Udemy İndirim Kodu | Eylül 2018

Ücretsiz R Kursu Udemy Kuponu

Başlangıç seviyesinde R öğrenebileceğiniz Statistics with R kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan indirim kodu!

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Ücretsiz Ruby Kursu Udemy Kuponu

Udemy'de Kodlamayı Ruby ile Öğrenin kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan indirim kuponu!

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Ücretsiz ReactJS Kursu Udemy Kuponu

Udemy'de Projects In ReactJS kursuna bedava kayıt olabilmenizi sağlayan indirim kodu!

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Ücretsiz Photoshop Kursu Udemy Kuponu

Udemy'de, Photoshop Beginners Mastery: Zero to Hero in Photoshop kursuna bedava katılabilmenizi sağlayan indirim kuponu!

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

%94 Udemy İndirim Kampanyası - Adobe Photoshop CC 2018 Eğitim Seti

Bu linke tıklayarak Adobe Photoshop CC 2018 eğitim setini %94 indirimle alabilirsin!

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Udemy Facebook Paylaşımları

Süresi Geçmiş İndirim Kuponları ve Kampanya Fırsatları

Udemy Tek Fiyat 24.99 TL Kampanyası!

Tüm Udemy kursları yalnızca 24.99 TL!

4 ay önce geçerlilik süresi bitmiş.

Udemy Black Friday Kampanyası

Sınırlı bir süre için 55.000'den fazla kurs yalnızca 25 TL!

9 ay önce geçerlilik süresi bitmiş.

Udemy Hakkında Detaylar

Udemy nedir? Udemy hediye çeki ile hangi ürünleri daha ucuza alabilirsiniz?

Udemy, 2007 yılında Eren Bali tarafından Ankara'da kurulmuş profesyonel yetişkinleri hedefleyen online öğrenme platformudur. Udemy, ücretsiz ya da ücret karşılığında, her kesime hitap eden eğitimler hazırlamak için her alanda birbirinden farklı uzmanları bir araya getirmektedir. 2017 yılı itibariyle 55 bin eğitimin olduğu Udemy'de, öğrenciler, programladan grafik tasarımına, pazarlamadan ekonomiye kadar birçok konudaki becerilerini geliştirmek için online eğitim alırlar. Bu dersleri başarı ile tamamlayan kullanıcılar iş başvurularında kullanabilecekleri sertifikalar ile ödüllendirililer. Bunların yanında birçok işletmeye özel kurs da Udemy'de sunulmaktadır.

Udemy'den satın alacağınız eğitimler, video, PowerPoint sunumu, PDF veya canlı olarak sunulmaktadır. Ayrıca her bir eğitimin sahip olduğu tartışma panoları aracılığıyla öğrenciler birbirleriyle ve eğitmen ile iletişime geçebilmektedir.

Türkçe kursların da olduğu Udemy'de, 2018 yılı itibariyle Türkçe olarak satın alabileceğiniz Python ile Programlama, Uygulamalı Web Geliştirme Eğitimi, Swift ve İOS Programlama, Android Temel Eğitimi, Photoshop Eğitimi, Facebook ve Instagram Reklamcılığı Eğitimi, Etik Hacker Olma Kursu, Excel Kursu, C# Programlama dili ve Unreal Engine ile Oyun Geliştirme ile Hızlı Öğrenme Teknikleri eğitimleri öne çıkmaktadır.

Sitemizde, Türkiye'deki popülerliği gün geçtikçe artan ve özellikle Python ile Programlama Kursu ile birçok kişinin programlamayı sıfırdan öğrenmesini sağlayan Udemy'ye ait çeşitli indirim kodu ve kuponlarını paylaşmaya çalışmaktayız. Bu indirim kodu ve indirim fırsatları ile, çeşitli kurslara büyük indirimler ile kayıt olabilirsiniz. Yayınlanan indirim kodları, kurslara özgün olmakta olup, başka bir kursta kullanılamaz. Örneğin Photoshop eğitimi için olan Udemy indirim kodu, Python ile Programlama Udemy kursunda kullanılamaz. Ayrıca, bu indirim kodları sınırlı olup, belirli bir kullanım limitine sahiptir.

Udemy İndirim Kuponu

Sitemizde Udemy markasına ait her gün yenilenen ve güncellenen, Udemy indirim kuponu, kupon kodu, Udemy kampanyaları, bedava kargo fırsatları, hediye çeki ve fırsat ürünlerini derleyerek listeler ve kullanımınıza sunarız. Siz de internetten alışveriş yapmadan önce ödeme esnasında sitemizde yayınlanan bu fırsatları kullanarak alışverişinizi daha ucuza getirirsiniz. Aynı ürünü daha ucuza alır, ucuza alabileceğiniz ürünler hakkında kolayca farkındalık sahibi olur, ya da aynı parayı harcayarak daha fazla ürün alma imkânına sahip olursunuz. Sadece indirim kodu ve indirim kuponlarının yer almadığı sitemiz sayesinde, direkt olarak markaların indirim kataloğu ve indirimli ürünlerini listeledikleri sayfalarına da hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.

Udemy mağazası hakkında yorum yaz

Udemy indirimleri hakkında hiçbir şey kaçırmamak için mail grubumuza abone ol

indirime.com Udemy alışverişlerinizden maksimum oranda verim alabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiyi derler ve basitçe kullanmanız için size sunar. Tüm markalara ait en güncel indirim bilgilerine sahip olmak için aşağıdaki formu doldurarak mail grubumuza abone olmanız yeterli. E-postanıza asla spam gönderilmez ve bilgileriniz kesinlikle 3. Şahıslarla paylaşılmaz.

İndirim Bülteni

En iyi fırsatlardan derlediğimiz, en güncel indirim kuponları ve kampanyaları kaçırmamak için bültenimize kayıt olun!