim yapması durumunda sayfamızdan duyurulacaktır.

Kitapseç İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kitapseç İndirim Kodu

Kitapta indirim kodu denilince idefix indirim kodu ile birlikte akla ilk gelen firmalardan bir diğeri de Kitapseç’tir. Nakite dönüştürülemeyen Kitapseç indirim kodları, başka kampanyalar ile birleştirilemese de, kendi başına oldukça büyük indirimler sağlamaktadırlar. Kitapseç indirim kodu bulmak için sitemizden faydalanabileceğiniz gibi, 11.11 gibi dönemlerde Kitapseç’in düzenleyebileceği kampanyalar ile de bu kodlara sahip olabilirsiniz.

Kitapseç indirim kodu fırsatından faydalanmak için izlemeniz gereken adımlar oldukça basittir. Satın almak istediğiniz kitap vey kitapları sepetinize ekledikten sonra, alışveriş sepeti sayfasında Hediye Çeki yazan kısmın altında, hediye çekiniz varsa indirimden faydalanmak için kullanabilirsiniz yazan kısmın hemen yanında bulunan, Kupon kodunuzu yazın yazan kutucuğa sahip olduğunuz hediye çeki veya indirim kodunu yazıp, uygula butonuna tıklamanız gerekir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra indirim kodunun sağladığı indirimin sepetinize uygulandığını görecek, mutlu alışverişin tadını çıkaracaksınız. 

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.