Trendyol İndirim Kodu

Kasım 2019

Trendyol İndirim Kataloğu

5 saat sonra bitecek.

15 Kasım 2019, Cuma günü faydalanabileceğiniz Trendyol ve diğer 298 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

20 TL
İndirim

20 TL Trendyol İndirim Kuponu

Eklenme Tarihi: 1 gün önce

2 hafta sonra bitecek.

Garage Sale kategorisi dışında, TrendyolMilla ve Trendyol Man ürünlerinde geçerli 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanmak için tıklayın.

20 TL
İndirim

20 TL Trendyol İndirim Kodu - Trendyolmilla ve Trendyol Man

Eklenme Tarihi: 1 hafta önce

2 hafta sonra bitecek.

Trendyolmilla ve Trendyol Man butiklerindeki 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 20 TL indirim sağlayan indirim kodu.

20 TL
İndirim

20 TL Trendyol İndirim Kodu

Eklenme Tarihi: 2 hafta önce

2 hafta sonra bitecek.

Trendyolmilla ve Trendyol Man butiklerinden yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli, Trendyol'da 20 TL indirim sağlayan indirim kodu.

40 TL Trendyol İndirim Kodu - Visa

2 hafta sonra bitecek.

Visa kredi̇ kartını Trendyol'a ilk kez kaydedenler 40 TL değerinde indirim kodu kazanıyor. 9-30 Kasım 2019 tarihleri arasında trendyol.com'da Visa logolu tüm bireysel ve ticari kredi, banka ve ön ödemeli kartlar ile yapılacak alışveriş sonrasında Visa kartının ilk kez kaydedilmesi halinde geçerlidir. İndirim kodunun geçerliliğini kaybetmemesi için Visa kartlarının kayıtlı kalması gerekmektedir. İndirim kodu 16 Aralık tarihinde trendyol.com'a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir.

100 TL Trendyol Hediye Çeki - Golf Bravo

2 hafta sonra bitecek.

Golf Bravo ürünlerinden satın alıp, ürün çubuklarında yer alan katılım şifresi ile çekilişe katılanlar arasından her hafta 1000 kişi, Trendyol'da kullanabileceği 100 TL'lik indirim kodu kazanıyor.

%80
İndirim

%80 Trendyol İndirim Kampanyası - Kozmetik

2 hafta sonra bitecek.

Kozmetik ürünlerde %80'e varan indirimleri ve 60 TL ve üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı ile, kasım ayına özel Trendyol kozmetik önerilerini görmek için tıkla.

%25
İndirim

%25 Trendyol İndirim Kampanyası - Koton

2 hafta sonra bitecek.

Koton yeni sezon ürünlerinde %25 indirimin olduğu kampanyayı görmek için tıkla; üstelik 50 TL ve üzerindeki alışverişlerde kargo bedava.

%70 Trendyol İndirim Kampanyası - Mango

2 hafta sonra bitecek.

24 saatte kargo imkânı ile, Trendyol'da Mango ürünlerinde %70'a varan indirimi görmek için tıkla.

Trendyol 9 Aya Varan Taksit Kampanyası - World Kart

2 hafta sonra bitecek.

Kampanya 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Peşin fiyatına taksit kampanyası 500 TL ve üzeri 3,4,6 ve 9 taksitli işlemler için geçerlidir.

Trendyol Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Trendyol'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Trendyol kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

En Popüler Trendyol İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim Detaylar Son Gün
20 TL 20 TL Trendyol İndirim Kuponu 30/11/2019
20 TL 20 TL Trendyol İndirim Kodu - Trendyolmilla ve Trendyol Man 30/11/2019
20 TL 20 TL Trendyol İndirim Kodu 30/11/2019
40 TL 40 TL Trendyol İndirim Kodu - Visa 30/11/2019
100 TL 100 TL Trendyol Hediye Çeki - Golf Bravo 30/11/2019

Trendyol Hakkında

Baharı bekleyen kumrular gibi indirim bekleyen alışveriş severler olduğunu biliyoruz. Bu nedenle yeni sezonda da Trendyol indirim kodu fırsatları sizlerle. Trendyol, birden çok markanın bir arada bulunduğu, farklı birçok kıyafet, aksesuar ve elektronik ürün satışının yapıldığı online platformdur. Erkek, kadın, çocuk, ayakkabı & çanta, saat & aksesuar, kozmetik, ev & yaşam, elektronik, süpermarket kategorileri bulunur. Her bir kategori için farklı markaların birçok üründe yaptığı indirimler, yapılan alışverişin tutarına göre değişir. Genellikle yüzde üzerinden bir ürünün ne kadar indirimli olduğu vurgusu yapılır.

Kategori çeşidi yanında ürün çeşidinin son derece fazla olması, Trendyol indirim kodu kullanılabilecek ürünlerin de artmasını sağlar. Böylece yeni sezonda birçok markada yapılan %10-90 arası indirimden kolaylıkla faydalanılabilir. İster kredi kartı ya da banka havalesi ister kapıda ödeme olsun alışverişin en indirimli hali Trendyol 'da.

Trendyol İndirim Kampanyaları

Trendyol Kampanyaları

Trendyol Efsane Günler İndirimleri 2019

Trendyol, indirim kodu ve kampanyası olan mağazalar arasında en tanınmış olanlarından birisidir. Düzenli olarak, belirli aralıklarla büyük kampanyaların olduğu Trendyol'da, geçtiğimiz yıllarda en çok dikkat çeken indirim ise Black Friday indirimleri kapsamındaki Trendyol Efsane Günler indirimleri olmuştur. Trendyol'a özel ürünlerin, Trendyol'a özel fiyatlar ile sunulduğu bu indirim döneminde, her gün, farklı markaların, yeni koleksiyon ürünleri de dahil olmak üzere, birçok üründe büyük indirimler olmaktadır. Saatlik indirimler ile alışveriş severlerin her zaman tetikte olduğu bu dönemde, sosyal medya yarışmaları ile birçok ödüller dağıtılmaktadır. Eğer 2019 yılı için Trendyol efsane günler indirimleri ne zaman diye merak ediyorsanız, Trendyol Efsane Günler indirimleri 25 Kasım 2019 günü saat 00:00'da başlayacaktır. Her ne kadar birçok internet sitesi Black Friday indirimlerini 29 Kasım 2019 tarihinde sonlandırsa da; Trendyol, bu indirimlerini Black Friday'i takip eden pazartesi gününe sarkıtıp, Siber Pazartesi kapsamında da indirimler gerçekleştirecektir. Trendyol Efsane Günler indirimi 2 Aralık 2019 günü sonlanacaktır.

Trendyol 11 Kasım İndirimleri

Büyük indirim günleri başlığında gerçekleşen Trendyol 11 Kasım indirimleri, 11.11 indirimleri kapsamında her yıl gerçekleşmektedir. Geleneksel olarak her yıl Çin'de yalnızlar günü olarak kutlanan 11 Kasım, dünya genelinde milyarlarca dolarık alışverişin yapıldığı bir gündür. Türkiye'de 11 Kasım indirimleri denilince akla gelen en önemli markalar, n11.com ile birlikte Trendyol'dur. Trendyol'da 9 Kasım 2019'da başlayan Büyük İndirim Günleri, 12 Kasım 2019 gününün ilk ışıklarına kadar sürmüş, bu tarihler arasında gerçekleşen fırsatlarla dolu alışveriş günlerinde, büyük indirimler ve sürprizler Trendyol müşterlerilerini şaşırtmıştır. Trendyol 11.11 indirimleri için 11 Kasım 2020, Çarşamba günü geri dönecektir.

Kadın Giyim

Trendyol Kadın Giyim Kampanyaları

Kadın giyim eşyalarında indirimli olan markalara baktığımızda birçok ürün için indirim ve kampanya olduğunu görürüz. Bunlar arasında kadın giyimin vazgeçilmezleri olan etek, gömlek, ceket, pantolon, tayt, şort, hırka, elbise yer alır. Ayrıca aksesuarlar, ayakkabılar da çeşitli ürünlerde indirim bulunan kategorilerdir. Morhipo indirim kodu gibi, Trendyol indirim kodu kazanabilmek için her markanın belirttiği belli tutarda alışveriş yapmak yeterlidir. Mağaza düzenli müşterilerine ve indirim zamanlarını kaçırmayan üyelerine oldukça avantajlı alışveriş seçenekleri sunar. Trendyol indirim kodu kazanan kişiler, kadın giyimde bu kodu, belirtilen tarihlerde kullanarak bir sonraki alışverişlerinde indirim kazanır. Böylece birden fazla ürünü daha avantajlı fiyatlarla satın almak mümkün olur. Sonbahar sezonunda özellikle kadın giyimde indirimli olan ürünler sonbahar havasına uygun elbiselerdir. Bunların yanında sonbaharın serin ve renkli yapısına uygun tasarlanmış renkli gömlekler indirimli ürünler arasında yerini alır. Her bir indirim için belli bir süre bulunur. Bu sebeple sepete atılıp alınmayan ürünler için acele edilmesi gerekir.

Erkek Giyim

Trendyol Kadın Giyim Kampanyaları

Kadın giyimde indirim olur da erkek giyimde olmaz mı? Erkek giyimde Trendyol indirim kodu da kadın giyimde olduğu gibi belli bir alışveriş tutarına karşılık verilir. 3 al 2 öde gibi avantajlı seçenekleri bulunan kıyafet mağazaları ile Trendyol, erkekler için de müthiş sonbahar kombinleri tasarlamıştır. Serin havalarda giyilmeye uygun mevsimlik ceketler, uzun kollu gömlekler sonbaharın eşsiz havasına uygun şekilde tasarlanmıştır. Kozmetik ürünleri, ayakkabı, aksesuar gibi birçok üründe de erkek giyim ve aksesuarlar indirimli satılır. Yeni dönemde parfüm kokusunu değiştirmek isteyen erkekler için indirimli parfüm seçenekleri onların bu isteklerine yönelik olarak yeni raflarda yerini bulur.

Çocuk Giyim

Trendyol Çocuk Giyim Kampanyaları

Genç kadınlar, genç erkekler, anneler ve babalar alışverişiniz tamamsa sıra çocuklarda. Çocuk giyim, parfüm, aksesuar gibi farklı ürünlerde de yüzleri güldürecek indirimler var! Yapılan alışverişlerden indirim kuponu almanın mutluluğu ayrı. Aldığınız ürünlerde indirim olmasının mutluğu ayrı. Trendyol indirim kodu ile bir sonraki alışverişinizde yine indirimli birçok ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünler sizin bir sonraki alışverişinizde kullanacağınız bonuslar olarak görülebilir. Çocuklarınızı en mutlu olacakları kıyafetler içinde, en sevdikleri oyuncaklarıyla oynarken görmek, elbette ki en büyük mutluluğunuz olacaktır. Bunun için her yeni sezonda belli ürünlerde sürekli indirimler bulabilirsiniz.

Trendyol Sonbahar Fırsatları 2019

Trendyol Sonbahar Kampanyaları

Sonbaharın gelişiyle yeni sezon ürünlerin çıkışı da bir oldu! Mevsime uygun kalınlıkta kıyafetler, farklı tarzlara uygun tasarımlar yine Trendyol online vitrinlerinde. Trendyol indirim kodu da kullanabileceğiniz Trendyol sonbahar fırsatları ile bu ürünleri satın almak ise sonbahara ayrı bir tat katıyor. Sonbahar kreasyonunuzu bütçenizi zorlamadan hazırlamak, size de fazlasıyla keyif verecektir. Hem evinizden çıkmadan kolay alışveriş yapabileceğiniz hem de indirim kazanabileceğiniz bir sürü seçenek olması harika! O zaman işe bir ihtiyaç listesi yapmakla başlayabilirsiniz. Sonbaharda sizi üşütmeyecek ve terletmeyecek şık ya da spor hırka tercihlerine ne dersiniz? Özel toplantılarınızda kullanmak üzere almak isteyebileceğiniz şık ceket tasarımlarına da göz atmayı unutmayın! Erkekler için iş yerlerinin vazgeçilmezi olan takım elbiseler de belki indirimdedir. Çocuklar okula başlarken hava şartlarına uygun kız ve erkek çocuk ayakkabılarını kaçırmak istemezsiniz. Küçük çocuklarınız için ise en güzel oyuncak seçenekleri elinizin altında. Alışverişlerinizde indirim kazanmak, evinizin ihtiyacını almak hem de bütçenizi korumak için Trendyol en iyi yol.

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Trendyol İndirim Kodu

İyi güzel de indirim kodu nasıl kullanılıyor, diye merak edeceksiniz elbette! Size verilen indirim kodunu saklayarak bir sonraki alışverişinizde ödeme aşamasında bu kodu kullanıyorsunuz. Bunun için ödeme yöntemini seçtikten sonra indirim kodu kutucuğuna kodu yazıyorsunuz. Verilen indirim oranında ödeyeceğiniz tutarda indirim sağlayabiliyorsunuz. Her alışverişte bir indirim kuponundan yararlanılabiliyorsunuz. Yararlanılacak olan kupon kodu her butikte geçerli olmayabilir. Bunun için kullanmak istediğiniz kodu kabul etmeyen bir ödeme işlemi ile karşılaştığınızda şaşırmamalısınız. İndirim kuponu veya kodu kazandıktan sonra kullanabileceğiniz her marka için kolayca indirim almanız mümkün olacaktır. İndirim kodunu belirtilen tarihlerde kullanmanız gerekir. Aksi takdirde verilen kod geçersiz olur. Herhangi bir nedenden ürün iadesi yapıldığında indirim kodu başka bir alışverişte kullanılabilir.

Trendyol İndirim Kodu Kaç Kere Kullanılabilir?

İndirim kodu kazanmışsanız, ödeme yaparken bu kodu kolayca kullanabilirsiniz. Ancak Trendyol indirim kuponu her alışverişte sadece bir kez geçerlidir. Bu nedenle ikinci bir alışveriş ödemesi yaparken aynı kodla indirim alamazsınız. Ancak ikinci bir kupon kodu hesabınıza tanımlanmışsa bu şartla yeniden indirim kazanabilirsiniz. Onun dışında yapılan her alışverişten indirim kodu kazanmak mümkündür. Bunun için belli bir tutarda alışveriş yapmak gerekir. Sınırsız alışveriş için sınırsız indirim kodu kazanma şansınız her an var.

En kaliteli ürünleri indirimli almanın keyfini yaşamak isteyenler Trendyol'a geliyor! Sen de gel!

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.