ePttAVM İndirim Kodu | Kasım 2018

ePttAVM İndirim Kataloğu

14 Kasım 2018, Çarşamba günü faydalanabileceğiniz ePttAVM ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

15 saat sonra bitecek.

ePttAVM Kampanyaları

ePttAVM'a ait tüm güncel kampanyaların listelendiği ePttAVM kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

ePttAVM İndirimli Ürünler

ePttAVM'a ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği ePttAVM indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

ePttAVM Ücretsiz Kargo Kampanyası

ePttAVM'dan yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

ePttAVM Kampanyaları

ePttAVM Nedir?

Türkiye'nin sadece en büyük e-ticaret platformlarından birisi olmayan EPttAVM, aynı zamanda PTT güvenceli yerli ve milli bir markadır. Güvenilir bir marka olan ePttAVM, giyim, elektronik, anne ve bebek, süpermarket ve diğer birçok kategoride birçok ürün sunmakta olup, aynı zamanda PTT güvencesiyle HGS yükleme, trafik cezası ve MTV ödeme imkanları ile araç km sorgulama özelliğini de sunmaktadır.

Kolay kullanılabilir sitesi ve Türkiye'nin ilk 3 boyutlu sanal alışveriş merkezi olması ile kullanıcılarına birçok farklı yeniliği de sunan ePttAVM, aynı zamanda işitme engelli vatandaşlarımıza sunduğu Engelsiz ePttAVM sitesi ile diğer e-ticaret platformlarından ayrılmaktadır.

ePTTAVM.com'da, kapıda ödeme seçeneği ile ürünleri satın alabileceğiniz gibi, aynı zamanda tüm banka kartları ve kredi kartları, Havale/ EFT, BKM Express, Garanti Pay ve İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile ödeme yapabilirsiniz.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

ePttAVM İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. ePttAVM indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken ePttAVM sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp ePttAVM sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda ePttAVM tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

ePttAVM İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

ePttAVM Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. ePttAVM kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden ePttAVM ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

ePttAVM Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi ePttAVM tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi ePttAVM tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

ePttAVM Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. ePttAVM ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer ePttAVM indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de AliExpress indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.