GoDaddy İndirim Kodu | Kasım 2018

GoDaddy İndirim Kataloğu

18 Kasım 2018, Pazar günü faydalanabileceğiniz GoDaddy ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

16 saat sonra bitecek.

GoDaddy Alan Adı İndirim Kodu

GoDaddy'den .com alan adını 12,99 TL'ye satın almanızı sağlayan indirim kodu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

%30
İndirim

%30 GoDaddy İndirim Kodu

GoDaddy'deki yeni ürün siparişlerinizde kullanabileceğiniz, tüm sepete %30 indirim sağlayan indirim kodu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

GoDaddy Wordpress İndirim Kodu

İlk yıl için Yönetilebilir WordPress paketini her ay 4,99 TL'ye satın alabilmenizi sağlayan GoDaddy indirim kuponu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

GoDaddy Hosting İndirim Kodu

GoDaddy'den vereceğiniz hosting siparişinizde, ilk ay ücretini 7,99 TL yapan indirim kuponu.

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

%35
İndirim

%35 GoDaddy İndirim Kodu

GoDaddy'den satın alacağınız yeni ürünlerde kullanabileceğiniz, %35 indirim sağlayan indirim kuponu!

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

GoDaddy Kampanyaları

GoDaddy'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği GoDaddy kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

GoDaddy İndirimli Ürünler

GoDaddy'e ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği GoDaddy indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Süresi Geçmiş İndirim Kuponları ve Kampanya Fırsatları

GoDaddy %30 İndirim Kodu

GoDaddy'den satın alacağınız yeni ürünlerde kullanabileceğini %30 indirim sağlayan indirim kuponu!

5 ay önce bitmiş.

GoDaddy .com Domain %93 İndirim Kodu

GoDaddy'den .com domain kayıtlarınızda kullanabileceğini %93 indirim sağlayan indirim kuponu!

5 ay önce bitmiş.

GoDaddy .com Domain Kayıdı 4$ İndirim Kodu

GoDaddy'den yeni kayıt ettireceğiniz .com domaini ve 1 yıllık gizliliğini 4$'a satın alabilmenizi sağlayan indirim kuponu!

5 ay önce bitmiş.

GoDaddy Aylık Hosting 1$ İndirim Kodu

GoDaddy'de aylık 1 dolara hosting hizmeti alabilmenizi sağlayan indirim kuponu!

5 ay önce bitmiş.

GoDaddy .com Domain İndirim Kodu

GoDaddy'den sipariş vereceğiniz yeni .com alan adı siparişlerinizde, .com domaini sadece 9.99 dolar.

5 ay önce bitmiş.

GoDaddy Nedir?

GoDaddy, 1997 yılında, Bob Parsons tarafından Amerika'da kurulmuştur. Kurulduktan sonra birçok yatırım alan GoDaddy, dünyada en çok alan adı kayıdının yapıldığı internet sitesi olup, hosting satışlarında da yine dünyanın en çok satış yapan firmalardan birisidir. 

GoDaddy için ilk düşünülen isim BigDaddy olmuş, ancak bu domain daha önceden satın alındığı için Go Daddy ismine karar verilmiştir, sonradan bu isim de 2006 yılında GoDaddy olarak son halini almıştır. 2017 yılı itibariyle GoDaddy'nin yaklaşık olarak 17 milyondan fazla müşterisinin ve 6000'den fazla da çalışanının olduğu düşünülmektedir.

Hosting ve alan adı satışlarının haricinde, webmail satışları da bulunan şirket, domain açık arttırmaları ile de alanadı satışı da yapmaktadır. Geniş ve kapsamlı bir müşteri destek hattı olan GoDaddy, Türkiye'deki müşterlerine de Türkçe olarak müşteri hizmetleri servisi sunmaktadır. 

GoDaddy ayrıca en çok promosyon kodu sunan domain ve alan adı hizmeti sağlayan firmalardan birisidir. Ancak, GoDaddy promosyon kodu sadece tek bir alışverişte geçerlidir, birden fazla alışverişte kullanılamamaktadır.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

GoDaddy İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. GoDaddy indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken GoDaddy sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp GoDaddy sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda GoDaddy tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

GoDaddy İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

GoDaddy Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. GoDaddy kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden GoDaddy ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

GoDaddy Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi GoDaddy tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi GoDaddy tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

GoDaddy Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. GoDaddy ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer GoDaddy indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de Natro indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.