Sigortam.net İndirim Kodu

Ocak 2020

Sigortam.net İndirim Kataloğu

9 saat sonra bitecek.

21 Ocak 2020, Salı günü faydalanabileceğiniz Sigortam.net ve diğer 304 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Sigortam.net Kampanyaları

Son geçerlilik tarihi marka tarafından belirtilmemiş.

Sigortam.net'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Sigortam.net kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Sigortam.net Hakkında

Sigortam.net 27 Mart 2001 tarihinde kurulmuş olan, Türkiye'de internetten sigorta satışı yapan en büyük firmalardan birisidir. Kariyer.net ve Cimri gibi Türkiye’nin en çok ziyaret edilen internet sitelerinin de sahibi olan iLab Holding’in yatırımları arasında yer alan firmanın amacı, müşterilerinin en doğru sigortayı en uygun fiyata satın alabilmelerini sağlamaktır. Kadir İnanır ve keçili reklamı ile tüm Türkiye’de oldukça tanınmış olan firma, günümüzde sigorta denilince akla gelen ilk şeylerdendir.

Kurulduğu günden bu yana internette oldukça fazla indirimleri ve fırsatları aranan Sigortam.net, Türkiye’nin ilk online sigorta brokeridir. 2001’den günümüze 4 milyondan fazla kişiye 10 milyonun üstünde sigorta teklifi sunan firma, deneyimli uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Firma, internetin en prestijli ödüllerinden birisi olarak kabul edilen Altın Örümcek Yarışması’nda birçok ödül kazanmıştır. 2002 ve 2003 yılında En İyi Bankacılık, Finans ve Sigortacılık Sitesi dalında en iyi üçüncü site olan firma, 2007 yılında En İyi Sigortacılık Sitesi ödülünü almış, 2011 yılında halkın favori sigortacısı seçilmiştir. Firma, 2015 yılında bir başka ödül yarışması olan Kristal Elma Festivali’nde sigortacılık kategorisi ile internet markaları kategorisinde bronz elma kazanmıştır.

Sigortam.net Reklamları

Sigortam.net Reklamı

Kurulduğu günden bu yana milyonlarca müşteriye hizmet vermiş olan firma ile ilgili 2019 yılında en çok merak edilen şeylerden biri de Sigortam.net reklamında oynayan kadının kim olduğu olmuştur. Sigortam.net reklamında oynayan kadın, 1994 doğumlu oyuncu Nil Özkul’dur.

Sigortam.net Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Sigortam.net Sigorta Şirketleri

2019 yılında Sigortam.net’in 20 farklı sigorta şirketi ile anlaşması bulunmaktadır. Bu sigorta şirketleri: Acıbadem Sigorta, Aksigorta, Allianz Sigorta, Allianz Hayat Emeklilik, Anadolu Sigorta, Anadolu Hayat Emeklilik, Axa Sigorta, AXA Hayat ve Emeklilik, Doğa Sigorta, Eureko Sigorta, Groupama Sigorta, Gulf Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Mapfre Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta ve Zurich Sigorta.

Sigortam.net İndirim Kampanyaları

Sigortam.net Kampanyaları

Sigortam.net, her ne kadar sigorta firması olsa da, giyim ve moda kategorisinde kampanyaları ile ünlü Boyner kadar çok kampanya düzenlemektedir. İTÜ Basketbol takımının resmi ana sponsoru olan firma, 2019 yılında İTÜ’lülere araç sigortalarında büyük hediyeler sağlamıştır. Bir başka indirim kampanyasını Motif Kart sahipleri için özellikle tasarlamış olan marka, araç sigortasını Chippin ile alanlara 100 TL’ye varan chippin sağlamıştır. Bir başka dikkat çekici Sigortam indirimi ise Türkiye’nin önde gelen perakendecisi ile olmuş, aracının kasko veya trafik sigortasını Sigortam.net üzerinden alanlar 20 TL değerinde A101 hediye çeki kazanmıştır. Kasko ve trafik sigortalarını Sigortam.net üzerinden satın alan ZUBIZU üyeleri de kazandıkları ödül puanları ile firmanın Türkiye’nin en çok tercih edilen sigorta firmalraından biri haline gelmesine katkı sağlamışlardır.

Sigortam.net İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Kullanılır?

Sigortam.net İndirim Kodu

Kasko, trafik ve özel sağlık sigortalarında 20 sigorta şirketinden teklif alarak, karşılaştırabileceğiniz, en uygun poliçeyi satın alabileceğiniz Sigortam.net; genellikle başka firmalardan yapacağınız alışverişlerin sonunda elde edebileceğiniz indirim kodu fırsatları da sağlamaktadır. Geçtiğimiz dönemde Black Friday zamanına yakın bir aralıkta A101 ile yaptığı anlaşma neticesinde, birçok insan A101 mağazalarından yaptıkları 20 TL ve üzeri alışverişlerde 3 TL karşılığında 50 TL indirim sağlayan Sigortam.net indirim kodu satın alabilmiş, bu indirim kodlarını 400 TL ve üzeri kasko, trafik, özel sağlık ve tamamlayıcı sağlık sigortası poliçelerinde kullanabilmişlerdir. 

Peki Sigortam.net indirim kodu nasıl kullanılabilir? Eğer sahip olduğunuz indirim kodu geçerliliğini sürdüyorsa, bu kupon kodunu kullanabilmek için Sigortam.net internet sitesinden alacağınız poliçelerde, ödeme aşamasında indirim kuponu alanına girilmelidir. Eğer, indirim kodunuzu Sigortam.net satış danışmanı aracılığı ile değerlendirmek istiyorsanız, bu koda sahip olduğunuzu satış danışmanına belirtmeniz gerekmektedir.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.