Defacto İndirim Kodu | Kasım 2018

Defacto İndirim Kataloğu

16 Kasım 2018, Cuma günü faydalanabileceğiniz Defacto ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

20 saat sonra bitecek.

50 TL
İndirim

50 TL Defacto İndirim Kodu

200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim sağlayan kod.

2 hafta sonra bitecek.

30 TL
İndirim

30 TL Defacto İndirim Kodu

Yeni sezon Defacto ürünlerinde 150 TL üzeri alışverişlere 30 TL indirim sağlayan kod.

2 hafta sonra bitecek.

15 TL
İndirim

Defacto 15 TL İndirim Kampanyası - Turkcell Sim

Defacto online mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerde size iletilen kampanya kodunuzu kullanarak 75 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim sağlanacaktır.

Kampanyaya Git

2 hafta sonra bitecek.

%30
İndirim

Defacto %30 İndirim Kampanyası

Bu sayfadaki ürünlere özel %30 indirim kampanyası Defacto'da. Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Kampanyaya Git

1 ay sonra bitecek.

Defacto Kampanyaları

Defacto'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Defacto kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Defacto İndirimli Ürünler

Defacto'ya ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Defacto indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Defacto Ücretsiz Kargo Kampanyası

Defacto'dan yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Süresi Geçmiş İndirim Kuponları ve Kampanya Fırsatları

%22 Defacto İndirim Kampanyası - 11.11

Bu linke tıklayarak gideceğiniz sayfada 11.11'e özel sepette ek %22 indirim Defacto'da.

4 gün önce bitmiş.

Defacto Nedir?

Türkiye’deki faaliyetlerine ilk olarak 2003 yılında başlayan Defacto, Türkiye’nin en büyük hazır giyim ve moda markalarından biridir. Özetllikle fiyat-kalite performansı olarak birçok tüketici tarafından tercih edilmektedir. Günümüz itibarıyla 331 yurt içi, 105 yurt dışı ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Büyük bir tüketici kitlesi tarafından tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında kullanıcılarına her bütçe için uygun fiyatlar, geniş ürün yelpazesi, Türkiye geneline yayılmış lojistik ağı, daima modayla uyumlu olan ürün alternatifleri gibi avantajlar sağlaması gösterilebilir.

Müşterilerine internet sitesinde Kadın, Erkek, Çocuk & Genç, Bebek, Ayakkabı, Aksesuar, Outlet gibi ana kategorilerde hizmet veren Defacto‘ya ait ürünler arasında en çok ilgi görenler ise, mont, elbise ve kazaklardır. Defacto sitesinde yapacağınız alışverişlerde ödeme alternatifleriniz de oldukça fazla. Kredi kartı, banka kartı, BKM Express ve kapıda ödeme gibi ödeme alternatifleri arasından sizin için en uygun olanını seçip alış verişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca Defacto sitesinden Tüm Mastercard ve Visa kredi kartlarınızla alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş imkanı olan kredi kartları; Bonus, Shop&Miles ve Flexi, Garanti Bankası, Denizbank, ING Bank, TEB ve Şekerbank'a ait Bonus Card'lar ; Advantage, HSBC, Axess, Akbank, World Card

Defacto müşterilerine siparişlerini MNG Kargo aracılığıyla ulaştırır.

Eğer aldığınız üründen memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade yapabilirsiniz.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Defacto İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Defacto indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Defacto sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Defacto sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Defacto tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Defacto İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Defacto Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Defacto kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Defacto ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Defacto Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Defacto tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Defacto tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Defacto Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Defacto ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Defacto indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Trendyol indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.