Pierre Cardin İndirim Kodu

Mart 2019

Pierre Cardin İndirim Kataloğu

4 saat sonra bitecek.

24 Mart 2019, Pazar günü faydalanabileceğiniz Pierre Cardin ve diğer 248 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

%5
İndirim

%5 Pierre Cardin İndirim Kodu

1 hafta sonra bitecek.

Pierre Cardin'den yapacağınız alışverişlerde %5 indirim sağlayan indirim kuponu kodunuzu almak için tıklayın.

%70 Pierre Cardin Sepette İndirim Kampanyası - Kış Ürünleri

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Yatak odasından, oturma odasına, antreden, çocuk odasına kadar evinizin her yerinde ihtiyaç duyduğunuz puf ve bank modelleri... Hem formları hem de renkleri ile dekorasyonunuzu tamamlayacak seçeneklere göz atmalısınız.

Pierre Cardin İlk Üyelik Kampanyası

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Pierre Cardin'e üye olan herkes ilk alışverişlerinde geçerli 25 TL indirim kazanıyor.

Pierre Cardin Ücretsiz Kargo Kampanyası

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Pierre Cardin'den yapacağınız 200 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Pierre Cardin İndirimli Ürünler

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Pierre Cardin'e ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Pierre Cardin indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Pierre Cardin Kampanyaları

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Pierre Cardin'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Pierre Cardin kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Süresi Geçmiş İndirim Kuponları ve Kampanya Fırsatları

%20 Pierre Cardin Sepette İndirim Kampanyası - Erkek T-Shirt

Kampanya, Pierre Cardin internet mağazası ve mobil uygulamasına özeldir. Sadece erkek tişörtlerde geçerlidir. %20 İndirim, sepette uygulanacaktır. Başka kampanya, indirim veya indirim kodlarıyla birleştirilemez.

5 gün önce bitmiş.

Pierre Cardin Erkek Gömleklerde Tek Fiyat 49-59-69 TL Kampanyası

Pierre Cardin Tek fiyat indirimli Gömlek ürünleri kampanya sayfasına bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kargo Bedava, erkek gömleklerde geçerli, Online’a özel.

1 hafta önce bitmiş.

Pierre Cardin Takım Elbise Ceket ve Pantolonlarda Sepette İlave %30 İndirim Kampanyası

Bu linke tıklayarak gideceğiniz sayfadaki Pierre Cardin indirim kampanyası kapsamında alacağınız ürünler sepette %30 ucuzluyor.

1 hafta önce bitmiş.

%25 Pierre Cardin İndirimli Sevgililer Günü Özel Kampanyası

Sevgililer gününe özel tüm alışverişlerde ekstra %25 indirim.

1 ay önce bitmiş.

%50 + %25 Pierre Cardin İndirimli İç Giyim Kampanyası

Detaylarda aşk. %50'ye varan indirimlere ek %25 indirim Pierre Cardin'de sizi bekliyor.

1 ay önce bitmiş.

%50 Pierre Cardin İndirimli Ayakkabı ve Çanta Kampanyası

Ayakkabı ve çantalarda net %50 indirim.

1 ay önce bitmiş.

%70'e Varan + %10 Pierre Cardin İndirimli Outlet Ürün Kampanyası

Pierre Cardin Outlet ürünlerde %70'e varan indirimlere ek %10 sepette indirim kampanyasından yararlanmak için tıklayın.

2 ay önce bitmiş.

%50 + %10 Pierre Cardin Sepette İndirim Kampanyası - Sezon Ürünlerinde

%50 indirim ürün fiyatlarına yansıtılmış olup, %10 indirim sepette uygulanacaktır.

2 ay önce bitmiş.

%50 + %10 Pierre Cardin Sepette İndirim Kampanyası - Kadın Pijamaları

Kampanya Pierre Cardin mağaza, internet sitesi ve mobil uygulamalarında geçerlidir. %10 indirim sepette uygulanacaktır.

2 ay önce bitmiş.

Kar Yağarken de Şık Olun

Pierre Cardin deri mont, kaban, mont, palto ve yelekler 199,95 TL'den başlayan fiyatlarla.

3 ay önce bitmiş.

Pierre Cardin Ayakkabılar 149,95 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Kampanya Pierre Cardin internet mağazasında ve mobil uygulamasında geçerlidir. Tüm indirimler ürün fiyatlarına yansıtılmıştır. Başka kampanya, indirim veya indirim kodlarıyla birleştirilemez.

3 ay önce bitmiş.

Pierre Cardin Klasik Şıklıkta %60'a Varan İndirim Kampanyası

Birbirinden şık ceket, pantolon ve takım elbiselerde %60'a varan indirimler bu linke tıklayarak gideceğiniz sayfada Pierre Cardin'de.

3 ay önce bitmiş.

Pierre Cardin Hakkında

1950 yılında Fransa’da Mösyö Pierre Cardin tarafından temelleri atılan marka, ilkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya modasına yön vererek tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından biri olmuştur. Özellikle uzay araştırmalarının yoğunlaştığı 60’lı yıllarda dönemin coşkusunu koleksiyonlarına “Space Age” temasıyla yansıtan Pierre Cardin, modada avant-garde ve fütüristik akımın ilk temsilcilerindendir. Bu gün hala gardroplarda yerini koruyan tayt, vatka ve maksi paltoyu hazır giyime armağan eden Pierre Cardin, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul edilmektedir.

1980’lerden sonra Amerika’dan Çin’e, İngiltere’den Sovyetler Birliği’ne kadar dünyanın birçok yerinde butikleri açılan Pierre Cardin, sadece giyimle sınırlı kalmayıp, mücevher, parfüm, mobilya, aksesuar gibi alanlarda da tasarım markası olarak bilinirliğini arttırmıştır.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Pierre Cardin İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Pierre Cardin indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Pierre Cardin sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Pierre Cardin sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Pierre Cardin tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Pierre Cardin İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Pierre Cardin Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Pierre Cardin kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Pierre Cardin ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Pierre Cardin Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Pierre Cardin tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Pierre Cardin tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Pierre Cardin Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Pierre Cardin ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Pierre Cardin indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Trendyol indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.