Avva İndirim Kodu | Kasım 2018

Avva İndirim Kataloğu

16 Kasım 2018, Cuma günü faydalanabileceğiniz Avva ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

20 saat sonra bitecek.

Avva Outlet Ürünleri - Sonbahar - Kış Sezonu

Bu linke tıklayarak gideceğiniz sayfa Avva'nın sonbahar kış outlet ürünlerinden oluşan sayfadır. Ayrıca sepette ekstra indirimler bulunur.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Avva Outlet Ürünleri - İlkbahar -Yaz Sezonu

Bu linke tıklayarak gideceğiniz sayfa Avva'nın ilkbahar yaz outlet ürünlerinden oluşan sayfadır. Ayrıca sepette ekstra indirimler bulunur.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

%30
İndirim

Avva %30 - %40 - %50 İndirim Kampanyası

Erken kış fırsatı kampanyası kapsamında 1. ürüne %30, 2. ürüne %40, 3. ürüne %50 indirim kampanyası bulunmakta.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Avva Kampanyaları

Avva'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Avva kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Avva İndirimli Ürünler

Avva'ya ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Avva indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Avva Ücretsiz Kargo Kampanyası

Avva'dan yapacağınız 99 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Avva İlk Üyelik Kampanyası

Avva'ya üye olan herkes ilk alışverişlerinde geçerli 15 TL indirim kazanıyor.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Avva Kampanyaları

Avva Nedir?

Moda sektörüne iddialı bir giriş yapan AVVA fazla zaman geçmesine gerek kalmadan şık erkeklerin ruhunu genç ve orjinal tasarımlarıyla yansıtan yeni bir moda dünyası yarattı.

Türkiye'de tekstil sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Avva gerek kalitesi gerekse de özgün tasarımlarıyla Türkiye orjinli bir marka olarak Dünya çapında etki yaratmaya devam etmektedir.

Faaliyetlerine 2000 yılında başlayan Avva bu tarihten bu yana çeşitli ülkelerde güçlü bir itibara ve ticari başarılara sahip olmasında Dido Group yatırımlarının büyük etkisi olmuştur. Avva firması, Türkiye'de de bayiler ve işyerleri aracılığıyla güçlü bir marka bilinirliğine sahiptir. Markanın Türkiye'de 60, yurt dışında ise 20 konsept mağazası bulunmaktadır.

Avva'nın faaliyet gösterdiği ülkeler arasında Almanya, Romanya, Ukrayna, Rusya, Suudi Arabistan, Fas, Mısır, Suriye, Libya gibi ülkeler bulunmaktadır. Asya, Afrika ve Avrupa gibi farklı kıtalarda başarıyla faaliyetlerini sürdüren marka, Amerika Birleşik Devletleri'nde de 600'ün üzerinde satış noktasına sahiptir. 

120'den fazla ülkede ise ticari olarak tescillenmiş bir markadır. 

Erkek ürün kategorilerinde başlıca mont, parfüm, saat, kazak, pantolon olmak üzere birçok farklı kategoride tercih edilen bir marka olan Avva ile ilgili tüm indirim kodu, indirim kuponu ve kampanyaları sitemizde bulabilirsiniz.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Avva İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Avva indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Avva sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Avva sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Avva tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Avva İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Avva Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Avva kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Avva ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Avva Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Avva tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Avva tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Avva Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Avva ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Avva indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Trendyol indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.