Pierre Cardin İndirim Kodu

Şubat 2020

Pierre Cardin İndirim Kataloğu

2 saat sonra bitecek.

16 Şubat 2020, Pazar günü faydalanabileceğiniz Pierre Cardin ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

%5
İndirim

%5 İndirim

Eklenme Tarihi: 1 hafta önce

10 ay sonra bitecek.

Abiye Hariç Alışverilerde, %5 İndirim.

Pierre Cardin Ürün Kataloğu

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Pierre Cardin'e ait ürünlerin ve bu ürünlere ait indirimlerin listelendiği Pierre Cardin katalog sayfasına gitmek için tıkla.

Pierre Cardin İlk Üyelik Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Pierre Cardin'e üye olan herkes ilk alışverişlerinde geçerli 40 TL indirim kazanıyor.

Pierre Cardin Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Pierre Cardin'den yapacağınız 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Pierre Cardin İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Pierre Cardin'e ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Pierre Cardin indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Pierre Cardin Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Pierre Cardin'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Pierre Cardin kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

En Popüler Pierre Cardin İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim Detaylar Son Gün
%5 %5 İndirim 31/12/2020

Pierre Cardin Hakkında

Türkiye’de en çok tanınan markalardan birisi olan Pierre Cardin, ilkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya modasına yön vererek tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından birisidir. Özellikle uzay araştırmalarının yoğunlaştığı 60’lı yıllarda dönemin coşkusunu koleksiyonlarına “Space Age” temasıyla yansıtan Pierre Cardin, modada avant-garde ve fütüristik akımın ilk temsilcilerindendir. Bugün hala gardroplarda yerini koruyan tayt, vatka ve maksi paltoyu hazır giyime armağan eden Pierre Cardin, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul edilmektedir.

Pierre Cardin Kimin?

Pierre Cardin Kurucusu

Pierre Cardin hangi ülkenin ürünü veya Pierre Cardin ne malı sorusunu mutlaka duymuşsunuzdur. Pierre Cardin, 1950 yılında Fransa’da İtalyan asıllı Fransız modacı Pierre Cardin tarafından kurulmuş olup, global ölçekte tanınmış bir Fransız markasıdır. Günümüzde marka değeri yüz milyonlarca Euro ile ölçülen firma, Avrupa’nın en çok tanınan markalarından birisidir. 1980’lerden sonra Amerika’dan Çin’e, İngiltere’den Sovyetler Birliği’ne kadar dünyanın birçok yerinde butikleri açılan Pierre Cardin, sadece giyimle sınırlı kalmayıp, mücevher, parfüm, mobilya, aksesuar gibi alanlarda da tasarım markası olarak bilinirliğini arttırmıştır.

Pierre Cardin Türkiye Distribütörü Kim?

Pierre Cardin Türkiye Distribütörü - Aydınlı Grup

Pierre Cardin Türkiye distribütörü Aydınlı Grup’tur. Aydınlı Grup, 1965 yılında İstanbul Fatih’te ilk mağazasını açmış, Türkiye’nin en önemli giyim markalarından birisidir. 1993 yılında Pierre Cardin distribütörlüğünü alan firma, 1995 yılında Cacharel’i ve son olarak Polo indirim kodu fırsatları ile indirimli alışveriş yapabileceğiniz; 1890 yılından beri polo sporunun ABD ve Kanada’daki temsilcisi olan U.S. Polo Assn. markasını bünyesine katmıştır. Aydınlı Grup, yüksek kâr oranı ile, global bir ekonomi dergisi tarafından tüm sektörlerde Türkiye’nin en çok satış karlılığı olan firmaları sıralamasında ilk 50’de gösterilmektedir.

Pierre Cardin İndirim Kampanyaları

Pierre Cardin İndirimleri

Erkek ve kadın giyimde en büyük indirimler Pierre Cardin kampanyaları ile sağlanmaktadır. Trendyol indirim kodu ile olduğu gibi, çeşitli büyük internet sitelerinden de dolaylı olarak faydalanabileceğiniz bu indirimler ile çantadan, halıya, ayakkabıdan eşarp çeşitlerine kadar her kategoride indirim bulabilirsiniz.  2019 yılında birçok kampanya yapan Pierre Cardin, özellikle sepet indirimleri ile öne çıkmıştır. Sepette ekstra %30 indirimi ile büyük ses getiren bir kampanya hazırlamış olan firma, online mağazası ve mobil uygulamasında geçerli olan bu indirimde, 2 ve fazla ürün alışverişine %30, tek ürün alışverişine ise %20 indirim uygulamıştır. Bir başka indirim kampanyasında ise çok ucuz fiyatlar ile t-shirtler satan marka, 39,95 TL’ye çok kaliteli t-shirtler satmıştır. Öte yandan Pierre Cardin’in çeşitli bankalar ile de işbirliği olmaktadır. Garanti Bonus müşterileri, BonusFlaş özel kampanyası ile, 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 TL Pierre Cardin bonusu kazanmışlardır. 

Pierre Cardin Black Friday Kampanyası

Kendi mağazası üzerinden Black Friday kampanyası yapan firmalardan bir diğeri de Pierre Cardin’dir. Her ne kadar Boyner kampanyaları ile Pierre Cardin ürünlerini Black Friday kapsamında indirimli alabilseniz de, Pierre Cardin’in kendi internet sitesinde yaptığı Efsane Cuma indirimi çok daha fazla ürünü kapsamaktadır. En uygun fiyatlar ve özel indirimler ile 29 Kasım 2019’da başlaması beklenen bu indirimlerde gömleklerden abiyeye, takım elbiseden pijamaya, hemen hemen her üründe %50’ye varan büyük indirimler gerçekleşmektedir. 

Bir başka büyük kasım ayı indirimi olan 11.11 indirimleri içinse, önceki yıllarda Pierre Cardin’in geniş çaplı bir indirimi olmamıştır, ancak olması durumunda sayfamız üzerinden duyurulacaktır.

Pierre Cardin İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Pierre Cardin İndirim Kodu

Her yaştan her insana hitap eden Pierre Cardin ürünleri, Pierre Cardin indirim kodu ile birleştiğinde, alışveriş severlerin keyfine keyif katmaktadır. Düzenli olarak indirim kuponu fırsatı sunan marka, özellikle yoğun alışveriş dönemlerinde indirim kuponu fırsatı sağlamaktadır. 2019 yılında 40 TL indirim sağlayan indirim kodu ile %5 indirim sağlayan iki farklı indirim kodu yayınlayan Pierre Cardin, bu kupon kodlarını tüm sepet için geçerli kılmıştır.

Pierre Cardin indirim kodu fırsatından faydalanmak için, beğendiğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra; sepet sayfasında yer alan İndirim Kodu kısmında, İndirim Kodu Gir yazan kutucuğa, sitemizden bulabileceğiniz kodu yazıp, Uygula butonuna basmanız gerekir. Bu butona bastıktan sonra Pierre Cardin indirim kuponu fırsatının sepetinize uygunlandığını görecek, indirimli alışverişin keyfine varacaksınız.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.