Udemy İndirim Kodu

Ocak 2020

Udemy İndirim Kataloğu

18 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Udemy ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Ücretsiz Kurs - Herkes için Yapay Zeka ve Veri Bilimi

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Ücretsiz Kurs - Python Programlamanın Temelleri

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Ücretsiz Kurs - Baştan sona C Programlama eğitimi

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Ücretsiz Kurs - Linux: Herkes İçin Özgür İşletim Sistemi

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Ücretsiz Kurs - Basitten İleriye Excel

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Ücretsiz Kurs - Sıfırdan ReactJS ve Context Api

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Ücretsiz Kurs - Algoritma ve Programlama Mantığı Eğitimi

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Ücretsiz Kurs - Python 3: A' dan Z' ye Programlama

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Uzmanından Ücretsiz Wordpress Eğitimi

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Udemy Türkçe Ücretsiz Kurslar

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Udemy'de ücretsiz olarak katılabileceğiniz Türkçe eğitim, ders ve kursların listesi.

Udemy İndirimli Programlama Kursları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

27.99 TL'den başlayan fiyatlarla indirimli Udemy programlama kursları.

Udemy Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Udemy'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Udemy kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Udemy Hakkında

Kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmayı ya da yeni bir hobinin temellerini öğrenmek için yeni bir yeti elde etmeyi, veya varolan yeteneğinizi geliştirmeyi mi istiyorsunuz? Udemy, tam olarak 2007’den beri bu amaçla kullanıcılarına yardımcı oluyor.

Udemy Nedir?

Udemy İnternet Sitesi

Konusunda uzman eğitmenler tarafından açılan 80.000’den fazla eğitimin olduğu Udemy, dünyanın her yerinden, internet bağlantısı olan herkes için ulaşılabilir olan, 2007 yılında Eren Bali tarafından Ankara'da sanal bir sınıf oluşturma fikriyle ortaya çıkmış, kişilerin öğrenerek yaşamlarını iyileştirmelerini sağlamayı amaçlayan, Coursera ile birlikte sektörün önde gelen e-Öğrenme platformlarından birisidir.

İş, pazarlama, müzik, bilgi teknolojileri, sağlık, dil ve teknoloji gibi birçok kategoride on binlerce kursu olan Udemy’nin, her kullanıcının ilgisini çekebilecek farklı bir kursu mevcuttur. Udemy’de kurslara katılabileceğiniz gibi, aynı zamanda siz de uzman olduğunuz herhangi bir konu ile ilgili bir kurs açabilirsiniz. Udemy arayüzü ile bir ders oluşturabilir, tanıtım yapabilir, ve kursunuza katılacak kişilerden para kazanabilirsiniz.

Udemy'den satın alacağınız eğitimler, video, PowerPoint sunumu, PDF veya canlı olarak sunulmaktadır. Ayrıca her bir eğitimin sahip olduğu tartışma panoları aracılığıyla öğrenciler birbirleriyle ve eğitmen ile iletişime geçebilmektedir.

2019 yılı itibariyle 700’den fazla Türkçe kursun da olduğu Udemy'de, almış olduğunuz eğitimlerden memnun kalmamanız durumunda sahip olduğunuz, 30 gün içerisinde para iadesi alma hakkınız da mevcuttur. Ayrıca bu kursları başarı ile tamamlamamız durumunda, iş başvurularınızda kullanabileceğiniz sertifikalar ile ödüllendirilirsiniz. 

Udemy Faydalı Mı?

Örnek Udemy Kursu Yorumları - Uygulamalı Etik Hacker Kursu

Udemy ile ilgili en çok sorulan sorulardan birisi de Udemy’nin faydalı olup olmadığıdır. Birçok Udemy kullanıcısı Udemy’nin faydalı olduğunu düşünmekte ve bunu da Udemy kurslarındaki yorumlar aracılığı ile de belirtmektedir. Udemy’nin iyi yanları, 30 günlük para iadesi alma hakkını kullanıcılarına sunması, kursları satın almadan önce sunduğu önizleme ile kurs hakkında kullanıcılarına eğitimin içeriği hakkında iyi bir fikir vermesi, hemen hemen her konuda bir kurs bulunabilmesi, her bir eğitimde bulunan tartışma forumlarında kurs öğrencilerinin birbiriyle iletişime geçerek, kurslardan daha iyi verim sağlayabilmeleri, öğrencilerin kursları bir kere satın aldıktan sonra o kursa her zaman erişebilmeleri, Udemy bedava kurs imkanlarının olması, son olarak da Udemy kupon kodu ile kullanıcıların birçok kursu büyük indirimler ve hatta ücretsiz satın alabilmesidir.

Udemy’nin iyi yanları olduğu gibi, kötü yanları da mevcuttur. Udemy’den alacağınız hiçbir kursu üniversitede ders olarak saydıramazsanız. Ayrıca, çok fazla kurs almayı planlayanlar için Udemy kursları pahalı gelebilir, ancak bu gibi durumlarda Udemy indirim kodu kullanarak kurslara harcadığınız parayı azaltabilirsiniz. Bunların yanında her ne kadar birçok Türkçe kurs olsa da, bu sayı 2019 yılı itibariyle yeterli bulunmamaktadır. Yine kimi kurslar, farklı ad ve farklı kullanıcılar tarafından verilse de, kimi zaman aynı içeriğe sahip olabilmektedir. Son olarak da, her bir kurs A’dan Z’ye tüm konuları kapsamayabilir ve herhangi bir e-Öğrenme veya MOOC platformunda sıklıkla karşılaşıldığı gibi, eğitmen, öğrencilerinin ilgisini yeteri kadar çekemeyebilir ve öğrenci zaman ile eğitime devam etmekte güçlük çekebilir.

Udemy Güvenilir Mi?

Örnek Udemy Kursu - Uygulamalı Etik Hacker Kursu

Udemy güvenilir bir platformdur. Türk girişimciler tarafından temeli atılan Udemy, Silikon Vadisi’nden yönetilmektedir. The New York Times, The China Post gibi birçok gazetede hakkında haber bulabileceğiniz Udemy, birçok yatırım almış, her geçen gün daha da büyüyen bir şirkettir. Apple ve Android uygulamaları da olan Udemy ile ilgili tek güvenlik endişesi, kimi zaman, kötü niyetli kullanıcıların, internetten derledikleri içerikler ile korsan eğitimler açmalarıdır.

Udemy Black Friday İndirimleri

Udemy Black Friday İndirimi

Eğitim konusunda indirim denilince akla ilk gelen kampanyalardan birisi Udemy Black Friday kampanyasıdır. Her yıl kasım ayının dördüncü cuma günü gerçekleşen Black Friday veya Kara Cuma indirimleri, Udemy tarafından büyük bir önem arz etmektedir. 2019 yılında 29 Kasım 2019 günü gerçekleşecek Udemy Black Friday indirimleri boyunca, tüm kurslarda büyük indirimlere gidilmesi beklenmektedir. Geçtiğimiz yıllarda tüm kurs fiyatlarını ABD'de $9,99 bandına çeken Udemy, Türkiye'de bu fiyatları 25 TL'ye çekmiştir. Firmanın bu yıl da benzer bir indirim yapması; ayrıca ücretsiz kurs fırsatları ile üyelerini mutlu etmesi beklenmektedir.

Udemy, Black Friday indirimlerini Cyber Monday veya Siber Pazartesi indirimleri ile birleştiren firmalardan birisidir. Black Friday'ı takip eden pazartesi günü olan Cyber Monday, özellikle teknoloji firmalarının indirim yaptığı bir gündür. Udemy de Siber Pazartesi süresince de kurslarda büyük indirimler yapmaktadır. Öte yandan 11.11 indirimi boyunca önceki yıllarda Udemy'nin bilinen büyük bir indirimi olmamıştır.

Udemy İndirim Kodu Nereden Bulunur, Nasıl Kullanılır?

Udemy indirim kodu

Nasıl ki alışveriş severler Trendyol indirim kuponu veya Boyner indirim kodu bulduğunda mutlu oluyorsa, öğrenmeyi sevenler de Udemy indirim kodu ile mutlu oluyorlar. Bu yüzden, öğrenmeyi sevenler için, İndirime olarak, Türkiye'deki popülerliği gün geçtikçe artan bu e-Öğrenme platformu için geçerli olan birçok Udemy indirim kodu ve Udemy kuponlarını her gün kontrol ediyoruz. 

İnternette Udemy eğitmenleri çeşitli zamanlarda derslerinde kullanılabilecek bu kuponlarını paylaşmaktadır. Biz de, çeşitli internet sitelerinden bu kodları derleyerek kullanıcılarımızla paylaşmaya çalışmaktayız. Udemy indirim kuponu ile, çeşitli kurslara büyük indirimler ile ve hatta ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Indirime.com’da yayınlanan indirim kodları, kurslara özgün olmakta olup, başka bir kursta kullanılamaz. Örneğin Python eğitimi için geçerli olan Udemy hediye çeki, PHP veya Java ile ilgili bir başka Udemy kursunda kullanılamaz. Ayrıca, her bir Udemy kupon kodu sınırlı olup, belirli bir kullanım limitine sahiptir.

Bu sayfada yer alan Udemy indirim kodlarını kullanmak için, öncelikle dilediğiniz kurs ile ilgili indirim kodunu aç butonuna basmanız gerekmektedir. Bu butona bastıktan sonra karşınıza çıkan indirim kodunu kopyalayıp, Udemy'deki eğitim sayfasında, "Kuponunuz mu var?" yazısına tıklayıp, sitemizden bulduğunuz indirim kodununu karşınıza çıkan yere yapıştırıp, Uygula butonuna bastığınızda, Udemy indirim kodunun uygulanmış olduğunu göreceksiniz.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.