Civil İndirim Kodu | Eylül 2018

Civilim.com %70 İndirim Kampanyası

Civil bebek ve çocuk dünyasında birbirinden güzel ürünler %70 indirim fırsatları ile sizi bekliyor.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Civil İndirim Kataloğu

Mama sandalyesi, oyuncak, hamak, uyku tulumu, kanguru ve bebek arabası gibi birçok üründeki en güncel kampyalar bir tık uzağınızda.

Kampanyaya Git

Mağaza bitti diyene kadar geçerli.

Civil Facebook Paylaşımları

Civil Hakkında Detaylar

Civil nedir? Civil hediye çeki ile hangi ürünleri daha ucuza alabilirsiniz?

Civil, İstanbul merkezli, çocuklar için ürünler üreten uygun maliyetli ve kaliteli bir alışveriş adresidir. İnternet sitesinin haricinde Civil, 56 mağaza ile tüm Türkiye'de birçok çocuğu mutlu etmeye devam etmektedir. Üreticilerin ürünlerini satan Civil, müşterilerimizin tercihlerine göre ürün seçmenin avantajı ile sezon başına yüzlerce markaya ait binlerce model sunmaktadır.

Tekstil, beslenme ve ulaştırma gruplarını kapsayan, 0-14 yaş arasındaki tüm çocuklara geniş bir ürün yelpazesi sunan Civil'de, annelere yönelik ürünler, örneğin hamile giysileri de bulunmaktadır. İnternet sitesi ile Civil mağazaları aracılığı ile ulaşamadığı müşterlerilerine 7 gün 24 saat ulaşan Civil, "0-14 Yaşta Yok Yok" mottosu ile her geçen gün uygun fiyatlarla çocukları ve aileleri mutlu etmeye çalışmaktadır.

Mutlu çalışanlarının sunacağı en iyi hizmet kalitesiyle en kaliteli ürünleri müşterlerine sunmayı hedefleyen Civil, yurt içi ve yurt dışında büyümeyi hedeflemekte olup, bebek, çocuk ve annelere yönelik oyuncak, beşik ve abiye gibi en iyi ürünleri sunan lider firma olmayı hedeflemektedir.

Civil İndirim Kuponu

Sitemizde Civil markasına ait her gün yenilenen ve güncellenen, Civil indirim kuponu, kupon kodu, Civil kampanyaları, bedava kargo fırsatları, hediye çeki ve fırsat ürünlerini derleyerek listeler ve kullanımınıza sunarız. Siz de internetten alışveriş yapmadan önce ödeme esnasında sitemizde yayınlanan bu fırsatları kullanarak alışverişinizi daha ucuza getirirsiniz. Aynı ürünü daha ucuza alır, ucuza alabileceğiniz ürünler hakkında kolayca farkındalık sahibi olur, ya da aynı parayı harcayarak daha fazla ürün alma imkânına sahip olursunuz. Sadece indirim kodu ve indirim kuponlarının yer almadığı sitemiz sayesinde, direkt olarak markaların indirim kataloğu ve indirimli ürünlerini listeledikleri sayfalarına da hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.

Civil mağazası hakkında yorum yaz

Civil indirimleri hakkında hiçbir şey kaçırmamak için mail grubumuza abone ol

indirime.com Civil alışverişlerinizden maksimum oranda verim alabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiyi derler ve basitçe kullanmanız için size sunar. Tüm markalara ait en güncel indirim bilgilerine sahip olmak için aşağıdaki formu doldurarak mail grubumuza abone olmanız yeterli. E-postanıza asla spam gönderilmez ve bilgileriniz kesinlikle 3. Şahıslarla paylaşılmaz.

İndirim Bülteni

En iyi fırsatlardan derlediğimiz, en güncel indirim kuponları ve kampanyaları kaçırmamak için bültenimize kayıt olun!