AliExpress İndirim Kodu | Kasım 2018

AliExpress İndirim Kataloğu

14 Kasım 2018, Çarşamba günü faydalanabileceğiniz AliExpress ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

15 saat sonra bitecek.

AliExpress Kampanyaları

AliExpress'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği AliExpress kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

AliExpress İndirimli Ürünler

AliExpress'e ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği AliExpress indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

AliExpress Nedir?

Faaliyetlerine ilk olarak 1999 yılında başlayan AliExpress, günümüz itibarıyla 45 farklı sektörden milyonlarca ürün ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan Aliexpress Çinli Jack Ma tarafından kurulmuştur. Kuruluşu aşamasında toptancılara hizmet verme fikriyle yola çıksa da fiyatlarındaki ekstra avantajlar sebebiyle perakende sektörüne geçiş yapmış ve Çin hükümetinden aldığı lojistik desteğiyle beraber dünyanın tamamı tarafından kullanılan çok büyük bir internet sitesi haline gelmiştir.

Büyük bir tüketici kitlesi tarafından tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında ürünlerin alınabilecek en ucuz fiyatlara sahip olması, neredeyse tüm ürünlerde ücretsiz kargo, dünyanın her bir yanından üreticilerin ürünlerine ulaşabilme kolaylığı, tam takip ve hızlı teslimat seçenekleri ve siparişten teslimata kadar olan tüm süreçte müşterinin korunması gibi avantajlar sağlaması gösterilebilir.

Müşterilerine internet sitesinde Elektronik, Giyim ve Aksesuar, Ev ve Bahçe, Çanta ve Ayakkabı, Takılar ve Saatler, Otomotiv, Güzellik ve Sağlık, Oyuncak, Çocuk ve Bebek, Spor ve Eğlence gibi ana kategorilerde hizmet veren AliExpress‘a ait ürünler arasında en çok ilgi gören kategoriler ise aşağıdaki gibi listelenebilir:

Kadın Giyim & Aksesuar, Erkek Giyim & Aksesuar, Cep telefonları & Telekomünikasyon, Bilgisayar ve Ofis, Tüketici Elektroniği, Takı ve Aksesuarları, Ev & Bahçe, Ayakkabı, Anne ve Çocuk, Spor & Eğlence, Güzellik & Sağlık, Otomobiller ve Motosikletler, Ev Geliştirme.

AliExpress sitesinde yapacağınız alışverişlerde ödeme alternatifleriniz de oldukça fazla. Kredi kartı ve debit kart gibi ödeme alternatifleri arasından sizin için en uygun olanını seçip alış verişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca AliExpress sitesinden aldığınız ürünleri Boleto, Visa, MasterCard, QIWI, Western Union, Maestro debit card, WebMoney gibi kart alternatiflerini kullanarak ödeyebilirsiniz.

AliExpress müşterilerine siparişlerini Ürünler Türkiye sınırları içindeyken PTT kargo aracılığıyla ulaştırır.

Eğer aldığınız üründen memnun kalmazsanız satıcının kendi belirlediği iade politikasına göre değişkenlik gösteren kurallar dahilinde ürünün iadesini yapıp paranızı geri alabilirsiniz.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

AliExpress İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. AliExpress indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken AliExpress sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp AliExpress sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda AliExpress tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

AliExpress İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

AliExpress Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. AliExpress kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden AliExpress ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

AliExpress Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi AliExpress tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi AliExpress tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

AliExpress Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. AliExpress ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer AliExpress indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de n11.com indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.