Kidega İndirim Kodu

Şubat 2020

Kidega İndirim Kataloğu

13 saat sonra bitecek.

24 Şubat 2020, Pazartesi günü faydalanabileceğiniz Kidega ve diğer 71 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kidega Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Kidega'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Kidega kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kidega Hakkında

Yayıncılık sektöründe yer alan, bu alanda ilklere imza atmış insanlarca kurulmuş olan online kitap satış platformu Kidega, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen internet sitelerinden birisidir. 2017 yılının son günlerinde açılan kitap mağazası, yenilikçi tasarımı, kullanımı kolay arayüzü ve uygun fiyatları ile birçok kitapseverin gönlünü çelmiştir. Enpara kampanyası sayesinde marka tanınırlığı oldukça artan firmanın, Enpara.com üyesi müşterilerini en çok memnun eden yanlarından birisi ise siparişlere ekledikleri hediye kitapları olmuştur.

Kidega Güvenilir Mi?

Kidega Hakkında

Kendi ifadeleri ile, hem kitabın hem de teknolojinin içerisinde yer alan ekip üyeleri ile, Kidega oldukça güvenilir bir markadır. Henüz çok yeni bir marka olmasına rağmen, birçok ünlü yayınevinin güvenerek kitaplarının satılmasına olanak tanıdığı firma, kitap satışı sektöründe birçok yeniliği ilk defa hayata geçiren ve müşterilerine değer veren ekibi ile internet üzerinde oldukça olumlu yorumlar toplamıştır. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri servisi aracılığıyla e-posta ve sosyal medya üzerinden müşterilerinin tüm problemlerini çözen firma; hafta içi her gün 09:00 ile 18:00 arasında çalışan çağrı merkezi ile kitapseverlerin sorunlarını çözmekte olup, soru işaretlerini gidermektedir.

Kidega İndirim Kampanyaları

Kidega Kampanyaları

Her geçen gün rekabetin arttığı online kitap satışı sektöründe, idefix indirim kodu gibi çeşitli indirim fırsatları mevcuttur. İnternet sitesi üzerinden yaptığı satışlarını arttırmak isteyen bir diğer kitap satış platformu olan Kidega da, sunmuş olduğu indirim kampanyaları ile müşterilerini oldukça memnun etmektedir. Eğitimden sağlığa, tarihten bilişime, kişisel gelişimden yemek kitaplarına kadar, her kategoride birçok ürünü olan firma, çok okuyan kargası ile oldukça fazla indirim fırsatı sunmaktadır. 2019 yılında 50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkânı da sağlayan firma, birçok yazarın kitaplarını büyük indirimler ile sunmaktadır. 2019 yılından örnek Kidega kampanyaları, indirimli Stephen King kitapları ve Dan Brown kitapları olmuştur. Firma, ayrıca her hafta farklı bir yazarı öne çıkararak, o yazarın kitaplarını daha ucuza satmaktadır. Benzer şekilde, yayınevine özel indirim de yapan firma, örnek olarak İnkılap Kitabevi, Cem Yayınevi, Dilko Yayınevi gibi oldukça tanınan yayınevlerinin kitaplarını oldukça uygun fiyatlardan kampanyalarını takip eden ziyaretçilerine sunmuştur. Öte yandan, Kidega indirimlerini sadece kitaplar ile sınırlamayıp, çanta gibi çeşitli aksesuarlarda da büyük kampanyalar düzenlemektedir.

En çok bilinen Kidega kampanya fırsatı, Enpara.com Kidega kitap kampanyasıdır. 2019 yılında kendisinden oldukça söz ettirmiş olan bu kampanya boyunca, Enpara.com müşterileri tek seferde yaptıkları ilk 50 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim kazandıkları gibi, 1 adet de hediye kitap kazanmışlardır. Bu durum, Kidega’nın tanınırlığını oldukça arttırdığı gibi, sosyal medya ve Ekşi Sözlük gibi platformlarda oldukça olumlu karşılanmıştır.

2018 yılında 11.11 indirimi yapmamış olan Kidega, ayrıca büyük çaplı bir Black Friday kampanyası da yapmamıştır. Ancak, bu durumun 2019 yılında değişmesi halinde Kidega Black Friday indirimi fırsatlarından sayfamız aracılığı ile haberdar olabilirsiniz.

Kidega İndirim Kodu Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Kidega Kullanıcı Sepeti

2017'den önce herkesin D&R indirim kodu aradığı bir sektör olan online kitap satışındaki dengeler, Kidega'nın sektöre girmesi ile oldukça değişmiştir. Belirli dönemlerde hediye çeki fırsatı sunan Kidega, her dönemde indirim kuponu fırsatı sunmamaktadır. Yakın zamanda, mobil uygulamasının yayınlandığı günlerde kidegamobil indirim kodu aracılığı ile Kidega mobil uygulamasından verilen siparişlerde 10 TL indirim sağlayan firmanın ilerleyen zamanlardaki indirim kodu fırsatlarından haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Kidega indirim kodu fırsatından faydalanmak ise oldukça kolaydır. Satın almak istediğiniz kitap veya kitapları sepetinize ekledikten sonra, sepetinize gitmeli, sepet sayfasında yer alan kutucuğa sahip olduğunuz Kidega indirim kodunu yazıp, uygulayarak, hediye çeki fırsatından faydalanabilirsiniz. 

Son olarak, indirim kodu fırsatları ile ilgili unutmamanız gereken önemli birkaç husus vardır. Kullanıcılar, geçtiğimiz dönemlerde Kidega indirim kodu fırsatından sadece mobil uygulama aracılığı ile faydalanılabilmiş, ve bu kodları tek bir alışverişte kullanabilmişlerdir.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.