Samsung İndirim Kodu

Ocak 2020

Samsung İndirim Kataloğu

20 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Samsung ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Samsung Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Samsung'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Samsung kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Samsung Hakkında

Samsung, Seul merkezli bir Güney Kore şirketidir. Samsung markası altında birleşmiş olan birçok şirketi içeren firma, 1938 yılında Lee Byung-chul tarafından bir ticaret şirketi olarak kurulmuş, gıda, tekstil, sigorta ve perakendecilik gibi birçok alana ayrılmıştır. Firma, 1960'ların sonunda elektronik endüstrisine ve 1970'lerin ortalarında inşaat ve gemi yapımı sektörüne girmiştir. Kurucusu Lee'nin 1987'deki ölümünün ardından, şirket, Samsung Grubu, Shinsegae Grubu, CJ Grubu ve Hansol Grubu olarak dörde ayrılmıştır. 1990'dan itibaren faaliyetlerini daha çok elektronik üzerine yoğunlaştıran Samsung, özellikle cep telefonları ve yarı iletkenleri en önemli gelir kaynağı haline getirmiştir. 2019 yılında Samsung, marka değeri ile dünyanın en değerli 10 markası arasında yer almakta olup, Türkiye pazarındaki en büyük rakipleri Vestel ve Arçelik'tir.

Özellikle hızlı büyüme grafiği ile dikkat çeken Samsung, günümüzün en önemli markalarındandır. 1990’lı yıllarda Güney Kore dışında da satışlarını arttıran Samsung, diğer birçok Asya şirketinin aksine, 1997’deki büyük Asya Ekonomik Krizi’ni sorunsuz atlabilmiştir. Günümüzde elektronik departmanının çip üretiminden elde ettiği gelirler ile tüketici elektroniği satışları sayesinde dünyanın en büyük bilgi teknoloji şirketlerinden olan Samsung, aynı zamanda inşaat sektöründe de Kuala Lumpur'daki Petronas Kuleleri gibi saygıdeğer işlere imza atmıştır. Hayat sigortası alanında da yatırımları olan firma, dünyanın en büyük 20 hayat sigortası şirketinden birisinin de sahibidir. Ayrıca, dünyanın en büyük reklam ajanslarından birisi olan Cheil Worldwide da yine Samsung’un bir parçasıdır. Elde ettiği gelirler ile Güney Kore GSYİH’sinin yaklaşık %17’sini oluşturan Samsung, Güney Kore’nin toplam ihracatının beşte birini yapmaktadır.

Samsung İndirim Kampanyaları

Samsung İndirim Kampanyaları

Hemen hemen her ürününü en büyük mağazalarda bulabileceğiniz Samsung’un ürünlerini Teknosa indirim kodu fırsatını kullanarak oldukça ucuza satın alabilirsiniz. Öte yandan, Samsung kendi internet sitesi üzerinden de birçok kampanya yapmaktadır. Samsung Türkiye, 2019 yılında Galaxy’nin 10. yılına özel kaçırılmayacak fırsatlar adı ile, Samsung Online Mağaza için özel Galaxy Note10+, Tab S6 ve Watch Active2’den oluşan pakette oldukça büyük bir kampanya düzenlemiştir. Bir başka dikkat çeken Samsung kampanya fırsatı ise QLED teknolojisine sahip The Frame TV’ler ile hediye verilen Samsung Galaxy A80’ler olmuştur. Bu kampanyaların haricinde, Samsung’un mevcut telefonları Galaxy Note10 veya Galaxy Note10+ ile değiştirme kampanyaları da olmuştur.

Her yıl kasım ayının dördüncü cuma günü gerçekleşen, yılın en büyük indirim kampanyalarının gerçekleştiği Black Friday dönemi, Samsung’un da en büyük indirimlerini yaptığı zamanlardan birisidir. Kara Cuma 2019 boyunca Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık için büyük kampanyalar düzenleyen Samsung, İngiltere’de Galaxy S10’u 150 İngiliz Sterlini daha ucuza satacaktır. Öte yandan Samsung, Black Friday indirimlerini Siber Pazartesi ile birleştirmekte, Black Friday’in hemen ardından gelen pazartesi gününü ifade etmek için kullanılan Siber Pazartesi gününde de indirimlerine devam etmektedir.

Samsung Hediye Çeki

Samsung Hediye Çeki

Kendi online mağazasından alışveriş yapan müşterilerini ödüllendiren şirketlerden bir diğeri de Samsung Türkiye’dir. 2019 yılında Samsung Online Mağaza üzerinden klima alanlar, 800 TL’ye varan Samsung hediye çeki fırsatından faydalanabilmiştir.

Samsung İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Samsung İndirim Kodu

Beğendiğiniz Samsung ürünlerini MediaMarkt indirim kodu gibi farklı indirim seçenekleri aracılığı ile daha ucuza satın alabileceğiniz gibi, Samsung Online Mağaza aracılığı ile de satın alabilirsiniz. Samsung indirim kodu fırsatından faydalanmak için, öncelikle Samsung Online Mağaza üzeerinde beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemeniz gerekir. Ürünleri sepete ekledikten sonra, alışverişi tamamla butonuna basmalı, devamında karşınıza gelen ödeme ekranında, sağ alt köşede yer alan, içerisinde Promosyon Kodu yazan kutucuğa, sahip olduğunuz Samsung indirim kuponu kodunu yazmalısınız. Bu kodu yazdıktan sonra uygula butonuna bastığınızda, Samsung indirim kodu fırsatının sağlamış olduğu indirimin sepetinize uygulanmış olduğunu görecek, indirimli alışverişin tadını çıkaracaksınız.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.