ÇiçekSepeti İndirim Kodu

Ocak 2020

ÇiçekSepeti Hakkında

ÇiçekSepeti, 2007 yılında Emre Aydın tarafından kurulmuş olan online çiçek, hediye ve gurme hediye sipariş sitesidir. Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren ÇiçekSepeti, 2011 yılında hisselerinin belirli bir kısmını Amazon’a satmıştır. Türkiye'deki çiçekçilik anlayışını değiştirmeyi misyonu olarak belirlemiş olan ÇiçekSepeti, müşterilerinin en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermelerini sağlamayı amaçlamaktadır. ÇiçekSepeti indirim kodu ile daha ucuza satın alınabilen binlerce ürünün olduğu, Türkiye’nin en iyi çiçekçilerini bir araya getiren firma, 2019 yılında ülkenin en büyük çiçek satış platformudur.

2011 yılında ÇiçekSepeti’nin BonnyFood isim hakkını satın alması, firmanın gurme kategorisinde de hizmet vermesi ile sonuçlanmıştır. BonnyFood ile, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü veya öğretmenler gibi özel günler için tasarlanmış olan çiçek görünümlü kek, kurabiye ve çikolata bazlı ürünler ile ÇiçekSepeti hem göze hem de damağa uygun tatlar ile müşterilerini memnun etmektedir.

BonnyGift ise bir diğer ÇiçekSepeti projesidir. Hediyelik ürünlerin satıldığı platform olan Bonny Gift ile ÇiçekSepeti ziyaretçileri kişiye özel hediye ve oyuncak siparişi verebilmektedir.

ÇiçekSepeti Sipariş ve Teslimat Süreci

Bireysel ve kurumsal üyelik sisteminlerinin olduğu ÇiçekSepeti’nde sipariş oluşturmak çok basittir. Öte yandan, 2019 yılında ÇiçekSepeti’nden sipariş vermek için üye olma şartı bulunmamaktadır. Üye olmadan sipariş vermek isteyen kullanıcıların email adresi ile fatura ve kargo işlemleri için TC kimlik numarası sunması gerekmektedir. Ancak bazı ÇiçekSepeti indirim kodu ve ÇiçekSepeti kampanya fırsatlarından faydalanmak isteyen kullanıcıların üye olmaları gerekmektedir.

ÇiçekSepeti İndirimli Ürünleri

ÇiçekSepeti İndirimli Ürünler

Orkide, çikolata, teraryum ve ayıcık gibi ürünler ÇiçekSepeti’nin en çok talep gören ve en çok indirime giren ürünleridir. Bu ürünlerden birisini ya da herhangi bir başka ürünü satın almak isteyen kullanıcılar kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, BKM Express ve Garanti Pay seçenekleri ile ödeme yapabilirler. ÇiçekSepeti’nden yapılan tüm alışverişler güvenli olup, kullanıcı bilgileri 3’üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Dolayısı ile ÇiçekSepeti güvenli mi gibi bir soru aklınızı boş yere meşgul etmemelidir. Ancak yine de kredi kartınızı kullanmak istemiyorsanız, ÇiçekSepeti’nde her üründe olmasa da, birçok üründe havale/EFT seçeneği ile ödeme yapma imkanı da mevcuttur. Kredi kartı ile alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar için, çiçek ve hediye ürün gruplarında, Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve BankKart kart sahiplerine 3 ile 6 taksit arasında değişebilen, taksit imkanları sunulmaktadır.

Siparişin için nakliye ve servis ücretleri, konuma göre farklılık göstermektedir. Merkezi lokasyonlara teslimatı sağlanan siparişlerde yol ücretinin alınmadığı ÇiçekSepeti’nde, diğer noktalarda, uzaklıklarına göre ek yol ücreti talep edilebilmektedir. Öte yandan ürünler eğer kargo ile teslim ediliyorsa, kargo ücreti alınmamaktadır. Bir diğer yandan, Türkiye haricinde bir başka ülkeye sipariş vermek isterseniz, bu siparişleri ÇiçekSepeti üzerinden veremezsiniz. Ancak, İspanya, Meksika, İtalya veya Fransa’ya sipariş vermek isteyen kullanıcılar Lola Flora üzerinden siparişlerini oluşturabilmektedir.

Eğer siparişinizi iptal veya iade etmek isterseniz, iade ücreti, kullanmış olduğunuz kredi kartına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Genellikle 8 iş gününe yakın süren bu süreç sonunda, iade ücreti hesabınıza yansımaktadır.

Son olarak, ÇiçekSepeti ile herhangi bir konu hakkında iletişime geçmek isterseniz, ÇiçekSepeti internet sitesinde yer alan Canlı Destek hattı ile hızlı bir şekilde ÇiçekSepeti müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Büyük Cuma İndirimi

ÇiçekSepeti Büyük Cuma İndirimi

Black Friday 2019 indirimi kapsamında indirim yapan firmalardan bir diğeri de ÇiçekSepeti'dir. Büyük Cuma İndirimi adını verdiği indirimlerle, 29 Kasım 2019'da büyük bir indirim şölenine imza atması beklenen ÇiçekSepeti'nin, yenilebilir çiçeklerden hediyelere, hemen hemen her kategoride kampanya düzenlemesi beklenmektedir.

Bir başka önemli Kasım ayı indirimi olan 11.11 indirimi için, ÇiçekSepeti'nin özel bir kampanyasının olup olmayacağı konusunda bir bilgi yoktur; ancak olması durumunda bu sayfa üzerinden duyurulacaktır.

ÇiçekSepeti İndirim Kodu Nasıl Bulunur, Nasıl Kullanılır?

ÇiçekSepeti İndirim Kodu

ÇiçekSepeti kampanya ve indirim kodu fırsatlarına ulaşmak için sayfamızı kontrol edebilirsiniz. İndirime olarak, Trendyol indirim kodu ve Boyner indirim kodu ile birlikte en çok indirim kodu aranan firmalardan birisi olan ÇiçekSepeti için indirim kodu, indirim kuponu gibi fırsatların mevcut olup olmadığını her gün kontrol edip, bu fırsatları bulduğumuzda sayfamızda listelemekteyiz. Sayfamızda yer alan herhangi bir indirim koduna ulaşmak için, İndirim Kodunu aç butonuna basmanız gerekir. Ayrıca ÇiçekSepeti belirli dönemlerde üyelerine özel indirim kodu tanımlamaktadır, bunlara ulaşmak için ise ÇiçekSepeti'nin size göndermiş olduğu emailleri kontrol etmeniz gerekmektedir.

ÇiçekSepeti indirim kodu fırsatından faydalanmak için, ürünleri sepetinize ekledikten sonra, indirim kodu kullan bölümüne indirim kodunu girmeniz gerekmektedir. Sadece sarı rozetli ürünlerde geçerli olan indirim kodları tek seferlik olup, siparişin iptali veya iadesi gibi durumlarda geri iade edilmemektedir.

Kampanya fırsatlarının da mevcut olduğu ÇiçekSepeti’nde, kurumsal ve toplu siparişlerde kurumlara özel avantajlar da sağlanabilmektedir. Bunun için ÇiçekSepeti ile ÇiçekSepeti internet sitesinde yer alan kurumsal müşterilerimiz sayfası aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Hakkında Sık Sorulan Sorular

ÇiçekSepeti İndirim Kodu Nasıl Alınır?

ÇiçekSepeti indirim kodu genellikle sık alışveriş yapan kullanıcıların hesabına tanımlanmakta, veya Türk Telekom gibi firmalarla ortaklaşa kampanyalar ile sağlanmaktadır. Öte yandan herkesin kullanabileceği ÇiçekSepeti indirim kodunun yayınlanması durumunda sitemizde yayınlamaktayız.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.