Tozlu İndirim Kodu

Ocak 2020

Tozlu İndirim Kataloğu

20 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Tozlu ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Tozlu İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Tozlu'ya ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Tozlu indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Tozlu Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Tozlu'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Tozlu kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Tozlu Hakkında

Tozlu.com 2001 yılından bu yana kadın giyim sektöründe faaliyet gösteren bir markadır. Kalite ve güven odaklı alışveriş adreslerinden biri olan Tozlu, müşterilerinin daha uyguna daha kaliteli ürünlere ulaşması için hizmet vermektedir. Elbiseden pantolona, ayakkabıdan çantaya kadar tüm giyim gruplarını en iyi fiyatlarla bulabileceğiniz Trendyol alternatifi markada, fabrikadan doğrudan fiyatlarla yüksek kaliteli giyim kategorilerinde çeşitli ürünler bulabilmeniz mümkündür.

Tozlu İndirim Kampanyaları

Tozlu İndirim Kampanyaları

Tüketiciye sunduğu çeşitli ürünlerle pek çok zevke karşılık verme imkânı bulan ve giyim-aksesuar alanında her türlü ihtiyacı modaya uygun olarak karşılamayı hedefleyen tozlu.com, sektörde yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübelerini ürünlerinde doğrudan yansıtmaktadır. Sık sık indirim kmpanyaları da düzenleyen firma, özellikle tesettür giyim ve ayakkabılardaki indirimleri dikkat çekmektedir. Ayrıca, kendisinden sık alışveriş yapan kullanıcılara özel tanımladığı hediye çeki fırsatları ile sadık müşterilerini ödüllendirmektedir. 

Kendini sürekli olarak yenileyen ve modayı takip etmenizi sağlayan ürünleri ile dikkat çeken Tozlu, kaliteli giyinmenin pahalı olmadığını müşterilerine göstermekte. EN iyi fiyatlar ile ürünlerini satan firmanın indirim kampanyalarından haberdar olmak ve indirimlerini kaçırmamak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Öncelike tüm Tozlu indirim kampanyalarından haberdar olmak için sitemizi takip edebileceğiniz gibi, Tozlu E-Bülteni aracılığı ile de tüm indirim kodu ve kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Tozlu bültenine kayıt olmak için, internet sitesinin en alt kısmında yer alan kutuya e-posta adresinizi yazarak kayıt olabilirsiniz.

Son olarak, Tozlu her yıl kasım ayının dördüncü cuma günü gerçekleşen Black Friday ve 11.11 gibi çeşitli alışveriş festivallerinde büyük indirimler yapmaktadır. 2019 yılında da Kara Cuma veya Efsane Cuma olarak da bilinen bu dönemde büyük indirimler yapan Tozlu, müşterilerini kampanyaları ile oldukça memnun etmiştir.

Tozlu İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Tozlu İndirim Kodu

Tozlu ürünlerini online olarak sipariş verebilir ve markaya özel olarak hazırlanmış bir kod kullanarak alışverişinizi hesaplı hale getirebilirsiniz. Peki, nedir bu Tozlu indirim kodu? Tozlu indirim kodu veya hediye çeki, genellikle Tozlu’dan sık alışveriş yapan kullanıcılara verilen bir indirim olup, belirli bir tutarın üzerindeki alışverişlerde belirli indirimler sağlayan bir indirimdir. Yenilikçi tasarımları ve her ihtiyacı en iyi ve uygun şekilde karşılamaya yönelik geliştirdiği tarz ürünleri ile sevilen Tozlu ürünlerine sahip olmak için para ile satılmayan bu indirim kodlarını kullanabilir ve herkesten daha hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz. Sepetinizdeki ürün miktarına ve kodun size sunduğu indirim dâhilince oranı belirlenen bu indirim kampanyalarından yararlanabilmek için ise yapmanız ve izlemeniz gerekenler ise oldukça basittir. Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, sepet sayfasında yer alan “Hediye Çekleri” yazısının altında yer alan kutucuğa, sahip olduğunuz indirim kodunu yazıp, “Ekle” butonuna bastıktan sonra, eğer sahip olduğunuz kampanya kodu geçerliyse sepetinize uygulanacak ve siz de indirimli olarak alışveriş yapabileceksiniz.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.