Avva İndirim Kodu

Ocak 2020

Avva İndirim Kataloğu

19 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Avva ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

20 TL
İndirim

20 TL Avva İndirim Kodu

Eklenme Tarihi: 2 ay önce

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Avva online mağazasından yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizi 20 TL ucuzlatır.

Avva İlk Üyelik Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Avva'ya üye olan herkes ilk alışverişlerinde geçerli 15 TL indirim kazanıyor.

Avva Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Avva'dan yapacağınız 99 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Avva İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Avva'ya ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Avva indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Avva Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Avva'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Avva kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

En Popüler Avva İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim Detaylar Son Gün
20 TL 20 TL Avva İndirim Kodu Belirtilmemiş

Avva Hakkında

Moda sektörüne iddialı bir giriş yapan AVVA fazla zaman geçmesine gerek kalmadan şık erkeklerin ruhunu genç ve orjinal tasarımlarıyla yansıtan yeni bir moda dünyası yarattı. Türkiye'de tekstil sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Avva gerek kalitesi gerekse de özgün tasarımlarıyla Türkiye orjinli bir marka olarak Dünya çapında etki yaratmaya devam etmektedir.

Avva Nasıl Bir Marka?

Avva Murat Boz

Faaliyetlerine 2000 yılında başlayan Avva, bu tarihten bu yana çeşitli ülkelerde güçlü bir itibara ve ticari başarılara sahip olmuştur. Avva firması, Türkiye'de de bayiler ve işyerleri aracılığıyla güçlü bir marka bilinirliğine sahiptir. Markanın Türkiye'de 80’den fazla, yurt dışında ise 40’dan fazla mağazası bulunmaktadır. Avva'nın faaliyet gösterdiği ülkeler arasında Almanya, Romanya, Ukrayna, Rusya, Suudi Arabistan, Fas, Mısır, Suriye, Libya gibi ülkeler bulunmaktadır. Asya, Afrika ve Avrupa gibi farklı kıtalarda başarıyla faaliyetlerini sürdüren marka, Amerika Birleşik Devletleri'nde de 600'ün üzerinde satış noktasına sahiptir. 120'den fazla ülkede ise ticari olarak tescillenmiş bir markadır. Ancak Avva, satışlarını sadece internet sitesi ve mağazaları üzerinden yapmamaktadır. En güzel Avva ürünlerini Boyner'den satın alabilir, satın almak için Boyner indirim kodu da kullanabilirsiniz.

Avva Kimin?

Hayatın her anında Avva mottosuna sahip olan firma, dünya modasında bir Türk markasıdır. Büyümesinde Dido Group yatırımlarının büyük etkisi olan markanın sahibi Volkan Atik’tir. İlk olarak 2000 yılında Avva ürünleri tasarlanmaya ve satılmaya başlanmış, Osmanbey’de tek bir dükkandan tüm operasyonlar yürütülmüştür. 

Avva İndirim Kampanyaları

Avva İndirim Kampanyaları

25-45 yaş aralığında, moda ve trendlere önem veren; güzel giyinmeyi seven erkekleri en çok mutlu eden kampanyalar Pierre Cardin kampanyaları ile birlikte Avva kampanyalarıdır. Başlıca mont, parfüm, saat, kazak ve pantolon kategorilerinde ürünler satan firmanın, hemen hemen her dönemde kampanyası mevcut olup, Murat Boz tarafından geniş kitlelere yayılmaktadır.

2019 yılında Avva indirim kampanyalarından önce çıkanlar, ilk üyeliğe özel Avva indirim kodu, belirli tutarın üzerindeki alışverişlerde geçerli Avva indirim kuponu ve 1 alana 1 bedava kampanyaları olmuştur. Ayrıca 2019’un ikinci yarısında erkek koleksiyon ürünlerde kargoyu ücretsiz yapmıştır.

Bir başka önemli Avva indirim kampanyası ise online özel kampanyalardır. Ekim ayı içerisinde online alışverişe özel sepette %30 ekstra indirim yapan firma, ayrıca bu indiriminde Avva hediye çeki kullanımına da olanak sağlamıştır. 

Avva Black Friday Kampanyası

Black Friday boyunca indirim yapan firmalardan birisi de Avva’dır. Kara Cuma indirimi kapsamında önceki yıllarda indirimler yapmış olan Avva’nın öne çıkan indirimleri ikinci ürüne özel %50 indirim kampanyası olmuştur. Ayrıca bu dönemde çeşitli bankalar ile işbirliği yapmış olan firma, CardFinans kullanan müşterilerine çeşitli ayrıcalıklar sağlamıştır. 2019 yılında 29 Kasım 2019 tarihine denk gelecek olan Avva Black Friday kampanyası için yapmanız gereken tek şey ise sayfamızı kontrol etmektir. 

Öte yandan bir başka önemli Kasım ayı indirimi olan 11.11 indirimi için, Avva’nın geçmiş yıllarda büyük çaplı bir indirimi olmamıştır; ancak bu durumun değişmesi durumunda sayfamızda duyurulacaktır.

Avva Hediye Çeki

Avva İndirim Kodu

Para Puan kampanyası bir diğer önemli Avva indirim kampanyası olarak öne çıkmaktadır. Yalnızca avva.com.tr üyelerinin faydalanabildiği bu kampanyada, Avva internet sitesinden yapılan KDV hariç 100 TL ve üzeri alışverişlerde, alışveriş yapan müşterinin hesabında para puanlar birikmeye başlamaktadır. Örneğin KDV hariç 200 TL alışveriş yapan birisi %4 kampanyası ile 8 TL (800 Para Puan) kazanmaktadır. Üyeler, bu kazandıkları para puanları, Avva internet sitesine giriş yaptıktan sonra, Hesabım-Para Puanlarım sayfası üzerinden Avva hediye çeki fırsatına dönüştürerek, Avva hediye çeki kazanabilir. Kazanılan bu hediye çekleri, 1 ay içerisinde 50 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanabilir olup, her bir hediye çekinin geçerliliği tek bir alışverişle sınırlandırılmaktadır.

Avva İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İster Avva üyesi olun, ister olmayın; Morhipo indirim kodu kullanarak Morhipo üzerinden de Avva ürünlerini satın alabileceğiniz, Avva indirim kodu fırsatlarından faydalanarak Avva internet sitesi üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden de bulacağınız Avva indirim kodu fırsatlarından faydalanmanız için yapmanız gereken şey ise çok basitttir. Avva online mağaza reyonlarından beğendiğiniz ürün veya ürünleri sepetinize ekledikten sonra, indirim kodunu kullanmak için hediye çekinin alt limitini sağladığınıza emin olun. Buna emin olduktan, sepet sayfasında Hediye Çekleri yazan kutucuğa bulmuş olduğunuz indirim kodunu yapıştırın; sonrasında da Ekle butonuna basın. Eğer indirim kodunuz geçerliyse, Avva hediye çeki fırsatının sağladığı indirimin sepetinize tanımlandığını, artık indirimli olarak alışveriş yaptığınızı göreceksiniz.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.