Teknosa İndirim Kodu | Kasım 2018

Teknosa İndirim Kataloğu

18 Kasım 2018, Pazar günü faydalanabileceğiniz Teknosa ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

16 saat sonra bitecek.

Teknosa Kampanyaları

Teknosa'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Teknosa kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Teknosa İndirimli Ürünler

Teknosa'ya ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Teknosa indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Teknosa Ücretsiz Kargo Kampanyası

Teknosa'dan yapacağınız 700 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Teknosa Kampanyaları

Teknosa Nedir?

Teknosa, 2000 yılında, Sabancı  Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuş olan, Türkiye'nin birçok ilinde hizmet veren, teknoloji mağazasıdır. Beyaz eşya, telefon, tablet, TV, laptop gibi farklı birçok kategoride birçok markaya ait çeşitli ürünlerin satıldığı Teknosa, Herkes İçin Teknoloji mottosounu benimsemiştir.

2012 yılında halka arz edilen Teknosa'nın hisseleri Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. Teknosa'nın misyonu, Türkiye'nin öncü teknoloji perakendecisi olmaktır.

Teknosa mağazalarından alışveriş yapabileceğiniz gibi Teknosa internet sitesi aracılığıyla da online olarak Türkiye'nin her noktasından Teknosa'dan dilediğiniz ürünü, örneğin iPhone X telefonun siparişini verebilirsiniz. Teknosa'da ödeme yaparken, kredi kartı, havale/eft veya BKM Express kartınızı kullanabilirsiniz. Ödeme esnasında taksit seçeneklerinin de sunulduğu Teknosa'da, turuncu karta sahip olmanız halinde ekstra indirimlerden faydalanabilir, sitemizde de kimi zamanlar bulabileceğiniz Teknosa indirim kodu kullanımı ile daha büyük indirimlere kavuşabilirsiniz.

Teknosa internet sitesinden verdiğiniz siparişlerde, ürünleriniz, UPS kargo ile gönderilmekte olup, ortalama 1 ile 3 iş günü arasında siparişteki ürünler kargoya verilmektedir. Ancak bazı durumlarda bu süre, gönderim yapılan bölge ve resmi tatil durumuna göre 5 iş gününe kadar da çıkabilmektedir. Öte yandan, Teknosa'dan yapacağınız 5000 TL ve üzeri alışverişlerde, TC kimlik numarasını ibraz etmeniz gerekmektedir. 

Teknosa'dan yapacağınız alışverişlerde kullanacağınız teknosa hediye çekini sadece bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz. Teknosa hediye çeki sadece internet sitesinde geçerli olup, mağazalarda geçerli olmamaktadır ve sadece tek seferlik kullanım hakkına sahiptir. Teknosa hediye çeki birleştirilemeyeceği gibi, bölünemez de.

Teknosa'dan aldığınız ürünleri iade etmek isterseniz, ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak ürününüzü iade edebilir, paranızın iadesini alabilirsiniz.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Teknosa İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Teknosa indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Teknosa sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Teknosa sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Teknosa tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Teknosa İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Teknosa Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Teknosa kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Teknosa ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Teknosa Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Teknosa tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Teknosa tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Teknosa Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Teknosa ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Teknosa indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Media Markt indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.