Sinemia İndirim Kodu | Eylül 2018

Sinemia 30 TL İndirim Kodu

İndirim kuponunu kullan, sinemia'da sınırsız sinema bileti üyeliği 79TL yerine sadece 49TL olsun.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Sinemia Enpara Özel İndirimi

Sinemia aylık eğlence paketi Encard ile 39.99 TL yerine sadece 18.99 TL

Kampanyaya Git

1 hafta sonra geçerlilik süresi bitecek.

Süresi Geçmiş İndirim Kuponları ve Kampanya Fırsatları

Enpara.com Sinemia İndirimi

Encard ile Sinemia Eğlence Paketi 39.99 TL yerine anında indirimle 14.99 TL!

8 ay önce geçerlilik süresi bitmiş.

Sinemia Hakkında Detaylar

Sinemia nedir? Sinemia hediye çeki ile hangi ürünleri daha ucuza alabilirsiniz?

Sinemia, sınırsız sinema bileti sunan, özel bir film kulübüdür. Sinemia, sadece Türkiye'de hizmet etmeyip, aynı zamanda 2016 yılından beri İngiltere'de de hizmet veren global bir firmadır. Türkiye'de, tüm şehirlerdeki tüm sinema salonlarında geçerli olan Sinemia'yı kullanabilmek için, Sinemia ödeme kartınız veya Sinemia mobil uygulamasına ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca, Sinemia tüm gün, tüm seanslarda geçerli olup, dilediğiniz zaman dilediğiniz sinema filmine girebilmenizi sağlar. Tüm bunların yanında, Sinemia üyeliğine 3D gözlük ücreti de dahil olduğu için, Sinemia'ya üye olduğunuzda, sinemada yapacağınız mısır/kola gibi kişisel alışverişleriniz haricinde herhangi bir harcamanız olmaz. Yine Sinemia üyeliği ile ayda bir defa IMAX teknolojili salonlardan filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz. Sinemia'da ileri tarihli filmler için önceden bilet satın alabileceğiniz gibi, aynı filmi birden fazla seyredebilir, dilediğiniz gibi sinema keyfinizi yaşayabilirsiniz.

Sinemia'da sık sık indirimler olmakta olup, siteye ilk girişe özel indirimli üyelik fırsatları dönem dönem mevcut olabilmektedir.

Sinemia İndirim Kuponu

Sitemizde Sinemia markasına ait her gün yenilenen ve güncellenen, Sinemia indirim kuponu, kupon kodu, Sinemia kampanyaları, bedava kargo fırsatları, hediye çeki ve fırsat ürünlerini derleyerek listeler ve kullanımınıza sunarız. Siz de internetten alışveriş yapmadan önce ödeme esnasında sitemizde yayınlanan bu fırsatları kullanarak alışverişinizi daha ucuza getirirsiniz. Aynı ürünü daha ucuza alır, ucuza alabileceğiniz ürünler hakkında kolayca farkındalık sahibi olur, ya da aynı parayı harcayarak daha fazla ürün alma imkânına sahip olursunuz. Sadece indirim kodu ve indirim kuponlarının yer almadığı sitemiz sayesinde, direkt olarak markaların indirim kataloğu ve indirimli ürünlerini listeledikleri sayfalarına da hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.

Sinemia mağazası hakkında yorum yaz

Sinemia indirimleri hakkında hiçbir şey kaçırmamak için mail grubumuza abone ol

indirime.com Sinemia alışverişlerinizden maksimum oranda verim alabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiyi derler ve basitçe kullanmanız için size sunar. Tüm markalara ait en güncel indirim bilgilerine sahip olmak için aşağıdaki formu doldurarak mail grubumuza abone olmanız yeterli. E-postanıza asla spam gönderilmez ve bilgileriniz kesinlikle 3. Şahıslarla paylaşılmaz.

İndirim Bülteni

En iyi fırsatlardan derlediğimiz, en güncel indirim kuponları ve kampanyaları kaçırmamak için bültenimize kayıt olun!