U.S. Polo Assn. İndirim Kodu

Ocak 2020

U.S. Polo Assn. İndirim Kataloğu

10 saat sonra bitecek.

25 Ocak 2020, Cumartesi günü faydalanabileceğiniz U.S. Polo Assn. ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

U.S. Polo Assn. Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

U.S. Polo Assn.'den yapacağınız 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

U.S. Polo Assn. İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

U.S. Polo Assn.'e ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği U.S. Polo Assn. indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

U.S. Polo Assn. Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

U.S. Polo Assn.'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği U.S. Polo Assn. kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

U.S. Polo Assn. Hakkında

U.S Polo Assn. orijinal ürünler satan, 1890'dan beri ABD'de polo sporunun yönetim organı olan Amerika Birleşik Devletleri Polo Birliği tarafından resmi olarak onaylanmış bir markadır. Lisanslı ürünlerinin 135’ten fazla ülkede çeşitli perakende mağazaları ve online olarak satıldığını markanın, kadın, erkek, çocuk kıyafetleri ile aksesuar, valiz, saat, ayakkabı, ev mobilyası gibi kategorilerde binlerce ürünü mevcuttur. 

U.S Polo Assn. Nerenin Markası?

U.S. Polo Assn. Ürünleri

Müşterilerine sunduğu yüksek kaliteli ürünlerinin dışında, spor giyimin öncüsü konumundaki U.S.Polo Assn. neredeyse herkesin çok sevdiği bir markadır. U.S Polo Assn. markası, ABD Polo Birliği'nin bağlı ortaklığı olan USPA Properties, Inc. tarafından yönetilmektedir. USPA Properties, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur ve ticari markalarını lisanslama hakları için ABD Polo Birliği'ne telif ücreti ödemektedir. USPA Properties, tüm kârlarda yüzde 40'ı aşan federal, eyalet ve yerel vergileri öder. Firmanın Türkiye’deki perakendecesi ise Aydınlı Hazır Giyim Sanayi ve Tic. A.Ş.’dir, ancak firmanın ürünleri Trendyol gibi platformlarda da satılmaktadır.

U.S. Polo Assn. İndirim Kampanyaları

U.S. Polo Assn. İndirim Kampanyaları

Spor giyim denildiğinde kendine has çizgileriyle varlığını belli eden ve modayı yakından takip etmenin dışında modaya yön veren U.S. Polo Assn. her sene çıkardığı koleksiyonlarıyla müşterilerinin beğenisini topluyor. Hemen hemen her alışveriş festivalinde indirim yapan firmanın en büyük indirimleri Black Friday döneminde olmaktadır. Her yıl, tüm dünyada kutlanan ve Şükran Günü’nün ardından gelen cuma günü başlayan Black Friday, veya Türkiye’deki adları ile Efsane Cuma veya Şahane Cuma, U.S. Polo Assn.’in en büyük indirim kampanyalarının olduğu gündür. Bu günün haricinde 11.11 gibi dönemlerde de indirim yapan firmanın yılbaşı ya da sevgililer günü gibi zamanlarda da büyük fırsatları olmaktadır.

U.S. Polo Assn. İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

U.S. Polo Assn. İndirim Kodu

Polo sporunun Amerika ve Kanada'daki temsilcisi olarak bilinen, 1890 yılında Amerika'da U.S. Polo Assn. adıyla kurulan marka günümüzde kalitenin ve tarzın adeta simgesi konumundadır. Tarihte, kralların ve asillerin sporu olarak anılan polo sporundan doğan U.S. Polo Assn., bu spordan ve sunduğu yaşam tarzından aldığı ilhamı koleksiyonlarına taşımakta ve herkesin beğenisini büyük oranda toplamaktadır. Sunduğu koleksiyonlarında spor giyimi temel alan fakat spor giyimin de şık olabileceğini adeta kitlelere kanıtlayan marka, gerek kullandığı kumaş kalitesi gerekse ürünlerinin arkasında gösterdiği tavrıyla bugün büyük kitlelere hitap etmekte. U.S. Polo Assn. indirim kodu ise, firmanın en güzel ürünlerini daha uygun fiyatlar ile satın alabilmenize olanak sağlamakta. Bu indirim kodunu kullanabilmek için, beğenmiş olduğunuz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, Sepetim sayfasında yer alan “İndirim Kodum Var” yazan kısmın hemen altında yer alan ve “İndirim Kodunuzu Giriniz” yazan kutucuğa indirim kodunu yazıp, ardından “Uygula” butonuna basmanız gerekir. Eğer sahip olduğunuz hediye çeki veya kampanya kodu geçerli ise, bu kodun sağladığı indirimin sepetinize uygulandığını göreceksiniz. Burada unutmamanız gereken husus ise, genellikle indirim kodlarının tek seferlik kullanım hakkına sahip olduğu ve genellikle son kullanım tarihlerinin olduğudur.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.