Biletix İndirim Kodu

Şubat 2020

Biletix İndirim Kataloğu

38 dakika sonra bitecek.

16 Şubat 2020, Pazar günü faydalanabileceğiniz Biletix ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Biletix Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Biletix'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Biletix kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Biletix Hakkında

Biletix, “Biletler Biletix'te” sloganı ile Türkiye’deki eğlence ve sanat tutkunlarının uğrak noktalarından birisidir. Şirket, Türkiye’nin eğlenceye giriş noktası olarak 2000 yılından beri hizmet vermekte olup, ismini bilet ve İngilizce’de tickets kelimesinin kısaltılmışı olan tix kelimesinden almaktadır. Biletix, 2006 yılından beri dünya genelinde 20’den fazla ülkede hizmet veren, dünyanın en büyük bilet satış ve dağıtım şirketlerinden birisi olan Live Nation Entertainment bünyesinde yer alan Ticketmaster’ın bir üyesidir.

Türkiye'de e-ticaret ve giyim denilince nasıl Trendyol ve Boyner akla ilk gelen firmalarsa; eğlence denilince Türkiye'de akla gelen ilk firma da Biletix'tir. Türkiye’nin eğlenceye giriş noktası olarak tanımlanan Biletix’te satılan ilk bilet 2000 yılında İstanbul Müzik Festivali için olmuştur. Günümüzde, ortalama her yıl, 600’den fazla organizatör tarafından gerçekleştirilen 10.000’den fazla etkinliğin yer aldığı Biletix’te, 3,5 milyondan fazla bilet satılmaktadır.

Biletix Bilet Alma

Biletix Etkinlik

Biletix’ten bilet almak için, mobil uygulamaları, internet sitesini, perakende satış noktalarını ve Biletix çağrı merkezini kullanabilirsiniz. İnternet sitesi ve mobil uygulamar aracılığı ile bilet almak için, üyelik hesabınız mevcutsa, üye girişi yaptıktan sonra, dilediğiniz etkinlik için, Biletix tarafından sunulan listeden, dilediğiniz paket veya bilet fiyatına göre bilet türünü seçip, devamında bilet adetini belirtmeniz gerekir. Kurye veya hızlı teslimat gibi seçenekler arasından teslimat seçeneğini seçip, fatura bilgilerini girdikten sonra, son aşamada kredi kartı bilgilerinizi girerek bilet satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Üyeliğiniz bulunmasa da Biletix’ten bilet alabilirsiniz. Biletinizi almak için, üye olmadan devam et kısmında, e-posta adresinizi, adınızı, soyadınızı, ve telefon numarasını girip, devamında teslimat ile ödeme bilgilerini girerek, etkinlik bileti satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bilet Teslimat Seçenekleri

Biletix Teslimat

Hızlı bilet, cepte bilet, etkinlik gişesi veya perakende satış noktaları, bazı bölgeler için kurye teslimatı ve uluslarası teslimat seçenekleri ile Biletix, müştelerine en hızlı şekilde etkinlik biletlerini  sunmaktadır. 

Hızlı bilet seçeneği ile satın alma işlemi sonunda gönderilen hızlı bilet başlıklı e-postanın ekinde yer alan PDF dosyasının çıktısı ile etkinliğe katılabilirsiniz.

Cepte bilet seçeneğinde, satın alma işlemi sonunda gönderilen cepte bilet başlık e-postanın ekinde yer alan QR kodunu Passbook veya benzeri bir uygulama ile telefonunuza indirerek, etkinliğe katılabilirsiniz.

Etkinlik gişesi veya perakende satış noktalarından biletinizi kendiniz alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bilet satın alma işlemi sonucunda size verilen referans numarası aracılığıyla, kimliğiniz ve işlem yaptığınız kredi kartı ile satış noktasına başvurmanız yeterli olacaktır.

İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir ve İzmir’de, biletiniz kurye aracılığı ile, dilediğiniz tarih ve adreste biletiniz teslim edilir. Kuryeler hafta içi 10:00 ile 18:00 arasında çalışırken, cumartesi günü 10:00 ile 14:00 arasında çalışmaktadır.

Uluslarası teslimatta, biletler etkinlik gününden önce verilen adrese gönderilmekte olup, kimlik ile teslim edilmektedir.

Biletix Satış Noktaları

Biletix Satış Noktaları

Biletix’ten biletinizi perakende satış noktalarından almak isteyebilirsiniz. 2019 yılında Biletix’in, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir ve yaz süresince Bodrum, Çeşme ve Kuşadası’nda perakende satış  noktaları yer almaktadır. Bu satış noktalarından bilet almak için Biletix internet sitesinde yer alan Perakende Satış Noktaları sayfasından faydalanabilir, satış noktalarının adres ve çalışma saatlerine ulaşabilirsiniz.

Biletix İletişim

Biletix İletişim

Herhangi bir problem yaşamanız durumunda, Biletix Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yardım alabilirsiniz. 0850 755 5555 numarası ile hizmet veren Biletix iletişim hattı, haftanın her günü saat 10:00 ile 19:00 arasında hizmet vermektedir.

Biletix Kampanya ve İndirim Kodu

Biletix Kampanyaları

Biletix’teki indirim ve kampanyalar etkinliklere göre değişmektedir. Etkinliklerin indirim ve kampanyalarını görmek için, ilgilendiğiniz etkinliğin lütfen not ediniz kısmını kontrol edebileceğiniz gibi, büyük çaplı Biletix kampanyaları için düzenli olarak Biletix kampanyalarını takip eden sitemizi kontrol edebilirsiniz.

Peki Biletix’te nasıl indirimler mevcut? Ticketmaster ailesinin üyesi olan Biletix’te, kimi zaman bazı kredi kartlarına özel indirimler olmaktadır. Bu kampanyalar hakkında bilgi almak için, not kısmını okumayı unutmamanız gerekmektedir. Bu indirimler kimi zaman satış noktalarında da geçerli olsa da, bu durum etkinlikten etkinliğe, organizatörden organizatöre değişmektedir. Ayrıca Biletix’te bazı etkinliklerde grup indirimi olmaktadır. Ancak daha önceden belirttiğimiz gibi, her etkinlikte bu fırsat mevcut olmadığı gibi, her etkinlikte lütfen not ediniz yazısını kontrol etmeniz gerekmektedir. 

Unutmamalısınız ki, etkinlik için bilet satın alırken, birden fazla kampanya ve biletix indirim kodu fırsatından faydalanamazsınız.

Son olarak sitemiz haricinde, Biletix de Biletix Etkinlik Habercisi aracılığıyla üyelerine düzenli olarak indirim ve kampanya fırsatlarını duyurmaktadır. Ayrıca Biletix dışında Stubhub da etkinlik biletleri satan bir başka firmadır.

Biletix Black Friday Kampanyası

Biletix Black Friday Kampanyası

Tüm dünyada alışveriş severlerce takip edilen Black Friday indirimleri, Biletix tarafından da gerçekleştirilmektedir. Birkaç yıldır Black Friday indirimi yapan Biletix, 2016 yılında Black Friday gününde 1 TL'ye tiyatro bileti satmış, etkinliklerde %70'e varan indirimler yapmıştır. 2017 yılında da 1 TL'lik etkinlik biletleri satan Biletix, indirimleri sadece İstanbul için değil, aynı zamanda İzmir, Ankara, Antalya ve diğer şehirlere de yaymıştır. 2018 yılında ise 24 saat boyunca 1 TL, 5 TL ve 10 TL'lik biletlerin yanı sıra %70'e varan indirimler yaparak, sanatseverleri çok mutlu etmiştir. 

Her yıl Kasım ayının dördüncü cumasına denk gelen Black Friday kampanyası, 2019 yılında 29 Kasım'da gerçekleşecektir. Biletix Black Friday indirimleri için yapmanız gereken tek şey ise sayfamızı kontrol etmektir.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.