Trendyol İndirim Kodu

Ocak 2020

Trendyol İndirim Kataloğu

19 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Trendyol ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

40 TL Trendyol İndirim Kampanyası – Koç Ailem

3 gün sonra bitecek.

KoçAilem Kart veya KoçAilem TLcard ile Yapı Kredi Bankası'na ait POS cihazı üzerinden 3D ile yapılacak ödemelerde 200 TL ve üzeri alışverişe 40 TL indirim fırsatından faydalanmak için tıkla.

Trendyol İndirim Kampanyası – Worldcard

3 gün sonra bitecek.

Word’e özel Trendyol’da peşin fiyatına 9 taksit fırsatından faydalanmak için tıkla.

Trendyol Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Trendyol'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Trendyol kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

En Popüler Trendyol İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim Detaylar Son Gün
40 TL 40 TL Trendyol İndirim Kampanyası – Koç Ailem 31/01/2020

Trendyol Hakkında

Baharı bekleyen kumrular gibi indirim bekleyen alışveriş severler olduğunu biliyoruz. Bu nedenle yeni sezonda da Trendyol indirim kodu fırsatları sizlerle. Trendyol, birden çok markanın bir arada bulunduğu, farklı birçok kıyafet, aksesuar ve elektronik ürün satışının yapıldığı online platformdur. Erkek, kadın, çocuk, ayakkabı & çanta, saat & aksesuar, kozmetik, ev & yaşam, elektronik, süpermarket kategorileri bulunur. Her bir kategori için farklı markaların birçok üründe yaptığı indirimler, yapılan alışverişin tutarına göre değişir. Genellikle yüzde üzerinden bir ürünün ne kadar indirimli olduğu vurgusu yapılır.

Kategori çeşidi yanında ürün çeşidinin son derece fazla olması, Trendyol indirim kodu kullanılabilecek ürünlerin de artmasını sağlar. Böylece yeni sezonda birçok markada yapılan %10-90 arası indirimden kolaylıkla faydalanılabilir. İster kredi kartı ya da banka havalesi ister kapıda ödeme olsun alışverişin en indirimli hali Trendyol 'da.

Trendyol İndirim Kampanyaları

Trendyol Kampanyaları

Türkiye'nin en büyük firmalarından olan Trendyol, aynı zamanda Türkiye'nin en büyük kampanyalarını yapan markalardandır. Her yıl Kasım ayında yapmış olduğu indirimlerden hemen hemen herkesin haberdar olduğu firmanın, Black Friday döneminde yapmış olduğu Efsane Günler indirimleri ile 11.11 döneminde yapmış olduğu 11 Kasım indirimleri, her yıl çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca ürünün satılmasına vesile olmaktadır.

Trendyol Efsane Günler İndirimleri 2019

Trendyol Efsane Günler İndirimleri

Trendyol, indirim kodu ve kampanyası olan mağazalar arasında en tanınmış olanlarından birisidir. Düzenli olarak, belirli aralıklarla büyük kampanyaların olduğu Trendyol'da, geçtiğimiz yıllarda en çok dikkat çeken indirim ise Black Friday indirimleri kapsamındaki Trendyol Efsane Günler indirimleri olmuştur. Trendyol'a özel ürünlerin, Trendyol'a özel fiyatlar ile sunulduğu bu indirim döneminde, her gün, farklı markaların, yeni koleksiyon ürünleri de dahil olmak üzere, birçok üründe büyük indirimler olmaktadır. Saatlik indirimler ile alışveriş severlerin her zaman tetikte olduğu bu dönemde, sosyal medya yarışmaları ile birçok ödüller dağıtılmaktadır. Eğer 2019 yılı için Trendyol efsane günler indirimleri ne zaman diye merak ediyorsanız, Trendyol Efsane Günler indirimleri 24 Kasım 2019 günü saat 22:00'da başlamıştır. Trendyol Efsane Günler indirimi ne zaman bitiyor sorusunun cevabı ise 29 Kasım 2019'dur. Ancak, Trendyol'un Black Friday'i takip eden pazartesi günü için de bazı indirimler hazırlayıp, Siber Pazartesi kapsamında bunları sunması beklenmektedir. 

Toparlayacak olursak, Trendyol Efsane Günler nedir diyorsanız; Efsane Günler, büyük indirimlerin olduğu, 25 Kasım 2019 ile 29 Kasım 2019 günleri arasında gerçekleşen Trendyol Black Friday kampanyasıdır.

Trendyol 11 Kasım İndirimleri

Trendyol 11 Kasım İndirimleri

Büyük indirim günleri başlığında gerçekleşen Trendyol 11 Kasım indirimleri, 11.11 indirimleri kapsamında her yıl gerçekleşmektedir. Geleneksel olarak her yıl Çin'de yalnızlar günü olarak kutlanan 11 Kasım, dünya genelinde milyarlarca dolarık alışverişin yapıldığı bir gündür. Türkiye'de 11 Kasım indirimleri denilince akla gelen en önemli markalar, n11.com ile birlikte Trendyol'dur. Trendyol'da 9 Kasım 2019'da başlayan Büyük İndirim Günleri, 12 Kasım 2019 gününün ilk ışıklarına kadar sürmüş, bu tarihler arasında gerçekleşen fırsatlarla dolu alışveriş günlerinde, büyük indirimler ve sürprizler Trendyol müşterlerilerini şaşırtmıştır. Trendyol 11.11 indirimleri için 11 Kasım 2020, Çarşamba günü geri dönecektir.

Kadın Giyim

Trendyol Kadın Giyim Kampanyaları

Kadın giyim eşyalarında indirimli olan markalara baktığımızda birçok ürün için indirim ve kampanya olduğunu görürüz. Bunlar arasında kadın giyimin vazgeçilmezleri olan etek, gömlek, ceket, pantolon, tayt, şort, hırka, elbise yer alır. Ayrıca aksesuarlar, ayakkabılar da çeşitli ürünlerde indirim bulunan kategorilerdir. Morhipo indirim kodu gibi, Trendyol indirim kodu kazanabilmek için her markanın belirttiği belli tutarda alışveriş yapmak yeterlidir. Mağaza düzenli müşterilerine ve indirim zamanlarını kaçırmayan üyelerine oldukça avantajlı alışveriş seçenekleri sunar. Trendyol indirim kodu kazanan kişiler, kadın giyimde bu kodu, belirtilen tarihlerde kullanarak bir sonraki alışverişlerinde indirim kazanır. Böylece birden fazla ürünü daha avantajlı fiyatlarla satın almak mümkün olur. Kış sezonunda özellikle kadın giyimde indirimli olan ürünler kışlık elbiselerdir. Bunların yanında kışın soğuk yapısın yansıtan siyah gömlekler indirimli ürünler arasında yerini alır. Her bir indirim için belli bir süre bulunur. Bu sebeple sepete atılıp alınmayan ürünler için acele edilmesi gerekir.

Erkek Giyim

Trendyol Kadın Giyim Kampanyaları

Kadın giyimde indirim olur da erkek giyimde olmaz mı? Erkek giyimde Trendyol indirim kodu da kadın giyimde olduğu gibi belli bir alışveriş tutarına karşılık verilir. 3 al 2 öde gibi avantajlı seçenekleri bulunan kıyafet mağazaları ile Trendyol, erkekler için de müthiş kış kombinleri tasarlamıştır. Serin havalarda giyilmeye uygun mevsimlik ceketler, uzun kollu gömlekler kışın soğuk havasına uygun şekilde tasarlanmıştır. Kozmetik ürünleri, ayakkabı, aksesuar gibi birçok üründe de erkek giyim ve aksesuarlar indirimli satılır. Yeni dönemde parfüm kokusunu değiştirmek isteyen erkekler için indirimli parfüm seçenekleri onların bu isteklerine yönelik olarak yeni raflarda yerini bulur.

Çocuk Giyim

Trendyol Çocuk Giyim Kampanyaları

Genç kadınlar, genç erkekler, anneler ve babalar alışverişiniz tamamsa sıra çocuklarda. Çocuk giyim, parfüm, aksesuar gibi farklı ürünlerde de yüzleri güldürecek indirimler var! Yapılan alışverişlerden indirim kuponu almanın mutluluğu ayrı. Aldığınız ürünlerde indirim olmasının mutluğu ayrı. Trendyol indirim kodu ile bir sonraki alışverişinizde yine indirimli birçok ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünler sizin bir sonraki alışverişinizde kullanacağınız bonuslar olarak görülebilir. Çocuklarınızı en mutlu olacakları kıyafetler içinde, en sevdikleri oyuncaklarıyla oynarken görmek, elbette ki en büyük mutluluğunuz olacaktır. Bunun için her yeni sezonda belli ürünlerde sürekli indirimler bulabilirsiniz.

Trendyol Kış Modası 2019

Trendyol Kış Modası

Kışın gelişiyle yeni sezon ürünlerin çıkışı da bir oldu! Mevsime uygun kalınlıkta kıyafetler, farklı tarzlara uygun tasarımlar yine Trendyol online vitrinlerinde. Trendyol indirim kodu da kullanabileceğiniz Trendyol kış modası fırsatları ile bu ürünleri satın almak ise kış ayrı bir tat katıyor. Kış kreasyonunuzu bütçenizi zorlamadan hazırlamak, size de fazlasıyla keyif verecektir. Hem evinizden çıkmadan kolay alışveriş yapabileceğiniz hem de indirim kazanabileceğiniz bir sürü seçenek olması harika! O zaman işe bir ihtiyaç listesi yapmakla başlayabilirsiniz. Kışın sizi üşütmeyecek ve terletmeyecek kışlık mont tercihlerine ne dersiniz? Özel toplantılarınızda kullanmak üzere almak isteyebileceğiniz şık ceket tasarımlarına da göz atmayı unutmayın! Erkekler için iş yerlerinin vazgeçilmezi olan takım elbiseler de belki indirimdedir. Çocuklar okula başlarken hava şartlarına uygun kız ve erkek çocuk ayakkabılarını kaçırmak istemezsiniz. Küçük çocuklarınız için ise en güzel oyuncak seçenekleri elinizin altında. Alışverişlerinizde indirim kazanmak, evinizin ihtiyacını almak hem de bütçenizi korumak için Trendyol en iyi yol.

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Trendyol İndirim Kodu

İyi güzel de indirim kodu nasıl kullanılıyor, diye merak edeceksiniz elbette! Size verilen indirim kodunu saklayarak bir sonraki alışverişinizde ödeme aşamasında bu kodu kullanıyorsunuz. Bunun için ödeme yöntemini seçtikten sonra indirim kodu kutucuğuna kodu yazıyorsunuz. Verilen indirim oranında ödeyeceğiniz tutarda indirim sağlayabiliyorsunuz. Her alışverişte bir indirim kuponundan yararlanılabiliyorsunuz. Yararlanılacak olan kupon kodu her butikte geçerli olmayabilir. Bunun için kullanmak istediğiniz kodu kabul etmeyen bir ödeme işlemi ile karşılaştığınızda şaşırmamalısınız. İndirim kuponu veya kodu kazandıktan sonra kullanabileceğiniz her marka için kolayca indirim almanız mümkün olacaktır. İndirim kodunu belirtilen tarihlerde kullanmanız gerekir. Aksi takdirde verilen kod geçersiz olur. Herhangi bir nedenden ürün iadesi yapıldığında indirim kodu başka bir alışverişte kullanılabilir.

Trendyol İndirim Kodu Kaç Kere Kullanılabilir?

İndirim kodu kazanmışsanız, ödeme yaparken bu kodu kolayca kullanabilirsiniz. Ancak Trendyol indirim kuponu her alışverişte sadece bir kez geçerlidir. Bu nedenle ikinci bir alışveriş ödemesi yaparken aynı kodla indirim alamazsınız. Ancak ikinci bir kupon kodu hesabınıza tanımlanmışsa bu şartla yeniden indirim kazanabilirsiniz. Onun dışında yapılan her alışverişten indirim kodu kazanmak mümkündür. Bunun için belli bir tutarda alışveriş yapmak gerekir. Sınırsız alışveriş için sınırsız indirim kodu kazanma şansınız her an var.

En kaliteli ürünleri indirimli almanın keyfini yaşamak isteyenler Trendyol'a geliyor! Sen de gel!

Trendyol Hakkında Sık Sorulan Sorular

Trendyol İndirim Kodu Nedir?

Trendyol indirim kodu, genellikle belirli tutarın üzerindeki alışverişlerde sepetinize direkt olarak indirim uygulayan, oldukça talep gören bir indirimdir.

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Trendyol indirim kodunu almak için sürekli güncel tutulan sitemizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, belirli dönemlerde, Trendyol sık alışveriş yapan kullanıcılarına Efsane Günler gibi özel dönemlerde indirim kodu tanımlayabilmektedir.

Trendyol İndirim Kodu Nereye Yazılır?

Trendyol uygulaması veya internet sitesinde, sepet sayfasında yer alan “İndirim Kodu Gir” kısmına yazabilirsiniz.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.