Sinemia İndirim Kodu

Ocak 2019

Sinemia İndirim Kataloğu

3 saat sonra bitecek.

19 Ocak 2019, Cumartesi günü faydalanabileceğiniz Sinemia ve diğer 225 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Sinemai Sınırsız Sinema Bileti Kampanyası

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Sinemia’da sınırsız sinema bileti üyeliği 29,99 TL.

Sinemia Kampanyaları

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Sinemia'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Sinemia kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Sinemia Hakkında

Sinemia, sınırsız sinema bileti sunan, özel bir film kulübüdür. Sinemia, sadece Türkiye'de hizmet etmeyip, aynı zamanda 2016 yılından beri İngiltere'de de hizmet veren global bir firmadır. Türkiye'de, tüm şehirlerdeki tüm sinema salonlarında geçerli olan Sinemia'yı kullanabilmek için, Sinemia ödeme kartınız veya Sinemia mobil uygulamasına ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca, Sinemia tüm gün, tüm seanslarda geçerli olup, dilediğiniz zaman dilediğiniz sinema filmine girebilmenizi sağlar. Tüm bunların yanında, Sinemia üyeliğine 3D gözlük ücreti de dahil olduğu için, Sinemia'ya üye olduğunuzda, sinemada yapacağınız mısır/kola gibi kişisel alışverişleriniz haricinde herhangi bir harcamanız olmaz. Yine Sinemia üyeliği ile ayda bir defa IMAX teknolojili salonlardan filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz. Sinemia'da ileri tarihli filmler için önceden bilet satın alabileceğiniz gibi, aynı filmi birden fazla seyredebilir, dilediğiniz gibi sinema keyfinizi yaşayabilirsiniz.

Sinemia'da sık sık indirimler olmakta olup, siteye ilk girişe özel indirimli üyelik fırsatları dönem dönem mevcut olabilmektedir.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Sinemia İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Sinemia indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Sinemia sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Sinemia sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Sinemia tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Sinemia İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Sinemia Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Sinemia kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Sinemia ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Sinemia Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Sinemia tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Sinemia tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Sinemia Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Sinemia ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Sinemia indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Biletix indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.