Penti İndirim Kodu

Ocak 2020

Penti İndirim Kataloğu

20 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Penti ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

10 TL
İndirim

10 TL Penti İndirim Kodu

Eklenme Tarihi: 3 ay önce

1 yıl sonra bitecek.

Penti online mağazasına yeni üye olanların kullanabileceği, 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim sağlayan tek seferlik indirim kodunu kullanmak için tıkla.

Penti Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Penti'den yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Penti İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Penti'ye ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Penti indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

En Popüler Penti İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim Detaylar Son Gün
10 TL 10 TL Penti İndirim Kodu 31/12/2021

Penti Hakkında

1970 yılında Öğretmen Çorap adı ile temelleri atılan, 1984 yılında Penti adını alarak faaliyetlerine devam eden firma, ince kadın çorabı, çocuk çorabı, erkek çorabı, iç giyim ürünleri, mayo ve plaj giyimi gibi çeşitli ürünler satmaktadır. 1994 yılında Çorlu'da Öğretmen Çorap Fabrikasını kurarak uluslararası standartta üretim yapabilen firma, 2019 yılı itibari ile yılda 80 milyondan fazla çorap çifti üretmektedir. 1999 yılında İstanbul'da ilk mağazasını açan Penti, Türkiye'nin 500 en büyük sanayi kuruluşundan birisi olup, teknolojiyi en iyi kullanan firmalardan birisidir.

Penti İndirimleri

Penti İndirimleri

Seksi ve iddialı olmaktan vazgeçemeyen kadınlar için Penti her zaman bir numara! Trendyol indirim kodu ile olduğu gibi, Penti indirim kodu ile daha fazla indirim kazanma şansı da varsa daha ne olsun! %40’a varan indirimlerle Penti, dünya kadınlarının her zaman en çok ilgisini çeken markalar arasında.

Kendinizi içinde rahat hissedeceğiniz ipeksi yumuşaklıkta çamaşırlar, en rahat pijama seçenekleri için online mağazaya göz atabilirsiniz. Bedeninize uygun olmasını isteyeceğiniz sutyen, külot, fanila gibi ürünlerin kullanımı da son derece rahat.

Toparlayıcı, destekleyici, straplez ya da çıkarılabilen askılı sutyenler kıyafet tercihlerinize uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Emziren anneler için tasarlanmış olan emzirme sutyeni ise kadınlar için büyük bir kolaylık sağlar. Sporcuların sıklıkla kullandığı sporcu sutyeni bir başka sutyen seçeneği olarak Penti online mağazalardan rahatlıkla satın alınabilir. Bütün bunların yanında toparlayıcı iç giyim ürünlerinden fantezi giyim ürünlerine kadar birçok çeşitte indirim kodu geçerli.

Çoraplarda Penti İndirimleri

Penti Çorap

Külotlu çorap, diz altı ya da bilek çorapları kadınların yaz kış giydiği çoraplar arasında. İş dünyasında, düğünlerde, kadın günlerinde, günlük hayatta, tatilde, aklınıza gelebilecek her yerde. Tüm bu çorap modelleri, havanın durumuna, giyilen kıyafetin türüne göre farklı şekillerde tercih edilebilir. Hatta giyilecek olan ayakkabı bile çorap tercihini etkiler. Babet çorapları, genellikle ayakkabı içinden çorabın görünmesi istenmeyen durumlarda tercih edilir. İster uzun ister kısa ister kalın ister ince olsun her çorap çeşidi için Penti indirim kodu kullanılabilir.

Şık ve zarif elbiselerin altına giyilecek olan mat, parlak, yarı mat gibi farklı külotlu çorap modelleri tercih edilebilir. Bacaktaki kusurları saklamayı sağlayan bu çorap türleri, gece kıyafetlerinin de en güzel tamamlayıcısı konumundadır. Üstelik o şık ve zarif elbiselerin içine bir de korse elbise giyilmişse göbek yağları ve basenler daha sıkı görünür. Bu da kadınların özgüven inşa ederken kendine yaptığı en güzel yatırımdır.

Kadın İç Giyimde Penti İndirimleri

Penti Kadın İç Giyim

Kadın iç giyimde çok fazla seçenek olması, her üründe indirim olmayabileceğini düşündürebilir. Ancak Penti indirim kodu yapılan alışverişlerde, ödeme aşamasında sepetin tamamı için uygulanır. Özellikle 3’lü külot setleri ya da 3’lü sutyen setleri halinde satışlar en yaygın indirim paketleri arasında bulunur. Bunlar 3 al 2 öde seçeneği ile askılarda ve online vitrinlerde yerini alır.

İndirim varsa daha fazla çamaşır alınır! Hele de ihtiyaç anında ve Black Friday ve 11.11 indirimleri gibi kampanyalarda birçok kadın için ilaç gibidir. Her beden için farklı tiplerde ve kalıplarda üretilen iç giyim ürünleri, son derece pratik kullanıma sahiptir. Kolay takılıp çıkarılabilen sutyen çeşitleri vardır. Ayrıca elbiseler, dar etekler ve kumaş pantolonlar altında iz yapmayan külot çeşitleri bulunur. Her biri yerine göre son derece fazla rağbet gören ürünlerdir.

İş hayatında, özel hayatta, tatilde, günlük hayatta bulunulan ortama uygun çamaşır tercih etmek son derece önemlidir. Bu nedenle renginden, bedenine, kumaş cinsine kadar her detay çamaşır seçiminde önemlidir. Kadın iç giyimde önemli olan bir başka detay ise giyilen çamaşırın terletmeyen türde olmasıdır. Bunun için pamuklu külot ve fanilalar tercih edilmelidir. Hatta çok terleyen kadınlar için termal özellikli fanilalar son derece ideal yapıdadır. Termal fanilalar, teri emerek; ıslaklık hissinin ortadan kalkmasına yardımcı olurlar.

Pijamalarda Penti İndirimleri

Penti Pijama

İndirim kodu, Penti pijamalar için de çeşitli ürünlerde geçerlidir. Pijama altı, takım pijamalar, gecelikler, fantezi gecelikler vb. ürünler için Penti indirim kodu kolaylıkla alınabilir. İçinde en rahat hissedeceğiniz Penti pijamalar, indirim kodu ile alındığında hissettiğinizin kat kat fazlası bir rahatlık sağlar. Çünkü indirim kodu ile birlikte daha fazla ürün de alabilirsiniz. Daha az ödeme daha çok ürün, daha rahat geceler. Hatta belki de gündüzler. Seçim sizin! Evinizde pijamayla dolaşmaktan hoşlanıyorsanız bu durumda takım pijama seçenekleri en rahat edecek olduklarınızdır.

Şifon, pamuklu, düz ya da desenli modeller, yaz kış kullanıma uygun şekilde farklı kalınlıklarda üretilir. Sonbahara en çok uyan en güzel pijamalar ise çok kalın ya da çok ince olmayan ve terletmeyen seçeneklerdir.

Penti Black Friday İndirimleri

Penti Fırsatları

Her Kasım ayının dördüncü cuma günü, dünya genelinde birçok mağazanın indirim yaptığı, Black Friday adı verilen gündür. Penti de, Türkiye'deki diğer birçok mağaza gibi, Kara Cuma kapsamında indirimler yapmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda sepette %40'a varan Penti Black Friday indirimleri, 2019 yılında bu sayfa üzerinde yer alacaktır. Ayrıca Penti'nin fırsat köşesinde Penti indirimlerini, Penti'nin 11.11 indirimlerini ve Penti'nin indirimli ürünlerini bulabilirsiniz. 

Penti İndirim Kodu Ne İşe Yarar?

Penti İndirim

İndirim başka güzel indirim kodu başka! Penti indirim kodu, ürünlerde elde edilen indirimler dışında sepette ayrıca uygulanan indirimi ifade eder. 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneğinin de yer alması, indirim kodu ile birlikte alışverişte şölen havası estirir. En rahat iç giyim ve pijama alışverişini yapmanın yanında bir de daha çok indirim alabilmenin güzelliği ayrıdır. Kargoya para ödemek yok, daha fazla ürün alıp daha az ödeme var! İçinde en seksi ve en iyi hissedeceğiniz binlerce ürün için indirim kodu, sepet alışverişinizde daha fazla indirim kazandırır. Penti sonbahar indirimi ile birlikte gelen bu güzellik, kadınların doğru adreste olduğunu bir kez daha gösterir.

Plateste giymek için aldığınız son derece güzel o taytı daha da ucuza aldığınızı bilmek, platese daha keyifle gitmenizi sağlar. Soranlara Penti sonbahar indiriminden faydalandım, demek birçok kadın için alışveriş hazzını yeniden yaşamayı sağlar. En kaliteli ürünleri en indirimli dönemlerde almanın tadı ise bir başkadır.

Penti Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Penti Kupon Kodu

Alışverişin dibine vururuz da kupon kodu kullanmadan olur mu? Kadınlar güzel olduğunuz kadar tutumlusunuz da! Bu yüzden Penti’desiniz! Penti kupon kodu ile daha fazla indirimli ürünler almak ve bütçenizi zorlamamak, aldığınız en güzel karardır.

Peki nasıl kullanacaksınız bu indirim kodunu? Penti kupon kodunu kullanmak için, alışveriş çantası sayfasında, kupon kodu kullan yazısının altında yer alan kutucuğa, sahip olduğunuz kupon kodunu yazıp, uygula butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bu sayede size tanımlanan indirim oranı kadar, daha az ödeme yapabilirsiniz. Üstelik aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun olursa mağazalardan değişimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu durumda faydalandığınız kampanya iptal olmaz. Her alışverişte bir kez indirim kodu kullanırsınız ve kodu size belirtilen süre içinde kullanmanız gerekir.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.