Asos İndirim Kodu

Ocak 2020

Asos İndirim Kataloğu

5 saat sonra bitecek.

17 Ocak 2020, Cuma günü faydalanabileceğiniz Asos ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Asos İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Asos'a ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Asos indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

%10
İndirim

%10 Asos İndirim Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Asos'ta öğrencilere özel %10 indirim kampanyasından faydalanmak için tıkla ve Asos internet sitesinde yer alan %10 Student Discount linki ile indirimini elde et.

Asos Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Asos'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Asos kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

En Popüler Asos İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim Detaylar Son Gün
%10 %10 Asos İndirim Kampanyası Belirtilmemiş

Asos Hakkında

ASOS veya ASOS UK, sadece online satış yapan popüler bir İngiliz moda ve kozmetik markasıdır. Nasıl Türkiye’de en çok aranan indirim fırsatı Trendyol indirim kodu ise, İngiltere’de en çok aranan indirim fırsatı da ASOS promosyon kodudur. Şirket, 3 Haziran 2000’de Nick Robertson, Andrew Regan ve Quentin Griffiths tarafından Londra'da kurulmuş olup, daha çok genç yetişkinlere yönelik ürünlerin satışına odaklanmaktadır. İnternet sitesi üzerinden 850'den fazla markanın ürünleri ile kendi markasına ait giysi ve aksesuarları satan firma, İngiltere, ABD ve AB'deki üretim merkezlerinden 190’dan fazla ülkeye ürünlerini ihrat etmektedir. Merkezi Camden Town, İngiltere’de markanın, Greater London House'da, Paris, New York, Berlin ve Birmingham'da ek ofisleri bulunmaktadır. 2018 yılında 4.000’den fazla çalışanı olan firmanın, yıllık gelirinin 2,4 milyar İngiliz Sterlini olduğu düşünülmektedir.

ASOS Ne Demek?

ASOS Nedir

ASOS Giyim Türkiye’ye de satışları olan bir firma olsa da, isminin Türkiye’deki Assos antik kenti ile ilgisi yoktur. Firma, Türkçesi ekranda göründüğü gibi olan AsSeenOnScreen olarak 2000 yılında ticari hayatına başlasa da, 2004 yılında ismini oluşturan kelimelerin her birinin baş harflerinden ASOS adını kullanmayı tercih etmiş; bu şekilde bilinirliğini arttırmıştır. Yine 2004 yılında kadınlar için özel koleksiyon hazırlayarak kendi ürünlerini satmaya başlayan firma, aynı yıl içerisinde ilk defa kâr etmiştir. 2008 yılı itibarıyla çocuklar için de ürünler satmaya başlayan firma, 2010 yılında bu fikrinden vazgeçerek; sadece genç yetişkenlere yönelik ürünlere yoğunlaşmıştır. #AsSeenOnMe hashtagi ile internet sitesi veya mobil uygulamaları aracılığı ile kendisinden alışveriş yapan kişilerin satın aldıkları ürünleri listeledikleri ASOS, 2019 yılında giyim ve moda sektörünün en büyük aktörlerinden birisidir.

ASOS’tan Nasıl Alışveriş Yapılır?

ASOS'tan Alışveriş Nasıl Yapılır

Kullanışlı arayüze sahip internet sitesi ve mobil uygulamaları olan ASOS’tan alışveriş yapmak Boyner'den alışveriş yapmak kadar kolaydır. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize veya ASOS’un tabiri ile çantanıza ekledikten sonra, checkout sayfasına gitmeniz gerekir. Üye olmadan da alışveriş yapabileceğiniz ASOS internet sitesine, çeşitli indirimlerden faydalanmak için üye olabilirsiniz; eğer üye olmadan devam etmek istiyorsanız, New to Asos kısmına tıkladıktan sonra Continue to Checkout diyerek üye olmadan alışverişinize devam edebilir, bir sonraki aşamada, email adresinizi, adresinizi, ve elinizde ASOS promosyon kodu ya da ASOS öğrenci indirim kodu mevcutsa bu promosyonu, yazdıktan sonra ödeme aşamasına geçebilir, devamında yurt dışı alışverişlerine açık kredi kartı veya banka kartınız ile ödemeyi tamamlayarak, satın almış olduğunuz harika ürünlerin adresinize ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

ASOS İndirim Kampanyaları

ASOS Kampanyaları

Ülkemizde sınır tanımayan, kimi çevrelerce tuhaf olarak nitelendirilen ürünleri ile adından oldukça söz ettiren ASOS, her mevsim indirim yapan, Morhipo kampanyaları ile yarışacak derecede büyük kampanyaları olan firmalardan birisidir. Outlet fırsatlarının yanında, her mevsim başlangıcından önce büyük indirimler yapan firmanın 2019 yılındaki son indirimi Kış indirim kampanyası olmuştur. Hem erkek, hem de kadın butiklerinde %40’a varan indirimler yapan firma, indirimleri ile Türkiye’den de birçok alışveriş severin ilgisini çekmiştir. En büyük ASOS indirimi ise ASOS Black Friday indirimi ile ASOS Siber Pazartesi indirimidir.

ASOS Black Friday İndirimleri

ASOS Black Friday İndirimi

Takvimlerinizi ve parmaklarınızı hazırlayın, çünkü Kara Cuma geliyor sloganı ile Black Friday kampanyası için duyuru yapan ASOS, 29 Kasım 2019’da indirimi yapacağını açıklayan firmalardan birisidir. Eğer Yılbaşı veya Noel için alışveriş yapmayı planlıyorsanız, paltolar, ceketler, parti elbiseleri ve kıyafetler için indirimlerimizi bekleyin şeklinde çağrı yapan firma, Siber Pazartesi kapsamında 2 Aralık 2019’da indirim yapacağını belirtmiştir. Öte yandan firma, Black Friday veya Siber Pazartesi indirimleri başlamadan önce, indirimli olarak alışveriş yapmak isteyen müşterilerine %70’e varan indirimleri ile Outlet mağazasını önermektedir.

ASOS İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

ASOS İndirim Kodu

ASOS indirim kodu veya ASOS promosyon kodu, her geçen gün ülkemizde de daha çok aranan bir arama sorgusudur. ASOS promosyon kodu fırsatlarından haberdar olmak için yapmanız gereken tek şey ise sayfamızı takip etmektir. Peki ASOS indirim kodu fırsatından faydalanabilmek için ne yapmanız gerekiyor? 

Promosyon kodunuzu kullanabilmek için, Checkout sayfasında, Promo/Student Code or Vouchers kısmında sahip olduğunuz ASOS promo kodunu Promo/Student Code yazan kutucuğa yazıp, ardından Apply Code butonuna tıklamanız gerekir. Bu butona bastıktan sonra, indirimin sepetinize tanımlandığını göreceksiniz. Öte yandan indirim kodunu kullanmadan önce veya kullandıktan sonra unutmamanız gereken birkaç husu vardır. Bir indirim kodu fırsatından sadece bir kez faydalanabilir, aynı indirim kodu ve promosyondan bir başka alışverişte faydalanamazsınız. Ayrıca bir arkadaşınız için hediye kartı alıyorsanız, yine ASOS indirim kodu fırsatından faydalanamazsınız.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.