Carrefour Hediye Çeki

Kasım 2019

Carrefour İndirim Kataloğu

19 saat sonra bitecek.

13 Kasım 2019, Çarşamba günü faydalanabileceğiniz Carrefour ve diğer 298 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Carrefour Ürün Kataloğu

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Carrefour'a ait ürünlerin ve bu ürünlere ait indirimlerin listelendiği Carrefour katalog sayfasına gitmek için tıkla.

Carrefour Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Carrefour'dan yapacağınız 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Carrefour İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Carrefour'a ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Carrefour indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Carrefour Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Carrefour'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Carrefour kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

En Popüler Carrefour İndirim Kodu ve Kampanyaları

İndirim Detaylar Son Gün
%50 Omo Pouch Çeşitleri 2.'si %50 İndirimli! 20/11/2019
%50 Lipton Ice Tea 1 lt Pet Çeşitleri 2.'si %50 İndirimli! 20/11/2019
%50 Erikli Mineral 200 ml Cam Çeşitleri 2.'si %50 İndirimli! 20/11/2019
%50 Kepekli / Çavdarlı Ekmek 250 g 2.'si %50 İndirimli! 30/11/2019
%50 Tam Buğdaylı Ekmek 250 g 2.'si %50 İndirimli! 30/11/2019

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Carrefour İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Carrefour indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Carrefour sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Carrefour sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Carrefour tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Carrefour İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Carrefour Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Carrefour kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Carrefour ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Carrefour Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Carrefour tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Carrefour tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Carrefour Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Carrefour ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Carrefour indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de A101 indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.