Coursera İndirim Kodu

Ocak 2020

Coursera İndirim Kataloğu

19 saat sonra bitecek.

28 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Coursera ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Coursera Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Coursera'ya ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Coursera kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Coursera Hakkında

Stanford Üniversitesinde görevli, bilgisayar bilimi öğretim üyeleri Andrew Ng ve Daphne Koller tarafından kurulmuş olan Coursera, 2012 yılında kurulmasına rağmen 30 milyonu aşkın üyesi  ve 250’yi aşkın çalışanı ile dünya genelindeki en önemli MOOC sitelerinden birisidir.

Coursera Nedir?

Coursera Nedir

Amazon gibi Amerika bazlı bir şirket olan Coursera, dünyanın en popüler online eğitim sitelerindendir. Platformda mühendislik, beşeri bilimler, tıp, biyoloji, sosyal bilimler, matematik, işletme, bilgisayar bilimi, dijital pazarlama, veri bilimi ve diğer birçok konu ile ilgili çeşitli çevrimiçi kurslar sunulmaktadır. Her konudan uzmanın bulunduğu platformda, birçok üniversite ve kuruluş da sertifikalı eğitimler sunmaktadır. 

2019 yılında en popüler eğitimlerin deep learning ve yapay zeka eğitimleri olduğu Coursera’da Andrew Ng’nin makine öğrenmesi eğitimi uzun yıllar boyunca en popüler eğitim olmuş; bu kurs Coursera’nın yayılmasında oldukça önemli bir yer tutmuştur. Günümüzde 3.500’den fazla kursun olduğu platform, günümüze kadar 300 milyon doların üzerinde yatırım almıştır. 29’dan fazla ülkede 149’dan fazla ortağı olan firma, Brezilya São Paulo Üniversitesi ve Birleşik Krallık Londra Üniversitesi gibi birçok üniversite ve kuruluş ile işbirliği yaptığı gibi, çeşitli ülkeler ile de ortak programlar yürütmektedir. 

Course Kursları

Coursera Kursları

Coursera kursları genellikle dört ila on hafta arasında sürmekte olup, haftada bir veya iki saatlik video dersleri olarak verilmektedir. Bu kurslar, öğrencilerin gelişimini sürekli kılabilmek için kısa sınavlar, haftalık alıştırmalar, ödevler ve bazen de bir final projesi eşliğinde sunulmaktadır. 

İsteğe bağlı kursların da yer aldığı Coursera’da, belirli bir konuda yeterli talep olması durumunda, Coursera o eğitimi açmak için eğitmen bulmaktadır. 100’den fazla isteğe bağlı kursun açıldığı platform, kullanıcı tecrübesine oldukça önem vermektedir.

Her online eğitim sitesinin gelir modeli farklıdır. Örneğin Udemy’de her ne kadar ücretsiz eğitimler mevcut olsa da, Udemy indirim kodu kullanmadığınız sürece eğitimler pahalı olabilir. Öte yandan Course’da kursların birçoğunu ücretsizdir. İnternet sitesi ve mobil uygulamalar ile erişebildiğiniz platformda, 2017 yılından beri yüksek lisans derecesi de verilmektedir. Belirli bir ücretin karşılığında, bazı üniversitelerden inovasyon ve girişimcilik ile ileri muhasebecilik gibi programlarda yüksek lisans derecesi alabilmek mümkündür.

Coursera Türkçe Kurslar

Coursera Türkçe Kursları

Dünyaca ünlü profesörlerin eğitimlerinin Türkçeleştirildiği veya Türkçe altyazı eklendiği platformda, birçok Türkçe kurs bulmak mümkündür. Koç Üniversitesinin büyük katkı sağladığı Course’da, üniversitenin Calculus, Doğrusal Cebir, Etkili Konuşma gibi eğitimlerine ücretsiz erişmek mümkündür. Öte yandan, Koç Üniversitenini haricinde, Turkcell Akademi de Coursera eğitimlerinin Türkçeleştirilmesi ve daha fazla kitleye ulaşabilmesi için büyük çaba sarf etmektedir.

Coursera İndirimi Nasıl Bulunur?

Coursera Kategorileri

Kaliteli bir eğitim almak ve bir konuda uzmanlaşmak isteyen birçok kullanıcı Coursera indirim kodu aramaktadır. Kripto para birimleri veya blokchain hakkında bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Buyrun Coursera’ya. Yeni bir dil öğrenmek ya da öğrenmiş olduğunuz dil için yeteneklerini geliştirmek mi istiyorsunuz, Coursera size eğitim konusunda oldukça fazla tasarruf sağlıyor. 

En büyük Coursera indirimi Black Friday ve Siber Pazartesi döneminde olmaktadır. Geçmiş yıllarda büyük indirimlerin olduğu bu dönemlerde platformda %10 indirim fırsatı mevcut olmuştur.

Bir başka Coursera indirim fırsatı ise burs programıdır. Eğer sertifikalar için para ödeyemiyorsanız, kurslara kayıt olma sayfasındaki bağlantıyı kullanarak mali yardım ve burs için başvurabilirsiniz. Burs başvurunuzun onaylanması durumunda tüm kurs materyallerine ücretsiz ulaşabileceğiniz gibi, kursu başarı ile tamamlamanız durumunda ücretsiz olarak sertifika da alabilirsiniz. Burs alabilmek için, gelir seviyenizin yeterli olmadığını belgelemeniz gerektiği gibi başvurunuzun en az 150 kelime olması gerekmektedir.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.