Arçelik İndirim Kodu

Ocak 2020

Arçelik İndirim Kataloğu

10 saat sonra bitecek.

25 Ocak 2020, Cumartesi günü faydalanabileceğiniz Arçelik ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Arçelik Ücretsiz Kargo Kampanyası

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Arçelik'ten yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Arçelik Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Arçelik'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Arçelik kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Arçelik Hakkında

Arçelik, yerli ve milli bir ev aletleri üreticisidir. Şirket, dayanıklı tüketim malı olarak tabir edilen, zamanla fayda sağlayan ürünler üretmekte ve satış sonrasında bu ürünler için çeşitli hizmetleri sağlamaktadır. Beyaz eşya, elektronik ürünler, küçük ev aletleri, buzdolapları, dondurucular, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, aspiratörler, elektrikli süpürgeler, kahve makineleri ve karıştırıcılar gibi mutfak aksesuarları üreten firma, Türkiye’de ev aletleri sektöründe pazar lideridir. Uluslararası 13 iştiraki ve Türkiye'deki 4.500'den fazla şubesi ile, Trendyol gibi İstanbul’da doğmuş en önemli markalardan olan firma, Çin ve ABD de dahil olmak üzere 100'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Şirket; Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika ve Tayland'da buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, pişirme aletleri ve komponent tesisleri dahil 15 üretim tesisi işletmektedir.  Altus, Arctic, Arçelik, Arstil, Beko, Blomberg, Dawlance, Defy, Elektra Bregenz and Flavel, Grundig ve Leisure Beko markalarının altında ürünlerini sunan firma, Türkiye'nin en büyük sanayi ve hizmetler grubu olan Koç Holding tarafından kontrol yönetilmekte olup; BSH Hausgeräte, Electrolux ve Indesit'ten sonra Avrupa'daki en büyük dördüncü ev aletleri şirketidir.

Arçelik İndirim Kampanyaları

Arçelik İndirim Kampanyaları

İstanbul Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilen Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Şirketi araştırmasında, uzun yıllardır özel sektörün bir numarası olarak ilan edilen Arçelik, indirim kampanyaları ile oldukça dikkat çekmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, telve, derin dondurucu ve kahve makineleri için sıklıkla indirimler yapan firma, bu kampanyalarını bayi özelinde gerçekleştirdiği gibi online alışveriş mağazası aracılığı ile de sunmaktadır. Birçok ürünü “Beko: Ünlü olmadan önce al” sloganı ile İngiltere’de de oldukça popülerleşmiş olan Arçelik’in kampanyalarına ürünlerini satmakta olan diğer markalar aracılığı ile de ulaşmak mümkündür. Örneğin Teknosa indirim kodu kullanarak Arçelik ürünlerini oldukça uygun fiyatlara satın alabileceğiniz gibi, n11.com gibi platformlar aracılığı ile çeşitli satıcılardan Arçelik ürünlerini oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Kullanım açısından oldukça başarılı bir internet sitesine sahip olan Arçelik, kendi internet sitesi üzerinden kampanyalarını herkese duyurmaktadır. Küçük ev aletleri, ankastre, beyaz eşya, elektronik ve ısıtma soğutma kategorilerinde indirim kampanyaları olan firmanın Black Friday gibi dönemlerde büyük çaplı indirimleri olmaktadır. 2019 yılında Cuma Aşkına adını verdiği Kara Cuma indirimleri ile kasım aynın sonunda beyaz eşya sektöründe Media Markt ile birlikte en büyük kampanyayı düzenlemiş olan firma, müşterilerini oldukça memnun etmiştir.

Arçelik İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Arçelik İndirim Kodu

Kendi internet sitesi üzerinden cep telefonu dahi satan Arçelik, Vestel ile birlikte beyaz eşya kategorisinde indirim kodu imkânı sunan yerli birkaç firmadan birisidir. Peki Arçelik indirim kodu fırsatına nasıl sahip olabilirsiniz? Firma kişiye özel indirimler yapmakta, kendisinden sıklıkla alışveriş yapan kullanıcılarını ödüllendirmektedir. Kullanıcılarını ödüllendirdiğinde onlar için bir Arçelik indirim kodu tanımlayan Arçelik, ardından kullanıcılarını bu konu ile ilgili bilgilendirmektedir. 

Eğer Arçelik indirim kupon koduna sahipseniz, bu kodu nasıl kullanacağınızı merak edebilirsiniz. Size özel tanımlanmış indirim kuponunuzu kullanmak için, Arçelik internet sitesinden beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, İndirim Kuponu sekmesinin hemen altındaki alana kupon kodunuzu yazmalı, veya üye girişi yaptıysanız, adınıza listelenmiş olan kuponu seçerek, uygula butonuna basmalısınız. Bu aşamayı tamamladıktan sonra, eğer sahip olduğunuz indirim kodu geçerliyse, Arçelik promosyon kodu tarafından hesabınıza tanımlanmış indirimin sepetinize uygulandığını görebilirsiniz.

Son olarak, Arçelik indirim kuponu ile ilgili unutmamanız gereken birkaç husus vardır. Her bir Arçelik indirim kodu tek seferlik kullanıma sahip olup, genellikle başka indirim ve kampanyalar ile birleştirilememekte ve çoğu zaman son kullanım tarihine sahip olmaktadır. 

Arçelik Hakkında Sık Sorulan Sorular

Arcelik Ne Zaman Kuruldu?

1955

Arcelik Kime Ait?

Koç Holding

Arçelik İlk Kim Kurdu?

Vehbi Koç

Arçelik Menşei Neresi?

İstanbul

Arçelik Hangi Ülkeye Ait?

Türkiye

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.