Carrefour İndirim Kodu

Ocak 2020

Carrefour İndirim Kataloğu

20 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Carrefour ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Carrefour Ürün Kataloğu

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Carrefour'a ait ürünlerin ve bu ürünlere ait indirimlerin listelendiği Carrefour katalog sayfasına gitmek için tıkla.

Carrefour Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Carrefour'dan yapacağınız 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Carrefour İndirimli Ürünler

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Carrefour'a ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Carrefour indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Carrefour Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Carrefour'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Carrefour kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Carrefour Hakkında

Carrefour, merkezi Fransa’da olan, uluslararası süpermarket zinciridir. 1958 yılında ABD'de Bernardo Trujillo seminerlerine katılarak perakendeciliği öğrenen Marcel Fournier, Denis Defforey ve Jacques Defforey tarafından temelleri atılan markanın ilk mağazası 1960 yılında, Fransa'nın Auvergne-Rhône-Alpes bölgesinde yer alan bir şehir olan Annecy’de açılmıştır. Avrupa’da ilk süpermarketleri açan şirket olan Carrefour, ilk hipermarketlerini 15 Haziran 1963'te Paris yakınlarındaki Sainte-Geneviève-des-Bois'de açmıştır. 1976 yılında Produits libres (ücretsiz ürünler) adı ile yağ, bisküvi, süt ve makarna gibi temel gıda maddelerini oldukça ucuz fiyata satan marka, 1999’da Fransa pazarındaki en büyük rakiplerinden biri olan Promodès ile birleşerek Avrupa’nın en büyük süpermarket zincirlerinden birisi olmuştur. Uzun yıllar boyunca aynı logoyu kullanan firma, Eylül 2009’da logosunu güncellemiştir.

Carrefour Türkiye

Carrefour Türkiye

Türkiye'de Sabancı Grubu ile birlikte hareket eden ve CarrefourSA olarak bilinen marka, Türkiye’deki ilk mağazasını 1993 yılında açmıştır. Türkiye’deki 70’den fazla hipermarketi, 90’dan fazla süpermarketi, 500’den fazla ucuzluk marketi ile; Carrefour’un, Fransa, İspanya, İtalya ve Polonya ile birlikte Avrupa’da en çok aktif olduğu ülkelerden birisi Türkiye’dir. Düzenlediği kampanyalarıyla A101 indirimleri ile rekabet halindeki firma, her geçen gün Türkiye pazarına daha çok yatırım yapmaya devam etmekte ve büyük kampanyalar düzenlemektedir.

Carrefour Kart

Carrefour Kart

Fransa’da hepimiz en iyisini hak ediyoruz sloganı ile hareket eden, Türkiye’de ise ne lazımsa CarrefourSA sloganını tercih eden firmanın çeşitli indirimler sağlayan kartı da mevcuttur. CarrefourSA Kart sahipleri, Mavi gibi birçok markanın sadakat programları ile yaptığı gibi, tüm Carrefour indirimleri ve kampanyalarından öncelikli olarak haberdar edilmekte, belirli dönemlerde Carrefour hediye çeki de kazanabilmektedir. Peki, Carrefour kart nasıl alınır? CarrefourSA kart başvuru sayfası olan carrefoursakart.com üzerinden cep telefonu numaranızı yazarak üye olabileceğiniz gibi, KAYIT yazarak 4604’e SMS atarak da CarrefourSA Kart için dijital üyelik kaydınızı açabilirsiniz. Üyeliğiniz açıldıktan sonra Carrefour’dan yapacağınız alışverişlerde cep telefonu numaranızı söylerek Carrefour Kart avantajlarından faydalanabileceğiniz gibi, CarrefourSA’nın belirli dönemlerde çeşitli markalar ile yaptığı iş birlikleri aracılığı ile büyük indirimler yakalayabilirsiniz. Örneğin 2019 yılında CarrefourSA ve THY ortaklığında düzenlenen kampanya ile Carrefour’dan tek seferde 400 TL ve üzeri her alışverişe, THY 200 mil hediye etmiştir.

Carrefour Hediye Çeki

Carrefour Alışveriş Çeki

Çalışanlarınızı, müşterilerinizi, ailenizi, arkadaşlarınızı mutlu edebilecek bir hediye arıyorsanız Carrefour hediye çeki tam olarak aradığınız şey olabilir. Hepsiburada hediye çeki ile birlikte Türk halkının en çok talep ettiği indirim sağlayıcılarından olan bu hediye çeki ile gıdadan elektroniğe birçok kategoride indirimli alışveriş yapabilirsiniz. 5 TL, 10 TL, 20 TL, 50 TL veya 100 TL değeri olan küpürlerden oluşan Carrefour alışveriş çeki, tüm Carrefour mağazalarında kullanılabilir. Carrefour hediye çeki haricinde bir de Carrefour’un kurumsal hediye kartı mevcuttur. Bu kart ile işverenler, Carrefour alışveriş çeki ile olduğu gibi çalışanlarını sevindirebilirler.

Carrefour İndirim Kampanyaları

Carrefour İndirimleri

Yılın her döneminde indirim yapan firmalardan birisi olan Carrefour, Migros indirim kodu ile birlikte gıda ve market alışverişlerinde en çok indirimi aranan markalardan birisidir. Black Friday indirimi de yapan Carrefour, bazı özel günlerde de büyük indirimler yapabilmektedir. Örneğin, 2018 yılında en uzun geceye en uzun alışveriş fırsatı adı ile, Türkiye’de en uzun gecenin yaşandığı 21 Aralık tarihinde büyük bir indirim yapan firma, 200 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL’lik Carrefour indirim kodu, 300 TL ve üzeri alışverişlere 35 TL’lik Carrefour indirim kuponu ve 400 TL ve üzeri alışverişler için 45 TL’lik Carrefour hediye çeki dağıtmıştır.

Carrefour İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Carrefour İndirim Kodu

Belirli dönemlerde paylaşılan Carrefour indirim kodu fırsatlarından haberdar olmak için sitemizi takip edebileceğiniz gibi, CarrefourSA bültenine üye olarak da Carrefour indirim kuponu fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. Carrefour indirim kodu bulduysanız, bu kodun sağladığı avantajlardan faydalanmak için izlemeniz gereken adımlar oldukça basittir. Öncelikle satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, ödeme adımı sayfasında Sipariş Özeti kutusu altında yer alan İndirim Kodu alanına girerek, indirimi sepetinize uygulayabilirsiniz. 

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.