Sinemia İndirim Kodu

Eylül 2019

Sinemia İndirim Kataloğu

22 saat sonra bitecek.

20 Eylül 2019, Cuma günü faydalanabileceğiniz Sinemia ve diğer 267 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Sinemia Sınırsız Sinema Bileti Kampanyası

Eklenme Tarihi: 10 ay önce

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Sinemia’da sınırsız sinema bileti üyeliği 29,99 TL.

Sinemia Kampanyaları

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Sinemia'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Sinemia kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Sinemia Hakkında

Sinemia, Türkiye’de son yıllarda gittikçe popülerleşmekte olan, sinemaseverler tarafından ilgi ile takip edilen firmalardan birisidir. Biz de bu yazımızda sadece Sinemia indirim kodu hakkında bilgi vermeyip, aynı zamanda hiç bilmeyenler için Sinemia’nın ne olduğunu anlatacağız.

Sinemia Nedir?

Sinemia, sınırsız sinema bileti sunan, özel bir film kulübüdür. Sinemia, her ne kadar Türkiye çıkışlı bir firma olsa da, günümüzde ABD’den yönetilmekte olan, global pazara yönelik hedefleme yapmış, en büyük rakibi MoviePass olan global bir firmadır. Amerika’ya açıldıktan sonra 2018’de global gelirlerinde 38 katlık büyüme gerçekleştirerek yatırımcılarını mutlu eden Sinemia, 2019 yılında Türkiye, İngiltere, ABD, Kanada ve Avustralya pazarlarında hizmet vermektedir. 

Gelirlerinin %90’ından fazlasını Türkiye dışından elde eden firma, banka kartı ve mobil cihazlara ihtiyaç duyan altyapısı ile dünyanın diğer ülkelerinde de yayına girmeyi planlamaktadır. 5 milyondan fazla tekil kullanıcısı ve 6 bin 500’den fazla sinema salonundaki 55 binden fazla perdede hizmet verdiği düşünülen Sinemia’nın 2019 hedefi ise, bireysel segmentte agresif büyüme ile açılımlara devam etmektir. 

Sinemia Nasıl Çalışır?

Türkiye'de, tüm şehirlerdeki tüm sinema salonlarında geçerli olan Sinemia, Bursa, Ankara, İzmir ve İstanbul gibi şehirlerde gittikçe daha da popülerleşmektedir. Sinemia’yı kullanabilmek için, önce Sinemia’ya üye olmanız gerekir. Sinemia’ya üye olurken, aylık ve yıllık üyeliklerin olduğu, sınırsız elit paket, sınırsız klasik paket, 3’lü elit paket, 2’li plus paket veya tekli klasik paketten birini seçmeniz gerekir. Bu paketlerden birini seçip, şehrinizi de seçtikten sonra, üyelik işlemleriniz tamamlanır. Devamında, firma tarafından size gönderilecek olan kartın adresinize ulaşmasını beklersiniz. Kartınız size ulaştıktan sonra, Sinemia uygulamasını akıllı telefonunuza indirip, kartınızı aktif hale getirir, salonunuzu seçerek, dilediğiniz sinema salonuna gidebilir, online bilet alma seçeneklerini kullanarak, sinema salonunda olduğunuzu check-in yaparak ispat ettikten sonra, sırada beklemeden filmin tadını çıkarabilirsiniz.

Sinemia tüm gün, tüm seanslarda geçerli olup, dilediğiniz zaman dilediğiniz sinema filmine girebilmenizi sağlar. Tüm bunların yanında, Sinemia üyeliğine 3D gözlük ücreti de dahil olduğu için, Sinemia'ya üye olduğunuzda, sinemada yapacağınız mısır/kola gibi kişisel alışverişleriniz haricinde herhangi bir harcamanız olmaz. Yine Sinemia üyeliği ile ayda bir defa IMAX teknolojili salonlardan filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz. Sinemia'da ileri tarihli filmler için önceden bilet satın alabileceğiniz gibi, aynı filmi birden fazla seyredebilir, dilediğiniz gibi sinema keyfinizi yaşayabilirsiniz. 

Sinemia Müşteri Hizmetleri

Sinemia müşteri hizmetleri herhangi bir telefon numarası veya email adresi aracılığı ile hizmet vermemektedir. Sinemia ile iletişime geçmek için, Sinemia Yardım Sayfası aracılığı ile sorunuza cevap arayıp, cevabını bulamamanız durumunda ise, direkt olarak iletişim formu aracılığı ile probleminizi Sinemia’ya iletebilirsiniz. Ayrıca Sinemia hakkında herhangi bir geri bildirimde bulunmak için, yine Sinemia iletişim formunu kullanabilir, veya Sinemia Twitter hesabına atacağınız fikirler ile de probleminizi Sinemia'ya belirtebilirsiniz.

Sinemia Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sinemia kartının nasıl kullanılacağı birçok yeni kullanıcının aklını kurcalamaktadır. Sinemia kartını kullanmak için, Sinemia mobil uygulamasından, sinema salonunda check-in işlemini yaptıktan sonra, uygulamanın size gösterdiği adımlrı takip etmeniz gerekir. Devamında, Sinemia Premium kartını, aynı banka kartını kullanır gibi, ödeme yapmak için kullanabilir, veya uygulamanın size gösterdiği kodu, gişe görevlisine belirterek, biletinizi alabilirsiniz.

Eğer salonda check-in işlemi sırasında konum bulunamıyor hatası alırsanız, telefonunuzun GPS konum ayarlarının gizlilik ayarlarında Sinemia uygulamasına izin verdiğinizi kontrol edin.

Bir diğer sık karşılaşılan problem ise kart şifresinin ne olduğudur. Sinemia kartınızın şifresi, kart numaranızın son 4 hanesidir. Bilet alabilmek için kartınızı daima yanınızda taşımanız gerekmekte olup, kartınızı unutmanız durumunda, mobil uygulama aracılığı ile bilet almanız mümkün olamamaktadır.

Son olarak, herhangi bir problem ile karşılaşmamak için, Sinemia mobil uygulamasında görüntülenen seans saatlerinin bilgilendirme amaçlı olduğunu unutmamalı, bilet almak istediğiniz sinema salonunun seans bilgilerini, sinema salonunun internet sitesi aracılığı ile kontrol etmelisiniz.

Sinemia İndirim Kodu

Sinemia İndirim Kodu Nasıl Bulunur, Nasıl Kullanılır?

İndirime olarak, firmanın internet sitesinde yer alan Sinemia indirim kodu ve Sinemia kampanyalarını her gün kontrol etmekteyiz. Bulmuş olduğumuz Sinemia indirim kodu ve kuponu gibi fırsatları ise bu sayfa üzerinden yayınlamaktayız. Ayrıca, Sinemia'da sık sık indirimler olmakta olup, siteye ilk girişte, tek seferlik özel indirimli üyelik fırsatları dönem dönem mevcut olabilmektedir. Bunun için, sadece bu sayfayı değil, aynı zamanda da Sinemia internet sitesini de kontrol etmenizi öneririz. 

Sinemia indirim kodunu kullanmak için, üye olmadana önce Hediye kodunuz mu var yazısının altında yer alan kısma indirim kodunu yazıp, Uygula butonuna basmanız gerekir. Öte yandan Sinemia'ya üye olduktan sonra da, arkadaşlarınızı Sinemia'ya davet etmeniz durumunda, üye yapacağınız her arkadaşınız için de 10 TL kazanabilirsiniz.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.