D&R İndirim Kodu | Kasım 2018

D&R İndirim Kataloğu

14 Kasım 2018, Çarşamba günü faydalanabileceğiniz D&R ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

15 saat sonra bitecek.

D&R Kampanyaları

D&R'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği D&R kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

D&R Ücretsiz Kargo Kampanyası

D&R'den yapacağınız 75 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

D&R Nedir?

1996 yılında Doğan Şirketler Grubu bünyesinde, Doğan ve Raks Grubu'nu ortaklaşa kurduğu ve bu iki şirketin baş harflerinden de ismini alan D&R, elektronik, film, kitap, albüm, hediyelik eşya gibi çeşitli ürünlerin satıldığı bir firma olarak, ilk olarak kapılarını 1997 yılında Kadıköy'de açmıştır. Türkiye genelinde onlarca ilde 150'den fazla mağazası olan D&R, 2013 yılı itibariyle Idefix'i de satın alarak Türkiye'nin en çok kitap satan şirketi haline gelmiştir.  Mağazalar elektronik, film, kırtasiye, kitap, müzik albümleri, oyuncaklar ve çeşitli hediyelik eşyalar satmaktadır. 2018 yılında Turkuvaz grubuna satılan D&R, binlerce ürün çeşidiyle müşterilerinin okuyup, izlemelerine, dinleyip, eğlenmelerini sağlamaktadır. 

Kredi kartı ve havale ile alışveriş yapılabilen D&R'ın internet sitesinde, sipariş verilen ürünler genellikle 1 ile 5 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Dolayısı ile d&r kitap siparişi kaç günde gelir sorusuna cevap arayanlar için bu süre genellikle bir hafta olup, azami olarak bir aydır. Yurtiçi Kargo ile antlaşmalı olan D&R, ürünlerini bu kargo şirketi ile göndermektedir. 2018 yılı itibariyle 60 TL ve üzeri alışverişlerde D&R'dan yapılan tüm alışverişlerde kargo ücreti alınmamakta olup, bu fiyatın altındaki alışverişlerde kargo ücreti 4.99 TL olarak alış fiyatına eklenmektedir. Yurt dışına da satış yapan D&R'da, yurt dışı kargo ücretleri ise ülkeden ülkeye değişmektedir. 

Cayma hakkı bünyesinde, satın alınan ürünlerin 14 gün içerisinde iade edilebildiği D&R'da, son zamanlarda e-kitap satışları da hızla artmak ve alıcılar tarafından tercih edilmektedir. Ücretsiz olarak hediye paketi de yaptırabileceğiniz D&R'da 2018 yılında en çok satan kitaplar ise genellikle Stefan Zweig, Sabahattin Ali ve Duygu Asena'ya aittir.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

D&R İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. D&R indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken D&R sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp D&R sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda D&R tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

D&R İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

D&R Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. D&R kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden D&R ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

D&R Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi D&R tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi D&R tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

D&R Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. D&R ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer D&R indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de idefix indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.