Netflix Hediye Kodu

Şubat 2020

Netflix İndirim Kataloğu

12 saat sonra bitecek.

24 Şubat 2020, Pazartesi günü faydalanabileceğiniz Netflix ve diğer 71 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Netflix İndirim Kampanyası - Ücretsiz Netflix Üyeliği

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Netflix'e ilk defa kayıt olanlar, 30 gün boyunca Netflix'i ücretsiz kullanıyor!

Netflix Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Netflix'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Netflix kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Netflix Hakkında

Netflix, 1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından kurulan Kaliforniya merkezli bir Amerikan medya hizmetleri sağlayıcısı ve prodüksiyon şirketidir. Sinema Filmleri Birliği (MPA) üyesi olan Netflix’in DVD kiralamak üzerine kurulmuş iş modeli zaman ile evrilerek, film-dizi yapımcılığı ve dağıtımı olmuştur. Nisan 2019 itibarıyla, 60 milyonu ABD’de olmak üzere, dünya genelinde 148 milyondan fazla abonesi olan şirket; Çin, Suriye, Kuzey Kore ve Kırım haricinde dünya çapında mevcuttur. ABD ofisi dışında da birçok ofisi olan firmanın,Hollanda, Brezilya, Hindistan, Japonya ve Güney Kore'de ofisleri bulunmaktadır.

Netflix Nasıl İzlenir?

Netflix Nasıl İzlenir

Televizyon, cep telefonu ve tabletler ile bilgisayarlar aracılığı ile izlenebilen Netflix’i izlemek oldukça basittir. Eğer televizyondan Netflix izlemeyi planlıyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey Netflix uygulamasını içeren bir TV’dir. Eğer cep telefonu veya tabletiniz aracılığı ile Netflix izlemeyi düşünüyorsanız, Netflix internet sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi, Netflix uygulamasını indirerek Netflix izleyebilirsiniz. Son olarak da bilgisayarınızdan izlemek için, tarayıcınız aracılığı Netflix web sitesine ulaşabilirsiniz

Netflix Üyelik Paketleri

Netflix Üyelik Paketleri 2019

İlk ayın ücretsiz olduğu Netflix paketleri, üyelik ücretleri ile birlikte alttaki gibidir.

  • Temel Paket: Aylık 17,99 TL olan bu giriş seviyesi Netflix paketinde HD desteği yoktur. Aynı anda 1 ekran tarafından kullanılabilen bu paket, dizüstü bilgisayar, TV, telefon ve tabletleri desteklemektedir. 
  • Standart Paket: Aylık 29,99 TL olan bu orta seviye pakette HD desteği mevcut olsa da Ultra HD mevcut değildir. Aynı anda 2 ekran tarafından kullanılabilen bu paket, dizüstü bilgisayar, TV, telefon ve tabletleri desteklemektedir. 
  • Özel Paket: Aylık 41 TL olan bu orta seviye pakette Ultra HD desteği mevcuttur. Aynı anda 4 ekran tarafından kullanılabilen bu paket, dizüstü bilgisayar, TV, telefon ve tabletleri desteklemektedir. 

Netflix’te Hangi Filmler ve Diziler Var?

Netflix Film ve Dizileri

Kendi orijinallerinin haricinde, Oscar ödüllü filmlerin ve Breaking Bad gibi tüm zamanların en çok sevilen dizilerinin olduğu Netflix’te birçok film ve diziyi bulabilirsiniz.

Yenilmezler, Galaksi’nin Koruyucuları gibi Marvel filmleri ile Harry Potter serisine ait filmleri bulabileceğiniz Netflix’te, 2019 yılında en çok izlenen film bir Netflix orijinal filmi olan Birdbox olmuş, onu 73 milyon ile Murder Mystery ve 52 milyon ile Triple Frontier takip etmiştir.

En çok izlenen Netflix dizisinin Stranger Things olduğu platformda, The Umbrella Academy ve La Casa de Papel en sevilen Netflix dizileridir. Netflix orijinallerinin haricinde Netflix Türkiye’de Arrow, Family Guy, South Park, the Walking Dead ve Lucifer gibi oldukça sevilen dizileri bulabilmek mümkündür.

Netflix İndirim Kampanyaları

Netflix Teb İndirim Kampanyası

Kendi platformu üzerinden, Black Friday de dahil, herhangi bir indirim kampanyası yapmayan Netflix kampanyalarını ancak bankalar aracılığı ile bulmak mümkündür. Örneğin 2019 yılında Cepteteb üyeleri GoDaddy ve S Sport Plus da dahil olmak üzere, aralarında Netflix’in de bulunduğu birçok dijital platformda %50 indirim fırsatından faydalanmışlardır. Bir diğer banka olan QNB Finansbank ise enpara.com kullanıcılarına Spotify ve Netflix’te, 30 TL’ye kadar olan harcamalarda %50 indirim sağlamıştır. 

Netflix Hediye Kartı Nerede Satılıyor?

Netflix Hediye Kartları

Tek bir kartla, belirli bir bakiyeyi hesabınıza tanımlayarak Netflix'e sınırsız erişmenizi sağlayan kartlara Netflix hediye kartı denilmektedir. Kendiniz için satın alabileceğiniz bu kartları, aile veya dostlarınız için de satın alabilirsiniz. Türkiye’de Netflix hediye kartı satan firmalar ise alttaki gibidir:

Netflix Hediye Kodu Nasıl Kullanılır?

Netflix Hediye Kodu

Eğer elinizde fiziksel bir Netflix hediye kartı varsa, hediye kartının arkasındaki folyuyu bir bozuk para ile kazıyarak Netflix hediye kodu fırsatınız için ilk adımı atabilirsiniz. Eğer dijital bir hediye kartınız varsa, elinizdeki kodun 11 haneli olduğuna dikkat edin.

Netflix hediye kodunu kullanmak için, Netflix’in Hediyenizi kullanın sayfasına girerek, “Başlamak için, kodu aşağıya girin” yazan kısmın altındaki kutucuğa Netflix hediye kodunuzu yazın ve kullan butonuna basın. Bu aşamayı tamamladıktan sonra, eğer elinizdeki PIN doğru ise, Netflix indirim kodu fırsatından faydalanmış olduğunuzu göreceksiniz. 

Son olarak, hesabınızda birden fazla Netflix hediye kartı tanımlayabilseniz de, aynı hediye kartını birden fazla kullanamayacağını unutmamalısınız.

Netflix Hakkında Sık Sorulan Sorular

Netflix Ne Anlama Gelir?

Online dizi ve film platformu olan Netflix’in isminin anlamı (net) internet (flicks) filmleridir.

Netflix Hangi Ülkenin Markası?

Amerika Birleşik Devletleri

Netflix Ücretli Mi?

Netflix ücretli bir platformdur; ancak yeni üyeler için ilk ay ücretsizdir.

Netflix Ücreti Ne Kadar?

2019 itibarıyla, en ucuz Netflix paketinin ücreti 17,99 TL’dir. Diğer Netflix paketlerinin ücreti ise aylık 29,99 TL ve 41,99 TL’dir.

Netflix Ne Kadar Kota Yer?

Saatlik olarak Netflix’in her cihazda yediği kota miktarı yaklaşık olarak şu şekildedir: Düşük veri kullanımı halinde 0,3 GB; orta kalitede 0,7 GB; HD kalitede 3 GB; Ultra HD kalitede 7 GB.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.