idefix İndirim Kodu | Kasım 2018

idefix İndirim Kataloğu

14 Kasım 2018, Çarşamba günü faydalanabileceğiniz idefix ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

15 saat sonra bitecek.

idefix Kampanyaları

idefix'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği idefix kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

idefix İndirimli Ürünler

idefix'e ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği idefix indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

idefix Ücretsiz Kargo Kampanyası

idefix'den yapacağınız 30 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

idefix Nedir?

Idefix, 1996 yılında ideefixe adıyla kurulmuş olan Türkiye'nin kültür ürünleri kategorisinde kurulmuş, en büyük online mağazalarından birisi olmuştur. İlk başta kitap satılan idefix'te, 1999 yılı itibariyle müzik ve video ürünleri de satılmaya başlanmış, 2001 yılı itibariyle, kırtasiye ve oyun ürünlerinin de satılmaya başlanmasıyla idefix, günümüzde bilinen şeklini almıştır.

idefiks ne demektir diye çok fazla merak edilmektedir. Kelime anlamıyla idefiks, Fransızca'da, kişinin kendisini etkisinden kurtaramadığı, saplantılı düşünce anlamına gelmektedir. idefix'in adı da buradan gelmektedir. Türkiye'nin en büyük online kitap kataloğu olma hedefiyle piyasaya atılan idefix, D&R ile birlikte Türkiye'nin en çok ziyaret edilen online kültür ürünü satış sitelerinden birisine haline gelmiş, sonrasında da D&R'ın sahibi olan Doğan Holding tarafından satın alınmıştır.

idefix'te, her gün 17:45'e kadar vermiş olduğunuz siparişler bir ile beş iş günü arasında, en geç ise 30 gün içerisinde kargoya verilmektedir. 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargonun ücretsiz olduğu idefix'te, 50 TL altındaki alışverişlerde kargo ücreti 2018 yılı itibariyle 4,99 TL'dir. Yurt dışında da birçok ülkeye teslimat sağlayan idefix'te, cayma hakkınının kullanılabileceği ürünler, 14 gün içerisinde alıcılar tarafından iade edilebilmektedir. 

2018 yılı itibariyle, idefix'te e-kitap satışları da gittikçe artmaktadır, idefix de internet sitesi üzerinden Kobo eOkuyucu satışını teşvik etmektedir.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

idefix İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. idefix indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken idefix sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp idefix sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda idefix tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

idefix İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

idefix Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. idefix kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden idefix ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

idefix Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi idefix tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi idefix tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

idefix Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. idefix ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer idefix indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de D&R indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.