Civil İndirim Kodu | Kasım 2018

Civil İndirim Kataloğu

18 Kasım 2018, Pazar günü faydalanabileceğiniz Civil ve diğer 211 markaya ait tüm indirimlerin derlendiği indirim kataloğu.

Kataloğu İndir

16 saat sonra bitecek.

Civil İndirimli Mont Kampanyası

Civilim seçili montlar 69,90 TL'den başlayan fiyatlarla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Civil İndirimli Bot Kampanyası

Civilim seçili botlar 39,90 TL'den başlayan indirimli fiyatlarla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

250 TL
İndirim

Civil 250 TL İndirim Kampanyası

Seçili Casual bebek arabası ürünlerinde geçerli 250 TL'ye varan indirimler.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

99 TL
İndirim

Civil Ne Alırsan 99 TL Kampanyası

Pierre Cardin bebek bakım çantası ve bebek kanguruda tek fiyat 99 TL kampanyası Civil'de.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

50 TL
İndirim

Civil 50 TL İndirim Kampanyası

Nania Starter oto koltukları sınırlı bir süre için 249 TL yerine 199 TL.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Civil Kampanyaları

Civil'e ait tüm güncel kampanyaların listelendiği Civil kampanya sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Civil İndirimli Ürünler

Civil'e ait tüm indirimli ürünlerin listelendiği Civil indirimli/outlet ürünler sayfasına gitmek için tıkla.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Civil Ücretsiz Kargo Kampanyası

Civil'den yapacağınız 120 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Civil Kampanyaları

Civil Nedir?

Civil, İstanbul merkezli, çocuklar için ürünler üreten uygun maliyetli ve kaliteli bir alışveriş adresidir. İnternet sitesinin haricinde Civil, 56 mağaza ile tüm Türkiye'de birçok çocuğu mutlu etmeye devam etmektedir. Üreticilerin ürünlerini satan Civil, müşterilerimizin tercihlerine göre ürün seçmenin avantajı ile sezon başına yüzlerce markaya ait binlerce model sunmaktadır.

Tekstil, beslenme ve ulaştırma gruplarını kapsayan, 0-14 yaş arasındaki tüm çocuklara geniş bir ürün yelpazesi sunan Civil'de, annelere yönelik ürünler, örneğin hamile giysileri de bulunmaktadır. İnternet sitesi ile Civil mağazaları aracılığı ile ulaşamadığı müşterlerilerine 7 gün 24 saat ulaşan Civil, "0-14 Yaşta Yok Yok" mottosu ile her geçen gün uygun fiyatlarla çocukları ve aileleri mutlu etmeye çalışmaktadır.

Mutlu çalışanlarının sunacağı en iyi hizmet kalitesiyle en kaliteli ürünleri müşterlerine sunmayı hedefleyen Civil, yurt içi ve yurt dışında büyümeyi hedeflemekte olup, bebek, çocuk ve annelere yönelik oyuncak, beşik ve abiye gibi en iyi ürünleri sunan lider firma olmayı hedeflemektedir.

Tüm İndirim Kodu, İndirim Kuponu, Hediye Çekleri ve Kampanyalar indirime.com’da

Eğer internette alışveriş yapıyorsanız çoğu durumda ödemeniz gereken tutarı daha aşağı çekebilirsiniz. Birçok online alışveriş sitesi kullanıcılarının kullanabileceği indirim kodu, indirim kuponu, hediye çekleri ya da farklı kampanyalar yayınlar. Bu indirim imkanlarından haberdar olan kullanıcılar alışverişlerini daha bilinçli yaparak aynı ürünü daha ucuza alma fırsatı elde ederler. indirime.com'da kullanıcıları için bu indirim imkanlarını derleyerek tek bir platformdan sunan bir indirim bulma rehberidir.

Civil İndirim Kodu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yayınladığımız indirim kodları yukarıdaki bölümde listelenmiştir. Civil indirim kodunu kullanmak için yapmanız gereken Civil sayfasının içindeki bölümde indirim kodlarını bulmak ve indirim kodunu aç demektir. Bunu yaptığınızda sistem size indirim sağlayacak kodu tek tıkla kopyalabileceğiniz şekilde açar. Bu kodu kopyalayıp Civil sitesindeki ödeme sırasında İndirim Kodu Kullan bölümüne yapıştırmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda Civil tarafından belirlenen indirim alışveriş sepetinize uygulanır ve alışverişinizi daha ucuza getirmiş olursunuz.

Civil İndirim Kuponu Nasıl Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

İndirim kuponu indirim kodunun başka bir ifadesidir. İki kavram arasında hiçbir fark yoktur. Dolayısıyla indirim kuponunun nasıl bulunacağı ve kullanılacağı yazının bir üst başlığında anlatılmıştır.

Civil Kampanyaları

Kampanyalar indirim kodlarına göre daha fazladır. Her online alışveriş sitesinde her zaman indirim kodu bulmak mümkün değildir. Ancak hemen hemen tüm siteler yılın her günü çeşitli kampanyalar yayınlarlar. Civil kampanyaları da yine sayfanın üst kısmında detaylı olarak listelenmiştir. Bu kampanyalar genelde spesifik bir markaya, ürün grubuna ya da seçili ürünlere aittir. Dolayısıyla kampanyayı yayınlayan sitede spesifik bir sayfada sunulurlar. Bu yüzden Civil ve diğer markalara ait kampanyalardan yararlanmak için yukarıdaki “Kampanyaya Git” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Eğer bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ilginizi çeken kampanyanın yanında bulunan butona tıklayın ve ilgili sayfaya yönlenerek alışverişinizi tamamlayın.

Civil Kampanya ve İndirim Kodları Güncel mi?

Yukarıda listelediğimiz indirim kodu ve kampanyaların altında son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bazı kampanyalar spesifik bir zaman dilimi için tanımlanırken bazılarının ne zaman sona erdirileceği belirsizdir. Eğer kampanyanın ya da indirim kodunun süresinin bitişi Civil tarafından belirlenmişse indirim kodunu kullan ya da kampanyaya git butonlarının alt tarafında bu tarihi görebilirsiniz. Kampanya süresinin bitiş tarihi Civil tarafından belirlenmemişse aynı yerde “Mağaza bitti diyene kadar geçerli” yazısı göreceksiniz. Sitemize yüklenen indirim kodu ve kampanyalar yüklenmeden önce kontrol edilmektedir. Ancak kampanyanın geçerliliği ve güncelliğinin kontrolü tamamen markalar tarafından belirlenir. indirime.com olarak bu konuda herhangi bir taahhüt belirtmemiz mümkün değildir.

Civil Ücretsiz Kargo Alt Limiti Ne Kadar?

Ücretsiz kargo alt limiti her alışveriş sitesi için farklıdır ve zaman içinde değişkenlik gösterebilir. Bazı sitelerde böyle bir seçenek yoktur. Civil ücretsiz kargo limitini öğrenmek için kampanyalar kısmına göz atabilirsiniz.

Eğer Civil indirim kodu ve kampanyaları seni mutlu etmediyse bir de ebebek indirim kodu fırsatlarını incele.

İndirim Kataloğu

İndirim Kataloğu

Birçok markaya ait en güncel indirim kodu ve kampanyalar indirim kataloğu ile ayağına gelsin.