Udemy İndirim Kodu

Eylül 2019

Udemy İndirim Kataloğu

6 saat sonra bitecek.

21 Eylül 2019, Cumartesi günü faydalanabileceğiniz Udemy ve diğer 267 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

%10
İndirim

%10 IOT ve Raspberry Pi Kursu Udemy İndirim Kuponu

Eklenme Tarihi: 10 ay önce

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Hands on Internet of Things: Get started with a Raspberry Pi adlı Udemy kursuna %10 indirim ile kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kuponu.

Ücretsiz C++ Kursu Udemy İndirim Kuponu

Eklenme Tarihi: 10 ay önce

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Learn and Understand C++ adlı Udemy kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kuponu.

Ücretsiz Excel Kursu Udemy İndirim Kuponu

Eklenme Tarihi: 10 ay önce

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Microsoft Excel : Get All You Need To Know And Do adlı Udemy kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kuponu.

Ücretsiz Wordpress Kursu Udemy İndirim Kodu

Eklenme Tarihi: 10 ay önce

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

ordPress for Beginners: Create Your Own WordPress Website adlı Udemy kursuna ücretsiz kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kodu.

Ücretsiz Photoshop Kursu Udemy İndirim Kodu

Eklenme Tarihi: 10 ay önce

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Photoshop Beginners Mastery: Zero to Hero in Photoshop adlı Udemy kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kodu.

Ücretsiz Javascript Kursu Udemy İndirim Kodu

Eklenme Tarihi: 10 ay önce

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Learn JavaScript for Web Development adlı Udemy kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kodu.

Ücretsiz Python Kursu Udemy İndirim Kuponu

Eklenme Tarihi: 10 ay önce

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

30 Days of Python adlı Udemy kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kuponu.

Udemy Türkçe Ücretsiz Kurslar

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Udemy'de ücretsiz olarak katılabileceğiniz Türkçe eğitim, ders ve kursların listesi.

Udemy İndirimli Programlama Kursları

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

27.99 TL'den başlayan fiyatlarla indirimli Udemy programlama kursları.

Udemy Kampanyaları

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Udemy'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Udemy kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Udemy Hakkında

Kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmayı ya da yeni bir hobinin temellerini öğrenmek için yeni bir yeti elde etmeyi, veya varolan yeteneğinizi geliştirmeyi mi istiyorsunuz? Udemy, tam olarak 2007’den beri bu amaçla kullanıcılarına yardımcı oluyor.

Udemy Nedir?

Konusunda uzman eğitmenler tarafından açılan 80.000’den fazla eğitimin olduğu Udemy, dünyanın her yerinden, internet bağlantısı olan herkes için ulaşılabilir olan, 2007 yılında Eren Bali tarafından Ankara'da sanal bir sınıf oluşturma fikriyle ortaya çıkmış, kişilerin öğrenerek yaşamlarını iyileştirmelerini sağlamayı amaçlayan bir e-Öğrenme platformudur. 

İş, pazarlama, müzik, bilgi teknolojileri, sağlık, dil ve teknoloji gibi birçok kategoride on binlerce kursu olan Udemy’nin, her kullanıcının ilgisini çekebilecek farklı bir kursu mevcuttur. Udemy’de kurslara katılabileceğiniz gibi, aynı zamanda siz de uzman olduğunuz herhangi bir konu ile ilgili bir kurs açabilirsiniz. Udemy arayüzü ile bir ders oluşturabilir, tanıtım yapabilir, ve kursunuza katılacak kişilerden para kazanabilirsiniz.

Udemy'den satın alacağınız eğitimler, video, PowerPoint sunumu, PDF veya canlı olarak sunulmaktadır. Ayrıca her bir eğitimin sahip olduğu tartışma panoları aracılığıyla öğrenciler birbirleriyle ve eğitmen ile iletişime geçebilmektedir.

2019 yılı itibariyle 700’den fazla Türkçe kursun da olduğu Udemy'de, almış olduğunuz eğitimlerden memnun kalmamanız durumunda sahip olduğunuz, 30 gün içerisinde para iadesi alma hakkınız da mevcuttur. Ayrıca bu kursları başarı ile tamamlamamız durumunda, iş başvurularınızda kullanabileceğiniz sertifikalar ile ödüllendirilirsiniz. 

Udemy Faydalı Mı?

Udemy ile ilgili en çok sorulan sorulardan birisi de Udemy’nin faydalı olup olmadığıdır. Birçok Udemy kullanıcısı Udemy’nin faydalı olduğunu düşünmekte ve bunu da Udemy kurslarındaki yorumlar aracılığı ile de belirtmektedir. Udemy’nin iyi yanları, 30 günlük para iadesi alma hakkını kullanıcılarına sunması, kursları satın almadan önce sunduğu önizleme ile kurs hakkında kullanıcılarına eğitimin içeriği hakkında iyi bir fikir vermesi, hemen hemen her konuda bir kurs bulunabilmesi, her bir eğitimde bulunan tartışma forumlarında kurs öğrencilerinin birbiriyle iletişime geçerek, kurslardan daha iyi verim sağlayabilmeleri, öğrencilerin kursları bir kere satın aldıktan sonra o kursa her zaman erişebilmeleri, Udemy bedava kurs imkanlarının olması, son olarak da Udemy kupon kodu ile kullanıcıların birçok kursu büyük indirimler ve hatta ücretsiz satın alabilmesidir.

Udemy’nin iyi yanları olduğu gibi, kötü yanları da mevcuttur. Udemy’den alacağınız hiçbir kursu üniversitede ders olarak saydıramazsanız. Ayrıca, çok fazla kurs almayı planlayanlar için Udemy kursları pahalı gelebilir, ancak bu gibi durumlarda Udemy indirim kodu kullanarak kurslara harcadığınız parayı azaltabilirsiniz. Bunların yanında her ne kadar birçok Türkçe kurs olsa da, bu sayı 2019 yılı itibariyle yeterli bulunmamaktadır. Yine kimi kurslar, farklı ad ve farklı kullanıcılar tarafından verilse de, kimi zaman aynı içeriğe sahip olabilmektedir. Son olarak da, her bir kurs A’dan Z’ye tüm konuları kapsamayabilir ve herhangi bir e-Öğrenme veya MOOC platformunda sıklıkla karşılaşıldığı gibi, eğitmen, öğrencilerinin ilgisini yeteri kadar çekemeyebilir ve öğrenci zaman ile eğitime devam etmekte güçlük çekebilir.

Udemy Güvenilir Mi?

Udemy güvenilir bir platformdur. Türk girişimciler tarafından temeli atılan Udemy, Silikon Vadisi’nden yönetilmektedir. The New York Times, The China Post gibi birçok gazetede hakkında haber bulabileceğiniz Udemy, birçok yatırım almış, her geçen gün daha da büyüyen bir şirkettir. Apple ve Android uygulamaları da olan Udemy ile ilgili tek güvenlik endişesi, kimi zaman, kötü niyetli kullanıcıların, internetten derledikleri içerikler ile korsan eğitimler açmalarıdır.

Udemy indirim kodu

Udemy İndirim Kodu Nereden Bulunur, Nasıl Kullanılır?

Sitemizde, İndirime olarak, Türkiye'deki popülerliği gün geçtikçe artan bu e-Öğrenme platformu için geçerli olan birçok Udemy indirim kodu ve Udemy kuponlarını bulabilirsiniz. İnternette Udemy eğitmenleri çeşitli zamanlarda derslerinde kullanılabilecek bu kuponlarını paylaşmaktadır. Biz de, çeşitli internet sitelerinden bu kodları derleyerek kullanıcılarımızla paylaşmaya çalışmaktayız. Udemy indirim kuponu ile, çeşitli kurslara büyük indirimler ile ve hatta ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Indirime.com’da yayınlanan indirim kodları, kurslara özgün olmakta olup, başka bir kursta kullanılamaz. Örneğin Python eğitimi için geçerli olan Udemy hediye çeki, PHP veya Java ile ilgili bir başka Udemy kursunda kullanılamaz. Ayrıca, her bir Udemy kupon kodu sınırlı olup, belirli bir kullanım limitine sahiptir.

Bu sayfada yer alan Udemy indirim kodlarını kullanmak için, öncelikle dilediğiniz kurs ile ilgili indirim kodunu aç butonuna basmanız gerekmektedir. Bu butona bastıktan sonra karşınıza çıkan indirim kodunu kopyalayıp, Udemy'deki eğitim sayfasında, "Kuponunuz mu var?" yazısına tıklayıp, sitemizden bulduğunuz indirim kodununu karşınıza çıkan yere yapıştırıp, Uygula butonuna bastığınızda, Udemy indirim kodunun uygulanmış olduğunu göreceksiniz.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.