Desa İndirim Kodu

Mart 2019

Desa İndirim Kataloğu

18 saat sonra bitecek.

25 Mart 2019, Pazartesi günü faydalanabileceğiniz Desa ve diğer 248 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

2. Ürüne %30'a Tamamlayan Desa İndirimli Samsonite Ürünleri Kampanyası

1 ay sonra bitecek.

Samsonıte 2.Ürüne %30'a tamamlayan indirim kampanyası 02/05/2019 tarihine kadar DESA, SAMSONITE mağazalarında ve Desa.com.tr'de geçerlidir. Sepetinizde yer alan düşük fiyatlı ürün 2.ürün olup, kampanya ilk fiyat üzerinden %30 indirim olacak şekildedir.

Desa Ücretsiz Kargo Kampanyası

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Desa'dan yapacağınız 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Desa İndirimli Ürünler

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Desa'ya ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Desa indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Desa Kampanyaları

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Desa'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Desa kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Süresi Geçmiş İndirim Kuponları ve Kampanya Fırsatları

%70 + %10 Desa Sepette İndirim Kampanyası

%70'e varan indirimlere ek sepette %10 indirim kampanyası Desa'da.

3 hafta önce bitmiş.

%50 + %30 + %10 Desa Sepette İndirim Kampanyası - Enflasyonla Topyekün Mücadele

%50 + sepette %30'a varan indirimlere ek olarak %10 da KDV indirimi Desa'da.

1 ay önce bitmiş.

Desa Sepette %30 İndirim Kampanyası

Sepette %30 indirim kampanyası deri giyim, çanta ve ayakkabı kategorilerindeki DESA markalı seçili ürünlerde 31/12/2018 tarihine kadar geçerlidir (Kampanya tarihi değişkenlik gösterebilir.) Bu kampanya başka bir kupon ya da kampanya ile birleştiril...

2 ay önce bitmiş.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Desa İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Desa indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Desa sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Desa sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Desa tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Desa İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Desa Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Desa kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Desa ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Desa Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Desa tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Desa tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Desa Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Desa ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Desa indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Trendyol indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.