GittiGidiyor İndirim Kodu | Kasım 2018

GittiGidiyor İndirim Kataloğu

16 Kasım 2018, Cuma günü faydalanabileceğiniz GittiGidiyor ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

20 saat sonra bitecek.

GittiGidiyor Kampanyaları

GittiGidiyor'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği GittiGidiyor kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

GittiGidiyor İndirimli Ürünler

GittiGidiyor'a ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği GittiGidiyor indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

GittiGidiyor Kampanyaları

GittiGidiyor Nedir?

Gittigidiyor, 2001 yılında Türkiye'de kurulmuş, uygun fiyatlara alışveriş yapmak isteyen alıcılar ile Türkiye'nin her yerinden birçok satıcının bir araya geldiği bir e-ticaret sitesidir. GittiGidiyor'u ilk başlarda diğer e-ticaret sitelerinden ayıran en önemli özelliği, sunmul olduğu Sıfır Risk Sistemi adlı özelliği olmuştur. Bu özellik ile, alıcıların haklarını koruyan GittiGidiyor, bu sistemi ile milyonlarca alışverişin gerçekleşmesini sağlayan GittiGidiyor, aynı zamanda Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitelerinden birisidir. İsteyen herkesin satıcı olabileceği GittiGidiyor'un hisselerinin büyük bir bölümü 2011 yılında eBay'e satılmıştır. 

Ayakkabıdan avizeye, oyuncaktan tablete binlerce farklı kategoride milyonlarca ürünün satıldığı GittiGidiyor'da, ödemeler kredi kart, banka kartı, BKM Express, Bonus Puan, WorldPuan, Chip-Para, ve GarantiPay ile yapılabilmekte olup, taksitli olarak da alışveriş imkanı sunulmaktadır. Havale veya EFT ile ödemenin yapılamadığı GittiGidiyor'da kargo işlemleri GittiGidiyor satıcıları tarafından gerçekleştirilmekte olup, bu kullanıcılar tarafından Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo veya Aras Kargo gibi birçok farklı kargo şirketi tercih edilmektedir. 

Alıcıların 14 gün boyunca cayma haklarından faydalanarak, aldıkları ürünü diledikleri şekilde iade edebilecekleri GittiGidiyor'da, kargo takibi için yine satıcıların kargo takip kodu sunmaları gerekmektedir. 

Türkiye'nin Lider E-ticaret Sitesi mottosu ile her gün daha da büyüyen GittiGidiyor'da her gün Süper Fırsatlar başlığı altında süper indirimler ve GittiGidiyor'dan sık alışveriş yapan kullanıcılar için de Kazananlar Kulübü adında özel indirim fırsatları sunulmaktadır.

Sık sık kampanyaların olduğu GittiGidiyor'da, indirim kodunu kullanmak için, ödeme sayfasında yer alan İndirim Kuponu Tamamla kısmı doldurulmalıdır.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

GittiGidiyor İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. GittiGidiyor indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken GittiGidiyor sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp GittiGidiyor sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda GittiGidiyor tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

GittiGidiyor İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

GittiGidiyor Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. GittiGidiyor kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden GittiGidiyor ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

GittiGidiyor Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi GittiGidiyor tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi GittiGidiyor tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

GittiGidiyor Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. GittiGidiyor ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer GittiGidiyor indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de AliExpress indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.