Udemy İndirim Kodu | Kasım 2018

Udemy İndirim Kataloğu

14 Kasım 2018, Çarşamba günü faydalanabileceğiniz Udemy ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

15 saat sonra bitecek.

Ücretsiz Wordpress Kursu Udemy İndirim Kodu

ordPress for Beginners: Create Your Own WordPress Website adlı Udemy kursuna ücretsiz kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kodu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Ücretsiz C++ Kursu Udemy İndirim Kuponu

Learn and Understand C++ adlı Udemy kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kuponu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Ücretsiz Excel Kursu Udemy İndirim Kuponu

Microsoft Excel : Get All You Need To Know And Do adlı Udemy kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kuponu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Ücretsiz Photoshop Kursu Udemy İndirim Kodu

Photoshop Beginners Mastery: Zero to Hero in Photoshop adlı Udemy kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kodu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

%10
İndirim

%10 IOT ve Raspberry Pi Kursu Udemy İndirim Kuponu

Hands on Internet of Things: Get started with a Raspberry Pi adlı Udemy kursuna %10 indirim ile kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kuponu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Ücretsiz Python Kursu Udemy İndirim Kuponu

30 Days of Python adlı Udemy kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kuponu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Ücretsiz Javascript Kursu Udemy İndirim Kodu

Learn JavaScript for Web Development adlı Udemy kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan Udemy indirim kodu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Udemy Kampanyaları

Udemy'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Udemy kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Udemy İndirimli Programlama Kursları

24.99 TL'den başlayan fiyatlarla indirimli Udemy programlama kursları.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Udemy Türkçe Ücretsiz Kurslar

Udemy'de ücretsiz olarak katılabileceğiniz Türkçe eğitim, ders ve kursların listesi.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Udemy Nedir?

Udemy, 2007 yılında Eren Bali tarafından Ankara'da kurulmuş profesyonel yetişkinleri hedefleyen online öğrenme platformudur. Udemy, ücretsiz ya da ücret karşılığında, her kesime hitap eden eğitimler hazırlamak için her alanda birbirinden farklı uzmanları bir araya getirmektedir. 2017 yılı itibariyle 55 bin eğitimin olduğu Udemy'de, öğrenciler, programladan grafik tasarımına, pazarlamadan ekonomiye kadar birçok konudaki becerilerini geliştirmek için online eğitim alırlar. Bu dersleri başarı ile tamamlayan kullanıcılar iş başvurularında kullanabilecekleri sertifikalar ile ödüllendirililer. Bunların yanında birçok işletmeye özel kurs da Udemy'de sunulmaktadır.

Udemy'den satın alacağınız eğitimler, video, PowerPoint sunumu, PDF veya canlı olarak sunulmaktadır. Ayrıca her bir eğitimin sahip olduğu tartışma panoları aracılığıyla öğrenciler birbirleriyle ve eğitmen ile iletişime geçebilmektedir.

Türkçe kursların da olduğu Udemy'de, 2018 yılı itibariyle Türkçe olarak satın alabileceğiniz Python ile Programlama, Uygulamalı Web Geliştirme Eğitimi, Swift ve İOS Programlama, Android Temel Eğitimi, Photoshop Eğitimi, Facebook ve Instagram Reklamcılığı Eğitimi, Etik Hacker Olma Kursu, Excel Kursu, C# Programlama dili ve Unreal Engine ile Oyun Geliştirme ile Hızlı Öğrenme Teknikleri eğitimleri öne çıkmaktadır.

Sitemizde, Türkiye'deki popülerliği gün geçtikçe artan ve özellikle Python ile Programlama Kursu ile birçok kişinin programlamayı sıfırdan öğrenmesini sağlayan Udemy'ye ait çeşitli indirim kodu ve kuponlarını paylaşmaya çalışmaktayız. Bu indirim kodu ve indirim fırsatları ile, çeşitli kurslara büyük indirimler ile kayıt olabilirsiniz. Yayınlanan indirim kodları, kurslara özgün olmakta olup, başka bir kursta kullanılamaz. Örneğin Photoshop eğitimi için olan Udemy indirim kodu, Python ile Programlama Udemy kursunda kullanılamaz. Ayrıca, bu indirim kodları sınırlı olup, belirli bir kullanım limitine sahiptir.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Udemy İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Udemy indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Udemy sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Udemy sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Udemy tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Udemy İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Udemy Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Udemy kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Udemy ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Udemy Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Udemy tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Udemy tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Udemy Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Udemy ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Udemy indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Kodris indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.